Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 34

Angry Eslant Boss Çeteleri Hakkında(Gmlerin dikkatine)

Merhaba,
    CRye konu açmak hiçbir şeyi çözmüyor. Adamlar çete kurmuş durumdalar. Karus tarafı ne durumda bilmiyorum ama human tarafı rezalet. 7 8 tane ipsiz sapsız karakter 24 saat bütün serverlardaki bossları kesiyor. Muhtemelen başka karakterlerle illegal yazılım kullanıyorlar. Adamlar öyle arsız ki,saatlerce dolanıp bulduğumuz bossun dibinde bitiveriyor ve yandaşlarını anında toplayıp kesiyor. Sonra da biz koxp kullanıyormuşuz gibi video çektim vs diyip sürekli tp oluyorlar. Size soruyorum Eslant bossları birilerinin tek elinde olsun diye mi var? Enemy filan diyorlar ama hikaye. Adamların peşinde koşuyorum direk bossa gidiyorlar. Böyle bir dünya yok. Enemyden bossun yerini bulmaları imkansız. Birkaç nicki buraya yazıyorum ama bir sonuca ulaşmayacağını biliyorum. FlameMassacre-EkremAbiyeNolduLan-BlackHaze-TonnyJaa-GrassHopperEHerry-Tosakin Bunlar Manes 2 tayfası. NABIZ - Expansion ve aklımda kalmayan niceleri. Her serverda böyle birer grup var. Arayıp bulsalar yine sorun değil ama armut piş ağzıma düş yok. Herkes akılsız bir tek bunlar mı akıllı? Lütfen zaman ayırıp gözlemleyin ve gereğini yapın.
    @Eryudes @Rhales @AndrePaul @Patheoz
    Last edited by eholmess; 04-06-2017 at 11:56 PM.

Senior Member T_8's Avatar
    Nickname
    T8
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    kullanicinin dikkatine . kanitlari ile birlikte cheat report bölumune bildirim gecerseniz inceleme yapilicaktir. kesin kanit olmasada video alarak report gecebilirisiniz gerekli incelemeler yapilicaktir eminim .

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu adam eslantta boss mu kovalasın, k0xper mı ? biraz mantıklı düşünün arkadaşlar.
    Last edited by GloriaV; 04-07-2017 at 05:47 AM.

Ben sürekli CRye konu açıyorum hesabım yeterince inceleniyor. Sen ve senin gibiler böyle işinize karışan oldu mu karşıdakine çamur atarsınız. Hadi çağır arkadaşlarını onlar da yazsın 3 5 kötü yorum. Ama bir şekilde yürümez olacak o kervanınız.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Video çekmeyle cr atmayla sonu gelmez bunun eslant camplarını kapayın exp kasan yok denecek kadar az exp slotları bomboş. Dolu olan slotlar paraya yönelik kasan insanlar.
    Kökten çözüm için eslant camplarını kapatın. Lüfer camplarını kapatın. Maradon camplarını kapatın.
    Şikayetçi olacak belli bi azınlık olcak onlarda 8-10 tane charıyla oyuna girip gerçek olmayan oyuncular.

Senior Member
    Nickname
    Nock
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Yiyang
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Kardeşim haklısın ben tonyjaa ve flamenın k0sp kullandıgını kanıtladım ama işlem görmediler. kendileride milleti reportlatıyorlar towndaki adamlara bile pm atiyorlar reportlayın şunları diye

Senior Member
    Eryudesin açıklamalarında yakın bir süre içersinde biticeği söyleniyordu.

Bu olay gerçekten can sıkıcı beklemedeyiz

Bana kalırsa bosslara eklenecek slow resistance ile bu koxperlardan sonsuza dek kurtulabiliriz. Yapılacak tek şey büyücülerin ice skillerinin yavaşlatma etkilerinin bosslar üzerinde etki etmesini kaldırmaktır. Daha önce açtığım bu topicte bu konudan bahsetmiştim.

FlameMassacre karakteri server açıldığı günden beri bunu yapmaktadır ve söylediğim gibi resmen çeteleşme söz konusudur. Konu hakkında fikri olmayanlar oyuna girip takip etsinler. Burda olmayan bir şeyi uydurmuyoruz. Binlerce kişinin oynadığı bir oyunda bosslar kimsenin tek elinde olamaz.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Chitin çeteleri azıtmış artık şu chitin görevi bir şeyler yapınınızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.