View Poll Results: Forgotten Temple Önerisine Katılıyormusunuz?

Voters
192. You may not vote on this poll
  • Evet

124 64.58%
  • Hayır

68 35.42%
Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 108
    Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

Lightbulb Forgotten Temple Hakkında

Merhaba Arkadaşlar Forgotten Temple Sıkıntılarından Biri Kanka Partyler Yada Full Mage Partyler Ve AFK Olanlar. Bana Kalırsa Değişiklik Şart Yeni Bir Sistemle Juraid Mountain Gibi Random Party Olarak Giriş Yapsa Herkes Party Bozamasa Her Partyde Priest Asas Mage Warrior Olsa. Ve AFK Olanlar BDW Sistemi Gibi Atılsa Bana Kalırsa En Güzel Çözüm.
    + Magelerin Guard Çıkarma Ve FT Bug'a Sokma Sorununa Çözüm İstiyoruz.
    Last edited by Speedycort; 12-23-2017 at 08:34 AM. Reason: Konu Güncellendi

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Hocam söylediklerinize katılıyorum, değiştiği günden beri okçular hep açıkta kalıyor ya da yine kendi aralarında pt kurup yeşil kutu almaya çalışıyorlar. Mageler desen zaten fix mavi kutuya oynuyorlar. Şimdi benim anlamadığım eski ft de oyuncular duvara park edip afk kalıyorlardı bu sistemin gelmesi iyi oldu fakat +60 ft sinde yeşil kutu vermek nedir onun mantığını çözemedim. Aynı moba biz de atak veriyoruz bizde çalışıyoruz adamlar mage pt toplanıp mavi kutu alırken biz yeşil alıyoruz. Saçmalık, atak yapmayan afk kalan yine birşey alamasın ama atak yapan herkes belli bir damage sınırlaması konulabilir onu aştıktan sonra mavi alsın. Ayıptır yahu bu kadar magecilik yapmanın ne alemi var bizde premium çekiyoruz bizde emek veriyoruz, yeşil kutu nedir ya?

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by CCHRONOS View Post
    Hocam söylediklerinize katılıyorum, değiştiği günden beri okçular hep açıkta kalıyor ya da yine kendi aralarında pt kurup yeşil kutu almaya çalışıyorlar. Mageler desen zaten fix mavi kutuya oynuyorlar. Şimdi benim anlamadığım eski ft de oyuncular duvara park edip afk kalıyorlardı bu sistemin gelmesi iyi oldu fakat +60 ft sinde yeşil kutu vermek nedir onun mantığını çözemedim. Aynı moba biz de atak veriyoruz bizde çalışıyoruz adamlar mage pt toplanıp mavi kutu alırken biz yeşil alıyoruz. Saçmalık, atak yapmayan afk kalan yine birşey alamasın ama atak yapan herkes belli bir damage sınırlaması konulabilir onu aştıktan sonra mavi alsın. Ayıptır yahu bu kadar magecilik yapmanın ne alemi var bizde premium çekiyoruz bizde emek veriyoruz, yeşil kutu nedir ya?

Aynen Kesin Çözüm Budur Ama Yetkililerin Uygulaması Gerekiyor.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Selam,

AFK olmayanın kazandığı ft sisteminden şu anda memnunum. Ama dediğiniz gibi bazı partiler çok daha avantajlı olabiliyor.
    Otomatik parti sistemi fikri kulağa hoş geliyor. O zaman da istenmedik afk potansiyeli olan kişiler geldiğinde mağduriyet yaratabilir. Üzerine düşünülmesi gerekiyor.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Selam,

AFK olmayanın kazandığı ft sisteminden şu anda memnunum. Ama dediğiniz gibi bazı partiler çok daha avantajlı olabiliyor.
    Otomatik parti sistemi fikri kulağa hoş geliyor. O zaman da istenmedik afk potansiyeli olan kişiler geldiğinde mağduriyet yaratabilir. Üzerine düşünülmesi gerekiyor.
    AFK Önerisi Olmasa Bile Party Önerisi Bence Olmalı Gibi Çok Sorun Oluyor.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Karmaşık uyarlanmış gruplar; mantıklı geliyor.

Herkes bir caba göstermeye çalışacak. Fakat her zaman ki gibi istisnalar olacaktır.

Senior Member lZeronamel's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yeni Sunucular Haric Eski Sunucularda forgetten geç girenlerde oluyor juraid mountain gibi 10dakikadan geri sayırsa ve partye 1 priest kesin atma gibi bir şey ayarlabilse süper olur Partyden cıkmaya kımsenın ıhtıyacı kalmaz.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by lZeronamel View Post
    Yeni Sunucular Haric Eski Sunucularda forgetten geç girenlerde oluyor juraid mountain gibi 10dakikadan geri sayırsa ve partye 1 priest kesin atma gibi bir şey ayarlabilse süper olur Partyden cıkmaya kımsenın ıhtıyacı kalmaz.
    FT Çözümü Dediğim Gibi

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    ne saçma anket başlatıyor, kalabalık yapıyorsunuz. okçuyla mı tüm ftyi kesebileceksiniz. boş boş yazı yazıyor, post kasıyorsunuz belli ki .

Senior Member Lasttear's Avatar
    Nickname
    StarS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ORC
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Anket mi
    Anket nedir ya bir yararı oluyor mu anket yapmanın (yine de teşekkürler)
    Yapımcı firma yapar dağıtıcı firma "bende isterdim ama böyle uygun görmüşler" der olan sana bana olur.
    StarS
    2005-2009
    Xgenion