Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

email adresim görünmüyor

Merhabalar diğer hesabım ile giriş yaptığımda mail adresim görünmüyor aktivasyon işlemini gerçekleştiremiyorum . oyuna girişimde bir problem yok fakat Npoint yüklerken uzun süredir kullanmadığınız için geçici olarak engellenmiştir diyor. Ticket için yeterli Npointim var hesabımda fakat o siteye hiç bağlanmıyor. Bu konuda ne yapmalıyım

Senior Member Deniz_SailinG's Avatar
    Nickname
    _SailinG_
    Clan
    illuminati
    Race
    Karus
    Nttgame sitesine mi giriş yapamıyorsunuz?

Junior Member
    sorunum tam olarak şu : oyuna siteye giriş yapabiliyorum fakat mailim görünmediği için mail değiştirme işlemi veya aktivasyon işlemi yapamıyorum . oyundada npoint yüklemesi yapmaya çalıştığımda hesabınız geçici askıya alınmıştır http://support.nttgame.com/ iletişime geçin diyor fakat o siteye sorunlu hesabımla hiç giremiyorum. diğer bütün hesaplarım o siteyi açıyor.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by etkinlik View Post
    sorunum tam olarak şu : oyuna siteye giriş yapabiliyorum fakat mailim görünmediği için mail değiştirme işlemi veya aktivasyon işlemi yapamıyorum . oyundada npoint yüklemesi yapmaya çalıştığımda hesabınız geçici askıya alınmıştır http://support.nttgame.com/ iletişime geçin diyor fakat o siteye sorunlu hesabımla hiç giremiyorum. diğer bütün hesaplarım o siteyi açıyor.
    destek ekibine diger charınızın üyeliği ile giriş yapıp net ve anlaşılır bir şekilde mail bölümüne bilet gönderebilirsiniz, illa mail oynayı gereken char ile girip ticket atmanıza gerek yok.

Ek olarak;
    Bölüm seçimi yapamıyorsanız Ctrl+F5 ile çerezleri silip sayfa yenilenmesini sağladıktan sonra ticket için bölüm seçebilrisiniz yada farklı bir tarayıcıdan girip yine ticket atmayı deneyebilirsiniz.

yetkili değilim daha detaylı bilgi lazım olursa yazın bir kullanıcı yada yetkili yanıtlandırır.

Junior Member
    Merhabalar öncelikle anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler arkadaşlar fakat diğer hesabım ile siteye hiç bağlanamıyorum destek bölümüne tıkladığımda http://support.nttgame.com hiç açılmıyor . o hesabımla forma yazı bile yazamıyorum . bu yüzden bu hesapla giriş derdimi anlatmak istedim bu hesabımda npoint olmadığı için tickette atamıyorum yazabildiğim tek yer burası şu an

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Sorununuz ile ilgili özel mesaj gönderdim.

Senior Member Bobrovski's Avatar
    Nickname
    xBobrovski
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    VATANSEVER
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Ticket atıyorsun hesabın bilgilerini sorup söylediğin mail adresine yönlendiriyorlar

Junior Member
    Yardımlarınız için teşekkürler fakat bu hesabımda npoint olmadığı için ticket atamıyorum diğer hesabımda halen daha askıda siteye giriş yapmıyorum

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Sorununuz ile ilgili özel mesaj gönderdim.
    Merhabalar öncelikle anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler arkadaşlar fakat diğer hesabım ile siteye hiç bağlanamıyorum destek bölümüne tıkladığımda http://support.nttgame.com hiç açılmıyor . o hesabımla forma yazı bile yazamıyorum . bu yüzden bu hesapla giriş derdimi anlatmak istedim bu hesabımda npoint olmadığı için tickette atamıyorum yazabildiğim tek yer burası şu an

Yardımlarınız için teşekkürler fakat bu hesabımda npoint olmadığı için ticket atamıyorum diğer hesabımda halen daha askıda siteye giriş yapmıyorum
    Death_Stroke ne yazdı bilemiyorum ama
    • Bazen hesaplar bug da kalıyor site üzerinde sağ üsten oturumu kapat demeden tarayıcıyı kapayıp siteye giriş yapmayı denerseniz önceki oturum kapatılmadığı için diğer hesap ile giriş sağlıyamazsınız, oturum kapattıktan sonra Ctrl+F5 ile çerezleri sildirip sayfa yenilenince Destek Bölümüne giriş yapabilirsiniz site hatalı görünüyor ise Ctrl+ÜstKrkt+delete ile tüm geçmişi silip Tarayıcıyı kapatıp yeniden açıp tekrar deneyebilirsiniz.
    • Yakın çevrenizde oyunu oynayan samimi bir arkadaşınız varsa onun aracılığı ile ticket atabilirsiniz, yada NPoint yüklemesi yapmalısınız.

Junior Member
    sorunum tam olarak şu : Oyuna siteye giriş yapabiliyorum fakat mailim görünmediği için mail değiştirme işlemi veya aktivasyon işlemi yapamıyorum . Oyundada npoint yüklemesi yapmaya çalıştığımda hesabınız geçici askıya alınmıştır http://support.nttgame.com/ iletişime geçin diyor fakat o siteye sorunlu hesabımla hiç giremiyorum. Diğer bütün hesaplarım o siteyi açıyor.
    benİmde ayni sorunum var n poİnt te var hesapta ama bİllet atamiyorum benİm sorunumu ÇÖzebİlecek gÖrevlİ varsa İrtİtİbat geÇebİlİrmİ lÜtfen onca emeĞİm var