Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 59 of 59
    Member Arch_Enemy's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Vay be AndrePaul Sempatik gelen gm'lerden biriydin gerçekten. Yayınlarını izlemek keyifliydi, muhabbeti hoş bir dostumuzdun.
    Hapisti bandı sana sinir olmamızı gerektiren durumlar değil çünkü bu sadece bir oyun o yüzden bunları geçelim.
    Hayatında başarılar dilerim herşey değişiyor..
    MKA

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    AndrePaul huu huuu bu videonun 02:12 deki sen misin, ben sana benzettim de var mı başka benzeten ?

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Vay be İlk gördüğüm anı hatırlıyorum da Çok şey kattın kendine. Geliştin, geliştirdin ve birçok oyuncunun bakış açısını değiştirdin. Pek bilmezdin Knight'ı biz anlardık ama severek izlerdik seni Gitmene üzüldüğüm 2. kişisin şirketiniz de. YT den izliyorduk, izlemeye devam ederiz umarım.

Senior Member AndrePaul's Avatar
    Nickname
    AndrePaul
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    NTT Game
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Selamlar arkadaşlar : )

Güzel yorumlarını benimle paylaşan herkese teşekkür ederim. Herkese toplu bir şekilde teşekkür etmenin uygun olmayacağını düşündüm ve bazı arkadaşların mesajlarına bu şekilde dönüş yapmak istedim. Çok çok uzun olmaması adına aralardan seçtim yorumları. Alıntılamadığım arkadaşlar sakın yanlış anlamasınlar, herkese sonsuz teşekkürler ediyorum.

Quote Originally Posted by Fauwk View Post
    Bana öyle bakma, anlayacaklar. Kısa vedalar elveda olmasın Tayfun kardeş.
    Hahahah. Espri yeteneğin hepimizi büyülüyor Fauwk Moderatörlük döneminde çok güzel günler geçirdik, iyi ki varsın

Quote Originally Posted by FastBurak View Post
    Adam gibi adam, yüreği gönlü güzel insan. Allah'a emanet ol.

Seni özleyeceğiz.
    Sen kesinlikle mükemmel bir adamsın. Hem iş konusunda hem de karakter olarak bana çok şey kattın kardeşim. Görüşmek üzere

Quote Originally Posted by Javier__Pena View Post
    Hoşçakal Tayfun
    Youtube hayatında başarılar
    Seni özleyeceğiz
    Ben de sizleri özleyeceğim, 2 sene boyunca yayınlara aksatmadan geldiniz ne kadar teşekkür etsem azdır.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Gözlük, badem bıyık, şşşt bıyık n-point ver vayyy bee Tayfun seni özleyeceğiz.
    Valla seninle yaptığımız muhabbetleri unutabileceğimi pek sanmıyorum. Güzel eğlenceli anılar için teşekkür ederim sayın SIKORP

Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Canlı yayınların eğlenceli yüzü sana çok alışmıştık, seni özleyeceğiz.
    Ben de sizleri çok özleyeceğim. Yayınlarda girdiğim onca şekilden ve uzun yayın saatlerinden sonra böyle güzel şeyler duymak çok güzel Teşekkürler.

Quote Originally Posted by Co0L View Post
    Canlı yayınların güldüren insanı,oyuncuların az kahrını çekmediniz yolunuz açık olsun
    Mümkün olduğunca sizlere eğlenceli yayınlar sunmaya çalıştım, umarım başarılı olabilmişimdir. Teşekkürler

Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Bu kez üzdün..
    Yolun açık olsun, Allah'a emanet ol yüreği gönlü güzel insan.
    Üzülmeye gerek yok bakarsınız arada yayınlarda pat diye ortaya çıkarım Teşekkürler

Quote Originally Posted by ShadowChaser View Post
    Yolun ve bahtın açık olsun değerli kardeşim, Her ne kadar bir çok etkinlikte, sen Moderatörsün deyip beni liste dışı bırakmış olsan da bende yerin çok başka. Umarım her şey gönlünce olur, Allah her şeyi gönlüne göre versin.
    Çok eğlenceli günler geçirdik, bana bir çok konuda destek oldun senin yerin ayrı Teşekkürler ŞEDOV

Quote Originally Posted by RobCaggiano View Post
    Tayfun gülen yüzünü, espirilerini özleyeceğiz. Gerçekten çok iyi niyetli bir insansin. Yolun açık olsun.
    Güzel yorumun için teşekkür ederim, sürekli gülmemi ve soğuk esprilerimi sevmeyenler de var ama sevenlerin olduğunu görmek de güzel

Devamı sonraki yorumda...
    "Her zaman başka bir seçenek vardır."

Senior Member AndrePaul's Avatar
    Nickname
    AndrePaul
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    NTT Game
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Devamı...

Quote Originally Posted by Pochette View Post
    Tayfunnn bu sefer kırdın bizi got damn it . Yolun ve bahtın açık olsun . Hayatında başarılar dilerim . İstanbul'da müsait bir vaktinde görüşmek dileği ile .

Seviliyorsun koca yürekli adam
    Hayatta karşılaştığım en aklı başında ve düzgün karaktere sahip insanlardan birisin, seninle çalışmak çok güzeldi kardeşim Çay kahve ısmarlarım tabi her zaman

Quote Originally Posted by GothiCaSasiN View Post
    herşeyin mutlak sebebi vardır , bunun için saygı duymak gerek. bana özellikle forum üzerinden yardımcı olan andrepaul şunu bilki harbiden seviliyosun.
    12 senedir bu oyunun içindeyim, bu tarz platformlarda bunları yazmak huyum değil , beklenti her nekadar yüksek olsada bu yönetim değerli en yukardaki adamın bilmesi gerek.
    özellikle twitte redbull içişin canlı yayındaki mizah anlayışın, yüksek sabrın kattığın güzellikler için teşekkür ederim.belki metrobüste felan yakalarsam neden istifa ettin diye kızacağım
    Forumdan sosyal medyadan her gün gelen onlarca mesajı cevaplayamadım tabi ama elimden geldiğince yardımcı olmaya gayret ettim. Umarım faydam dokunmuştur. Metrobüste denk gelebiliriz belki Teşekkürler.

Quote Originally Posted by RobCaggiano View Post
    Yayinlardaki güzel anlar fazlasiyla özlenecek
    Üşenmeyip yayınları izlemeye gelen güzel insanlar da öyle

Quote Originally Posted by Phoenix_AS View Post
    O güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler...

Yolun açık olsun bundan sonraki hayatında başarılar dilerim.
    Hayatınızda güzel bir etki bırakabildiysem ne mutlu bana Teşekkürler.

Quote Originally Posted by Arch_Enemy View Post
    Vay be AndrePaul Sempatik gelen gm'lerden biriydin gerçekten. Yayınlarını izlemek keyifliydi, muhabbeti hoş bir dostumuzdun.
    Hapisti bandı sana sinir olmamızı gerektiren durumlar değil çünkü bu sadece bir oyun o yüzden bunları geçelim.
    Hayatında başarılar dilerim herşey değişiyor..
    2 senedir yaptığımız yayınların arkasında çok emek var, yayın ekibi olarak size iyi şeyler sunmaya çalıştık ve başarılı olduğumuzu görmek benim adıma çok güzel bir duygu. Teşekkürler.

Quote Originally Posted by AysunCuk View Post
    AndrePaul huu huuu bu videonun 02:12 deki sen misin, ben sana benzettim de var mı başka benzeten ?

Valla benziyor galiba ama ben değilim tabi

Quote Originally Posted by MlCHONNE View Post
    Vay be İlk gördüğüm anı hatırlıyorum da Çok şey kattın kendine. Geliştin, geliştirdin ve birçok oyuncunun bakış açısını değiştirdin. Pek bilmezdin Knight'ı biz anlardık ama severek izlerdik seni Gitmene üzüldüğüm 2. kişisin şirketiniz de. YT den izliyorduk, izlemeye devam ederiz umarım.
    Çok uzun zaman geçti, insan eski yayınları izleyince anlıyor Hayatlarınıza renk katmayı başardıysam ne mutlu bana. Teşekkürler, devam

Quote Originally Posted by lZeronamel View Post

Twitchde Gözlük reis np yolla diyemicez
    Çok güzel günler geçirdik, saatlerce yayın yaptık ve çok eğlendik ama her güzel şeyin bir sonu var maalesef Bu şarkıyı çok severim bu arada Teşekkürler

Quote Originally Posted by Efsanevi_Kahraman View Post
    hoşçakal güzel insan hayatında başarılar
    Sizlere yayınlardan hitap edebilmek, eğlendirebilmek çok güzeldi. Teşekkürler

Herkese sevgiler
    "Her zaman başka bir seçenek vardır."

Senior Member
    Hayatında başarılarının devamını diliyorum. Her zaman başka bir seçenek vardır

Senior Member Walker's Avatar
    Nickname
    Walker
    Clan
    NTT Game
    Yayınlarda üstüne çok oynar sataşırdım, ee sende az fena değilsin yapıştırırdın cevabı. Sen hep gül, bıyığı gülen adam..
    NTT Game || Phantomers Takımı

''Bizim fikrimiz, görevimiz.''

Senior Member Bobrovski's Avatar
    Nickname
    xBobrovski
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    VATANSEVER
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Whatever you'are doing,
    Think before you do.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Gözlük, badem bıyık, şşşt bıyık n-point ver vayyy bee Tayfun seni özleyeceğiz.
    +1 Hoşçakal Tayfun.