Results 1 to 8 of 8
    Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus

Exclamation Bugda kalan clan

Öncelikle kolay gelsin..

30 MART'da 20.30'da Olympia Phoneixes Clanının pelerinini değiştirdik yeni çıkan pelerinlerden birini aldık.. Ancak pelerin gelmedi.. Üstüne üstlük clanda gözükmüyor. Yardımlarınızı bekliyoruz.. Acil durum var şu an

RANKTA BİLE GÖZÜKMÜYORLAR:d

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Durumunuzun incelenmesi için bilet göndermeniz gerekmektedir.

Junior Member
    mantıklı acıklama yapmıs moderator tsesting grup forum niye varsa ticket foruma forum ticketa atıyor ilginç bi oyun

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by bay1issi View Post
    mantıklı acıklama yapmıs moderator tsesting grup forum niye varsa ticket foruma forum ticketa atıyor ilginç bi oyun
    Eğer sorun oluştuysa resmi işlemler üzerinden devam eder ticket atmadan nasıl yardımcı olabilirler arkadaşa ? bazı konularda ticket dışında bir düzeltme yapılamaz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Eğer sorun oluştuysa resmi işlemler üzerinden devam eder ticket atmadan nasıl yardımcı olabilirler arkadaşa ? bazı konularda ticket dışında bir düzeltme yapılamaz.
    ticket attık onlarında cevabı forum üzeri gmlerden konuyla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirwsiniz diyor buradaki gmler ayrıntılı bilgi vermiyor acaba ticket mı atalım burdan mı yazalım birinin dediği birini tutmuyor

Senior Member Rhales's Avatar
    Merhaba,

Destek ekibi ile görüştüm ve farklı bir oyuncuya verilmesi gereken cevabın size gönderildiğini öğrendim. Tarafınıza gerekli bilgiler gün içerisinde yeniden aktarılacaktır.

Bilginize,

Junior Member
    Quote Originally Posted by Rhales View Post
    Merhaba,

Destek ekibi ile görüştüm ve farklı bir oyuncuya verilmesi gereken cevabın size gönderildiğini öğrendim. Tarafınıza gerekli bilgiler gün içerisinde yeniden aktarılacaktır.

Bilginize,
    sizden rica ediyorum ban politikasında bile eğer bir suçumuz varsa ne oldugunuda bilmiyoruz ilk suçta klan dağıtmak gözükmemekte lütfen 30 kişinin hakkı 1-2 kişi yüzünden yenmesim 30 kişi 5 gündür bu durumdan çok rahatsısız inanın herkesin yaşamını bile eetkiledi bu sorun lütfen klanımızı dağıtmayın madem yapacaksınız nplerimizi geri verin aylarca emek çektik biz npler için oyunu bırakmamıza ne olur lütfen rica ederim izib vermeyin

saygılarımla

Tags for this Thread