Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 50 of 50
    Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ThrBjrnssn View Post
    JR kazanınca exp gitme olayı kalksa güzel olur. Premiumlu oyuncu gün içinde bunu rahatlıkla telafi edebilir ancak premiumsuz oyuncular bir de oyun içi etkinliklere(chaos vb.) katılmıyorsa gerçekten zor oluyor. Exp veren chaos gibi bir etkinlik kosperların cirit alanı haline gelmişken kimse kolay kolay girmek istemiyor.
    Sırf Onun İçin JR 150 Win Yapamıyorum.. Bu Konuda Yıllardır Çözülmesi Gereken Bir Konuydu Juraid Mountainde Her Etkinlikte Exp Gelirken Bir Etkinliği Kazanınca Gitmesi Çok Saçma Geliyor Bana Sorun Olarak Bir Bu Kaldı Birde Yeni Düzenleme Gelebilir Moblar Harita Vs Değişebilir.

Quote Originally Posted by Speedycort View Post
    Juraid Mountain Kazanınca Exp Gitmesi Hakkında Birşeyler Var mı? Yada FT Düzenlemesi Gibi Bug da Kalan Chat Lemegeton Görevi Gibi?
    Last edited by Speedycort; 04-27-2017 at 03:08 PM.

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Dolandırıcılığı önleme amacında güzel düzenlemeler. Basit gözükebilir fakat halen bazı oyuncular bu tuzağa düşebiliyor. Tüm oyuncular için hayırlı olsun.
    Last edited by TurkBlade; 04-27-2017 at 04:00 PM.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

Senior Member Lasttear's Avatar
    Nickname
    StarS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ORC
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TurkBlade View Post
    Dolandırıcılığı önleme amacında güzel düzenlemeler. Basit gözükebilir fakat halen bazı oyuncular bu tuzağa düşebiliyor. Tüm oyuncular için hayırlı olsun.
    Bu tuzağa düşen oynamasın zaten. Peh koca gm pm atacak item ver diyecek. Selam vermez selam pmle item mi isteyecek

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Lasttear View Post
    Bu tuzağa düşen oynamasın zaten. Peh koca gm pm atacak item ver diyecek. Selam vermez selam pmle item mi isteyecek
    Maalesef olabiliyor. Özelikle yeni oyuna başlayan insanlar bu tuzağa düşebiliyor. Forumu takip ediyorsanız bu şekil de dolandırılan oyuncular görmüş olmalısınız. Ayrıca hile şikayet bölümüne de bu konuda şikayetler geliyor.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

Junior Member
    On numara güncelleme olmuş, security guardın şeklinin bozuk olması cidden bütün serverın canını sıkmaktaydı. elinize sağlık.
    yanlış anlaşılmasın, sitemim siz değerli gmlere değil. fakat mgamenin çitin görevi hakkında bir şey yapmaması, yani yanlışlıkla manes 2 ye girdiğimizde gördüğümüz manzara insanı oyundan soğutuyor. steamkodaki gibi account creation abuse bile gelse razıyız sayın gmler lütfen biraz daha baskı yapın gerekirse toplanalım sopalarla gidelim koreye.

Ayrıca siz bile bilmezken serverın ne zaman geleceğini, Human kralı pantinolun canlı yayınında steamkoya mayıs sonunda server gelceğinden bahsediliyor, morallerimiz bozuk ahali, şöyle bi gazımızı alsanız bi açıklama yapsanız tadından yenmez. Troll çok ama oyuncular sizlere güveniyor, sizin ağzınızdan çıkan tek kelime bizi rahatlatıyor. sayın rhales çitin görevi ile ilgili baskımız sürmekte dediğinde bir çok oyuncu rahatlamıştı fakat bize bi gaz daha lazım bitiyoruz yani oynama hevesimiz kaçıyor. oyun güzel pk güzel, +1k cz tarihte görülmemiş bir şey, czde tek bir illegal barınamıyor farkındayız, çok teşekkür ederiz ama biz de insanız o yüzden hep daha fazlasını istiyoruz. ilk cümlemdeki agresiflik için de tekrar özür diliyorum

iyi çalışmalar diliyorum

Junior Member
    yazarken bile rahatlamışım başta sitemle başlayıp sonda güzel bitirmişim yani bize açıklama lazım, size güveniyoruz. diyorsanız ki böyledir inanıyoruz, çünkü bunu zaman içinde bunu gördük, oyunun nerelerden nereye geldiğini ve bunun kimin sayesinde olduğunu biliyoruz. her bir gm in yeri geldiğinde 4 saat uyku ile mesai saatleri dışında çalıştığının farkındayız ama ara ara açıklama yapmayı bizden esirgemeyin lütfen. ne bileyim canlı yayında "BAN event" yaptığınızda bile morallerimiz yerine geliyor. ha moralimiz yerine gelmese nolcak? yine oynucaz, yine günün stresini atıcaz ama işte... ne biliyim. siz gösterdiniz bize neler yapabileceğinizi o yüzden hep fazlasını istiyoruz.

Senior Member 0hMyGod's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    iyiki NTT diye nick açmak yasaklanmış yoksa bu arkadaş az önce nasıl böyle pm atıcaktı değil mi..
    eski ksc demeyin diye pm cevap olarak güncelleme sonrası yazdım ve ksc'yi 2 defa aldım tarih gözüksün diye..

Edit; eski nick demeyin, normalde bunların taranıp temizlenmesi gerekmiyor mu ?
    Last edited by 0hMyGod; 04-27-2017 at 09:38 PM.

Senior Member lZeronamel's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Sunucu bakımı önemli

[IMG][/IMG]

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 0hMyGod View Post
    iyiki NTT diye nick açmak yasaklanmış yoksa bu arkadaş az önce nasıl böyle pm atıcaktı değil mi..
    eski ksc demeyin diye pm cevap olarak güncelleme sonrası yazdım ve ksc'yi 2 defa aldım tarih gözüksün diye..

Edit; eski nick demeyin, normalde bunların taranıp temizlenmesi gerekmiyor mu ?
    Eski nick, dün tüm sunuculardan temizlendiğini biliyorum.

Senior Member lZeronamel's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bunlar eski hesap sanırım