Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Otp ile ilgili problemm yaşiyorum

Merhaba iyi günler şuan kullandigim tek hesabim var ve eski hesaplarimdan dolayi ayni numarayi kullanamiyorum bu konuda ne yapabilrim ??? Eski hesaplarima erişimim yok bu konuda yardimlarinizi bekliyorum mod arkadaşlar.

Senior Member Wanrina's Avatar
    Nickname
    Wanrina
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    NTTGAME
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bu konuda tek yapabileceğiniz nttgame.com adresinde bulunan ''ID'nizi mi unuttunuz? Şifrenizi mi unuttunuz?'' gibi hesap kurtarma seçeneklerini kullanmak ya da kullanıcı adınızla birlikte bir destek talebi göndermek. ICS iptali yalnızca sizin tarafınızdan gerçekleştirildiği için hesaplarınıza erişebilmeniz şart. Güvenlik nedeniyle destek ekibi tarafından da iptal yapılmamaktadır.
    Wanrina
    Customer Support Team

Senior Member Bobrovski's Avatar
    Nickname
    xBobrovski
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    VATANSEVER
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Eski hesaplarında ki numarayı silemiyor ya da sildiremiyorsun bu yüzden yeni bir numara kullanmak gerek

Senior Member SonXer's Avatar
    Quote Originally Posted by MenaLeUs View Post
    Merhaba iyi günler şuan kullandigim tek hesabim var ve eski hesaplarimdan dolayi ayni numarayi kullanamiyorum bu konuda ne yapabilrim ??? Eski hesaplarima erişimim yok bu konuda yardimlarinizi bekliyorum mod arkadaşlar.
    erişimin yoksa telefonuda değiştir yapamazsın ,evdekilerden birinin telefonu gircen mecbur