View Poll Results: Forgotten Temple Önerisine Katılıyormusunuz?

Voters
192. You may not vote on this poll
  • Evet

124 64.58%
  • Hayır

68 35.42%
Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 101 to 108 of 108
    Quote Originally Posted by ISpeedycort View Post
    Forgotten Temple = Mage Temple
    kardeşim gmler izin verirse bana sistem ayarlayın 7 warrior bir priest versinler girip mavi alayım varmisiniz ? eğerki mavi alirsam 7 warri 1 priest ile ne verirsiniz bana? warriorlarında alanı var ve magelerden kat kat fazla vuruyorlar. yere magelerden hızlı vuruyorlar. kur partini al mavini. takmıssınız okçuyuz mavi alamıyoruz diye :d mageler cardinale genie bırakabiliyor mu? light feet basip czde fink atip mastadon şeyi kasabiliyor mu? Hayir? oyunu eşit yapalım madem tek klas olsun
    Last edited by ant_yrEZUuqB; 10-12-2018 at 02:06 AM.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ant_yrEZUuqB View Post
    kardeşim gmler izin verirse bana sistem ayarlayın 7 warrior bir priest versinler girip mavi alayım varmisiniz ? eğerki mavi alirsam 7 warri 1 priest ile ne verirsiniz bana? warriorlarında alanı var ve magelerden kat kat fazla vuruyorlar. yere magelerden hızlı vuruyorlar. kur partini al mavini. takmıssınız okçuyuz mavi alamıyoruz diye :d mageler cardinale genie bırakabiliyor mu? light feet basip czde fink atip mastadon şeyi kasabiliyor mu? Hayir? oyunu eşit yapalım madem tek klas olsun
    Senin Yazdıkların Mage Temple Olmasını Değiştirmiyor.

Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by JoyoAppilance View Post
    Okçular, warriorlar, buffer olmayan priestler girmesin falan yazılması lazım NPC bilgilendirmesinde. Giriyorsunuz %90 ihtimalle parti bulamıyorsunuz. Bulsanız da diğerlerinin tek etkinlikte aldığı ödül miktarına ulaşabilmeniz için 3-4 etkinlik gerekiyor. Şimdi bazıları gelip ''biz melee partiyle de aldık'' diyecektir ama kaç kez ?

Eski sistemde bir bozukluk vardı yeni sistemde bozukluğu düzelteceğinize dengeyi dahada bozdunuz. Ben bu oyunun etkinlikleri tasarlanırken yapımcı arkadaşların nasıl bir ruh halinde olduğunu anlayamıyorum.

Random partiye de karşıyım. İnsan gibi 3-5 dağınık yaratık atsın joblar arası hasar dengesizliği olmasın herkes atak yaptığı kadar ödülünü alsın. Yazık vallahi
    Magesi Olmayan Giremez.

Forgetten Temple adı değiştirilsin Mage Temple Olsun.

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Boş konu boş öneri.Heleki bir priest açıyorsa bu konuyu serverinde pasif hiç bir ++ sının olmadığı aşikardır.Gereksiz öneri katılmıyorum.
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Senior Member bY_WooPeR's Avatar
    Nickname
    Espiet
    Clan
    Bordeaux
    Server
    KO -> Destan
    Quote Originally Posted by kolerap555 View Post
    forgetten temple adı değiştirilsin mage temple olsun.
    +++++++++++ destekliyorum.

Değişmesin bence şuan ki hali iyi hep aynı kişiler ft ye giriyor diğerleri ortada kalıyor işin komik tarafıda bu

Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by kolerap555 View Post
    Değişmesin bence şuan ki hali iyi hep aynı kişiler ft ye giriyor diğerleri ortada kalıyor işin komik tarafıda bu
    Ft Kaç Aydır Girmiyorum Saymadım.