Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 71 to 80 of 80
    Senior Member
    Kediler gibi mart ayını bekledik etkinlik saatleri değişsin diye.Şimdi siz tekrar ileri aldınız.Lütfen etinlik saatini düzeltin.

Member
    Infractions
    0/1 (10)
    bir hafta daha beklemeyi düşünüyorum oyunu bırakmak için son bir hafta koxpa çare bulunmazsa bu saatler düzelmezse pus indirimi denen saçmalık (indirimli hali bile pahalı o tartışılır) gelmezse elveda knight online yıllarca keriz yerine konduk ama unuttuğunuz bir şey var vazgeçilmez değilsiniz ben bir şey kaybetmem aksine kaybeden nttgame olur kendileri bilir bu saçmalıklar devam ettiği sürece benim gibi bırakanlarda çok olacaktır hayat knight online sız da devam edebiliyor

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by rofolarpc View Post
    arkadaşim sanirim siz warrior oynamiyosunuz tek skili v ar orda bersekerin 50 sn çok diyorsun ne yapacak bersekeri kapatsinlar herkez ozaman rogue oynasin . Bir cümle kurarken azicik mantikli konuşun roguenin spikesini kaldirin defansini kaldirin hizlandirmasini kaldirin gizlenmesini kaldirin .. Takmiş insanlar warriorun bersekerine
    Selam,
    Battle Cry kalkmıyor skill bastığınızda etrafınızda dönen efect 50sn sürüyordu skill yine 1dk sadece efect 3sn olarak düzenlenicek

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Selam,
    Battle Cry kalkmıyor skill bastığınızda etrafınızda dönen efect 50sn sürüyordu skill yine 1dk sadece efect 3sn olarak düzenlenicek
    Etkinlik saatleri ne olacak peki?

Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba Şövalyeler,

Bugün yapılan bakım ve güncelleştirmeler hakkında ki detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• Sunucu saati 1 saat geri alınmıştır.
    • Manes 5 kapatılmıştır.

Saygılarımızla,

NTTGame || Knight Online Takımı
    Etkinlik saatlerinin değişmesi çok kötü. Şahsen Jr saatlerinin 07:40 ve 22:40, Ft saatlerinin ise 03:00 ve 22:00 olması daha iyi. Düzeltirseniz iyi bir hamle yapmış olursunuz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by KingSedome View Post
    Konuşmaya gelmişin bi ton şey yazıyon ama alayı boş . Yetkililerde biliyor . Oynayanlarda biliyor gerek izleyenlerde biliyor neyin ne olduğunu. Ben sana asıl bir ton şey yazarım ama yazmama gerek bile yok. Güncel Archer skilleri konumuza bakarsan herşeyi anlarsın ego slot mego slotu diye yakınacağına )) senin o dedigin slotların biz yakınından bile geçemiyoruz 50 tane ağacın içinde 50 tane güçlü yaratık ok bile atamıyoruz oraya girene sen gelmiş ne diyorsun .3 kuruşluk mage olayındada bi ton yazmışsın ama benim dediğim konu yine gerçek ortada FR talia takan adam göremezsin zira taksa ne yazar ? 200 fr diyorsun direkt 200dmg düşer yani 80 1500 vurcagına 1300 nova 1200 vurcagına 1000 . WAAAAAW ne kaar fark etti . Gidip 3 kuruşa mage diziyor 10binlik 20binlik adamları kesip seviniyorsunuz gelip burda laga luga yapmayın . Bizim severdada mageler var adlarına gerek yok bilenbiliyo OLYMPIA da adamlar öttürüyor meleeleri ve neden biliyomusun ? Alayında 10binlik item var hepsi full 3 full 9 ellerindede castellan kitap 7 / 8 . Siz hala 5 gb ye mage dizip böyle ağlayın utanmıyonuzda koskoca warriora laf atıyonuz . BIDE TEKRAR GELICEM .. WARRIOR DIZ BI OYNASANA GOREK KARDEŞ _?? İşine bakacak olan sensin kardeş beynini kullanarak yazı yaz yada oksijene yol göster bulsun beyni .
    Bak anlamıyorsun beni hala kendi sorunlarını konuşuyorsun magelere sallıyorsun diyorum ki sana MAGELER 10 BİN TL LİK İTEMDE KOYSA KARAKTERİNE AYNI DAMAGEYİ ATIYORLAR SEN GÖRDÜN MÜ hiç 10 bin TL yatırdı full +3 yaptı karakterini diye 3k vuran mage ? YOK GÖREMEZSİN AMA MELEDE BÖYLE BİR SINIR YOK ADAM TAKISINI İTEMLERİNİ + LADIKÇA ATAĞI ARTIYOR VE VURUYOR magenin senin dediğin gibi oyuna tl yatırmasının bir mantığı yok ANLADIN MI ? Olympia demişsin adam kaldı mı o serverda bana örnek göstediğin kişiler kimler 9 ay sonra server boşalınca meydan onlara kalan mageler mi ? Ben okcular ezilsin skilleri düzeltilmesin demiyorum her jobun sorunu var yazın forumdan İŞLERİNE GELİRSE EĞER DÜZELTMEYE ÇALIŞIRLAR 3 KURUŞLUK MAGELERE ÖLEN 10 20 BİN TL LİK ADAM BU OYUNU OYNAMASIN ZATEN YATALAK OLMAYA MAHKUMDUR TORMENT ATTIM VUR YEREDEN BAŞKA HİÇ BİR ŞEY BİLMEYEN SIRF PARALARI VAR DİYE HERKESE TEK ATMAKTAN ZEVK ALAN VE BUNLARI SAVUNAN ZİHNİYETTEN BENİ ANLAMASINI BEKLEMEM ÇOK YANLIŞ HAYATINDA BAŞARILAR..

Senior Member CanCakir's Avatar
    Nickname
    TurK
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Turkiye
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Umarım Calling Scrollun düzelmesi uzun sürmez
    Burada Küfür Yasak.!!!

Senior Member Legendary_S's Avatar
    Nickname
    Legendary
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    VINDICTIVE
    Quote Originally Posted by KingSedome View Post
    Benim gördüğümse eline Görev stafıı alıp old fr takıp 80 le 1500 1600 vuran nowa ile 1000 vuran mageler kardeş sen nasıl bi görü yeteneğine sahipsin o muamma.
    Bu bahsettiklerin nerde ? Biz neden göremiyoruz ? Benim fr magelerimde +7 Quest +1 Dual Fr Ep +1 Lkp +0'var meleye vurduğu damage 62li 1000'yı zor görüyor.
    Last edited by Daeso; 04-07-2017 at 03:40 PM.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Eski Saatler Geri Gelsin!

Senior Member CanCakir's Avatar
    Nickname
    TurK
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Turkiye
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Selam,
    Şu anda Cry eco skillerinde kesinlikle bir ''düzensizlik'' var...skillerin coldawnlarıda karışmış...
    Burada Küfür Yasak.!!!