Results 1 to 8 of 8

Angry Sürekli Dc yiyorum Yardım lütfen.

Server : Manes
    Genie ye bıraktığım yerde üst üste 5 dc yedim ve charım sürekli expe yattı. %20 exp gitti bunun sorunu ne lütfen yardım edin ...
    https://hizliresim.com/69MDz9
    https://hizliresim.com/r3y0bP

bir dk arayla oldum acil cözüm
    İnternetimde hiç bir sorun yok ama oyunda sorun var yardım edin artık.
    Last edited by AngelOfRogue; 04-11-2017 at 11:37 PM. Reason: fotoğraf attım

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    İnternet sağlayıcınızda problem olduğunu düşünüyorum. İnternetinizde kısa süreli bağlantı kopmaları olabilir.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

Video izliorum hiç bir düşme donma yok ama oyun 6 kere dc attı internetimde modemimde birşey yok oyunda lag ve ardından atma 10 dk içinde atıyor hep aynı sekilde.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by AngelOfRogue View Post
    Video izliorum hiç bir düşme donma yok ama oyun 6 kere dc attı internetimde modemimde birşey yok oyunda lag ve ardından atma 10 dk içinde atıyor hep aynı sekilde.
    oyunu silip pc res atıp resmi siteden yeniden yükleyin son çare olarak bunu yapabilirsiniz.

Senior Member 0hMyGod's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    video izlerken şöyle bir sıkıntı oluyor. bağlantı sıfıra düşüyor, video izlerken farkedemiyorsun, sonra oyun dc veriyor. benimde sık sık video izlerken başıma gelen birşey.

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Bağlantınız da ki anlık kopmalar izlediğiniz videoyu etkilemez. Şu an için oyunda bir sıkıntı yaşanmamaktadır. Anlık kopma sorunu yada DNS ayarlarınız otomatik ayarlıysa sunucudan DNS almakta sıkıntı yaşanıyor olabilirsiniz, bir kaç saat önce aynı problemi yaşıyordum DNS ayarlarımı manuel düzenleyerek sıkıntıdan kurtuldum.
    Sizde bunun benzeri yada farklı bir bağlantı problemi yaşıyor olabilirsiniz. sorununuzun çözümü için servis sağlayıcınız ile iletişime geçmelisiniz.

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    internet sağlayıcınızda problem olabilir, teknik ekibe inceletin. bende 1 ay boyunca böyle oldu binada asansör çalışınca internet kopuyordu, saçma gelecek evet bana da saçma gelmişti, asansörle ne alaka demiştim fakat bina iç tesisatından problem olduğunu tespit ettim. Video veya başka yerde anlaşılmıyor. Oyunda ve teamspeakta anlık kopmalar net bir şekilde anlaşılıyor. Müşteri hizmetlerini aradığınızda da sorabilirsiniz gün içindeki bağlantı kopma sayım nedir diye. Umarım en kısa zamanda düzelir.

Teşekkür ederim cevaplarınız için .Şuanlık bir sıkıntı yok. Gene aynısını yaparsa oyunu birdaha yüklemeyi deneyceğim .İyi Günler dilerim herkese .

Tags for this Thread