Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Moderator NightOwl's Avatar

Manes Sunucusundaki Makrocular Hk.

Manes sunucularında özellikle lycan slotlarında günlerdir aynı kişiler makro kullanmakta, işin tuhaf yanı bu kişileri raporladık.CR sisteminin ve diğer her şeyin farkındayım ve nasıl çalıştığını biliyorum, ama artık sabrım kalmadı şunlara bi el atın.Adım KrouqeR daha öncesinde Helios sunucusundan ********, bilen bilir illegale yıllardır karşıyız.Şimdi de makrocular başladı ve durmak bilmiyorlar.Slotta tamamen boşuna genie kullanıyoruz

Umarım en kısa sürede ilgilenirsiniz.

İyi forumlar.

Senior Member CmaN's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    oyun kurallarına uymayanları bildirin diyorsunuz bildiriyoruz sizde gerekeni yaparsanız iyi olur macro kullanımı artmakta cr bildiriyoruz günlerce sonuç bekliyoruz hapisten çıkıp yeniden kaldıkları yerden devam ediyorlar lütfen slotları gezin ve inceleyin artık ayrıca hapis değil banlarsanız daha iyi olur

Senior Member Bobrovski's Avatar
    Nickname
    xBobrovski
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    VATANSEVER
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Eskiden gezerlerdi slotları ama o zaman da gm online olduğunda alt f4 çeken koxplar vardı şimdilerde gezmiyorlar bakarlarsa reportlara yada oyundaki mod arkadaşların uyarısı üzerine girip ban atıyorlar

Ne yazık ki üzülüyerek söylüyorum şuan illegal ile savaş çok durgun ve yavaş
    Whatever you'are doing,
    Think before you do.

Senior Member CmaN's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Bobrovski View Post
    Eskiden gezerlerdi slotları ama o zaman da gm online olduğunda alt f4 çeken koxplar vardı şimdilerde gezmiyorlar bakarlarsa reportlara yada oyundaki mod arkadaşların uyarısı üzerine girip ban atıyorlar

Ne yazık ki üzülüyerek söylüyorum şuan illegal ile savaş çok durgun ve yavaş
    yeterli eleman yok sanırım görevi bırakan gm ler oldu yerine yeni gm alınacaktı bugün açıklanacaktı ama malesef bi haber yok

Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    CR'ye atılan tüm bildirimleriniz titizlikle incelenip sonuçlandırılmaktadır. Makro benzeri araçlar xigncode tarafından yakalanmakta, ve ayrıca oyun içi kontroller esnasında makro kullandığı tespit edilen oyunculara gerekli cezai işlemler uygulanmaktadır. Yine de gözden kaçan oyuncular olabileceğinden, CR bölümüne yapacağınız hile bildirimleri ile illegal oyuncularla mücadelemize destek olabilirsiniz.

Teşekkürler.
    The games we play are deadly, aren't they?

Patheoz gelip bir güzel halletti ama beni yanına tplemesi hoş olmadı beni de kontrol ediyor, yıllardır raporlayan biriyim üzdü

Senior Member Bobrovski's Avatar
    Nickname
    xBobrovski
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    VATANSEVER
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    İllegalle savaşa destek eleman lazım ya da işleri sadece illegallerle savaş olan özel bir ekip kurulması lazım bordo klavyeliler
    Whatever you'are doing,
    Think before you do.

Huylu huyundan vazgeçmiyor, aynı şahıs slotta devam ediyor

Türkiye Saati ile saat 07:02
    Karakter hala slotta ve hatta oku bitmiş, otomatik moblara dönüyor.Bunu zindana atmak yerine banlamak mantıklı olan değil mi, akıllanmıyor çünkü

Türkiye Saati ile saat 08:15
    Bu seferde zindana ikinci kez gitmiş karakteri ile yeniden makro kullanmaya başladı.İsim vermiyorum, sunucu Manes 3 Slot Lycan.

hornetler cardınaller hepsı macro cu dolu ama nedense hıc bırı banlanmıo nasıl ıs bu

ıncelemesı ıyı olmus sonucta babasının oglu degılsın kaldıkı gmlerden den modlardan bıle neler neler cıktı sendenmı cıkmıcak