Results 1 to 10 of 34

Threaded View

Angry Eslant Boss Çeteleri Hakkında(Gmlerin dikkatine)

Merhaba,
    CRye konu açmak hiçbir şeyi çözmüyor. Adamlar çete kurmuş durumdalar. Karus tarafı ne durumda bilmiyorum ama human tarafı rezalet. 7 8 tane ipsiz sapsız karakter 24 saat bütün serverlardaki bossları kesiyor. Muhtemelen başka karakterlerle illegal yazılım kullanıyorlar. Adamlar öyle arsız ki,saatlerce dolanıp bulduğumuz bossun dibinde bitiveriyor ve yandaşlarını anında toplayıp kesiyor. Sonra da biz koxp kullanıyormuşuz gibi video çektim vs diyip sürekli tp oluyorlar. Size soruyorum Eslant bossları birilerinin tek elinde olsun diye mi var? Enemy filan diyorlar ama hikaye. Adamların peşinde koşuyorum direk bossa gidiyorlar. Böyle bir dünya yok. Enemyden bossun yerini bulmaları imkansız. Birkaç nicki buraya yazıyorum ama bir sonuca ulaşmayacağını biliyorum. FlameMassacre-EkremAbiyeNolduLan-BlackHaze-TonnyJaa-GrassHopperEHerry-Tosakin Bunlar Manes 2 tayfası. NABIZ - Expansion ve aklımda kalmayan niceleri. Her serverda böyle birer grup var. Arayıp bulsalar yine sorun değil ama armut piş ağzıma düş yok. Herkes akılsız bir tek bunlar mı akıllı? Lütfen zaman ayırıp gözlemleyin ve gereğini yapın.
    @Eryudes @Rhales @AndrePaul @Patheoz
    Last edited by eholmess; 04-06-2017 at 11:56 PM.