Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Carım pazardayken hapise girdi

Karakter Adı: SeckoGerDondu
    Sunucu: Manes
    Hesabın Hapise Girdiği Tarihi: 28.03.2017
    Karakterime bu gün girdiğimde carım hapiseydi manes serverine bir kes girdim
    Carım hapiste neden hapse girdiğini bilmiyorum pustan çektiğim item ile görevi tamamladım görevi teslim ederken inventory daki eşşayı çöpe attım fakat hapisten çıkmadı
    Benim Gordiondada Carım var aynı hesapta Nicki ByKingDespair serverda bilinen karakter full itemli her akşam online olduğum karakterim
    benim manese girme amaçım tezgah kurup ticaret yapıyorum en kısa sürede ilgilenirseniz sevirim..

Tickete gelen cevap:
    Merhaba,

Sorununuzun giderilmesi için online olarak müdahale edilmesi gerekmektedir, lütfen sorununuzu anlatan bir forum konusu açarak GM'lerimizle bağlantıya geçiniz.

Saygılarımızla,

Konuyu buraya açtımda doğru yer değilse bi yardımcı olurmusunuz

Banned
    Infractions
    0/1 (10)
    forumda hesap destegi verilmiyor diyorsunuz . destek bölümün verdigi bu cevap çelişki yaşatıyor ? gerçekmi bu cevap forum uzerinden destek açıldımı ?

Junior Member LawlietLawsfordd's Avatar
    Nickname
    LawlietLawsford
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    ANKEBUT
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Endişe verici . Pazar kurmaya korkuyoruz .
    La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin .

Senior Member Rammstein's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus
    Kendisi çocukluk arkadaşımdır karakter baya eski karakterdir.
    Ionia sunucusundan kalma karakterdir.
    Tamemen legal bir oyuncudur karakteri magedir full itemli premium cash çeken aktif bir playerdir.
    Aynı bug ile bende karşılaşmıştım 2 yıl kadar oluyor.
    Şuan ticketlarım ve forumda ki gm ile olan mesajlarımda duruyor.
    Biz yeni serverlar açıldığında girip tezgah yaparız. 2 yıl önce bende 2 defa hapise düştüm tezgahtayken kanat çekip çıkarmıştım ticket atmıştım.
    Cevap olarak değerli oyuncumuz hatalı bir şekilde hapise düştüğünüz belirlenmiştir cashleriniz tekrar iade edilmiştir diye cevap gelmişti.
    Tamamen aynı olaydır ilgilenmeniz dileğiyle.
    Valar morghulis

Class
    Rogue
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus
    Ek olarak belirtmek isterim ki gerek daha önce ki foruma açtığım konular gerek forumda ki mesajlarım hâlâ duruyor.
    Yeni serverlarda bu şekilde legal oynayıp tezgahta hiç alakasız bir şekilde hapise düşen ve ban yiyenler mevcuttur bunu yıllardır biliyoruz.
    Daha önce 2 defa ban da yemiştim tezgahta otururken tamamen temiz bir bilgisayar ve tamamen temiz bir account ile oynamaktayız mümkün değil yani.
    Forum üzerinden Maglorex ile iletişime geçip gereken incelemeler sonucunda hiç bir şey bulunmadığını ona da kanıtlamıştım.
    Kendisi en sevdiğim oyun yöneticisidir ilgilenen bir kişidir.
    Demek istediğim tamamen legaliz incelemelerden sonra bunlar ortaya çıktığı için şuan da çıkacağı için sadece beklemedeyiz.
    Valar morghulis

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LawlietLawsfordd View Post
    Endişe verici . Pazar kurmaya korkuyoruz .
    Endişelenecek bir durum yok.

Quote Originally Posted by Rammstein View Post
    Kendisi çocukluk arkadaşımdır karakter baya eski karakterdir.
    Ionia sunucusundan kalma karakterdir.
    Tamemen legal bir oyuncudur karakteri magedir full itemli premium cash çeken aktif bir playerdir.
    Aynı bug ile bende karşılaşmıştım 2 yıl kadar oluyor.
    Şuan ticketlarım ve forumda ki gm ile olan mesajlarımda duruyor.
    Biz yeni serverlar açıldığında girip tezgah yaparız. 2 yıl önce bende 2 defa hapise düştüm tezgahtayken kanat çekip çıkarmıştım ticket atmıştım.
    Cevap olarak değerli oyuncumuz hatalı bir şekilde hapise düştüğünüz belirlenmiştir cashleriniz tekrar iade edilmiştir diye cevap gelmişti.
    Tamamen aynı olaydır ilgilenmeniz dileğiyle.
    Arkadaşınızın "ASUS" kullanıcı adına sahip bilgisayarının masaüstünde bulunan illegal program ne yazık ki sizinle aynı fikirde değil.

Class
    Rogue
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post

Arkadaşınızın "ASUS" kullanıcı adına sahip bilgisayarının masaüstünde bulunan illegal program ne yazık ki sizinle aynı fikirde değil.
    Arkadaşımın bilgisayarı doğrudur ''ASUS'' kendisinin kullandığı mouseden dolayı macrosu var fakat kesinlikle illegal bir program kullanılmış bir account değildir.
    Zaten akla mantığa sığmayacak bir şekilde accountta gordion serverında bulunan karakter full item 83 Level magedir her akşam aktif olarak oynanan legal bir karakterdir.
    Gordion da o kadar bug olamsına rağmen hâlâ oynuyoruz ve bugün utc gireceğiz pazar günü csw gireceğiz mage eksiğimiz var.
    Valar morghulis

Class
    Rogue
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post

Karakter ile hiç bir şekilde illegal bir program kullanılmamıştır.
    Karakter pazarda otururken hapise girmiştir.
    Hapisten çıkması için gereken cash miktarı çekilip görev yapılmıştır ama galiba bir bug oluşmuş ve hapisten çıkamamaktadır.
    Oyunu tamamen legal UTC, CSW, CZ haritalarında sürekli aktif itemli 83 level oynayan birisi olarak gereken hususları yaptıktan sonra 3 gündür hâlâ çıkmasını bekliyoruz.
    Kısa sürede yardımcı olmanız dileği ile beklemedeyiz.
    Valar morghulis

Senior Member
    Quote Originally Posted by Rammstein View Post
    Arkadaşımın bilgisayarı doğrudur ''ASUS'' kendisinin kullandığı mouseden dolayı macrosu var fakat kesinlikle illegal bir program kullanılmış bir account değildir.
    Zaten akla mantığa sığmayacak bir şekilde accountta gordion serverında bulunan karakter full item 83 Level magedir her akşam aktif olarak oynanan legal bir karakterdir.
    Gordion da o kadar bug olamsına rağmen hâlâ oynuyoruz ve bugün utc gireceğiz pazar günü csw gireceğiz mage eksiğimiz var.
    Macro var diyorsun macro yasak olduğunu bilmiyorsanız lütfen oynadıgınız zamana yazık olmuş demek isterim

Class
    Rogue
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ver_eCK7LHxk View Post
    Macro var diyorsun macro yasak olduğunu bilmiyorsanız lütfen oynadıgınız zamana yazık olmuş demek isterim
    Kullanılan mouse 200tl küsürdür doğal olarak mouse'un kendi macrosudur.
    Ek olarak oyunda kesinlikle hiç bir illegal program veya macro kullanılmamıştır. Oyun tamamen legal bir şekilde oynanmaktadır. Bunun aksini düşünmeniz imkansız, karakterin nicki, geçmişi vs. bellidir.
    Karakter neredeyse en azından 8 yıllık karakterdir.
    Full itemdir Cz standartlarında üst düzey bir magedir.
    Yani oyunu tamamen temiz oynamaktayız bilgisayar üstünde ki bir programın oyunumuz ile alakası yoktur.
    Gerekirse karakterin videoları ksc leri videoları vardır.
    Valar morghulis