Results 1 to 7 of 7

Sundriese satılan itemi geri alma

çöp slotunda kasıyorum. çöplerle beraber yanlıslıkla +8 hornu da satmışım bu itemi geri alma şansım var mı ? kaishan'a baktım ama çöpler gözüküyor horn gözükmüyor

Banned
    Infractions
    0/1 (10)
    beli bi sayıda geri ala bilison son 20 adet galiba son 20 içinde degilse geçmiş olsun hiç yoktan saglam bi item gitmemiş bence itemlerini klitlersen böyle sorunlar yaşamasın.

Quote Originally Posted by PS455 View Post
    beli bi sayıda geri ala bilison son 20 adet galiba son 20 içinde degilse geçmiş olsun hiç yoktan saglam bi item gitmemiş bence itemlerini klitlersen böyle sorunlar yaşamasın.
    dikkat ederim genelde ama dalgınlığıma denk geldi işte. 25m lik item diye kitlemedim, bundan sonra aldığımı kitliycem

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Selamlar, Kaishan'dan Repurchase yapabileceğiniz maksimum eşya sayısı 20'dir. Bow'u sattıktan sonra 20'den fazla geri alınabilen eşya sattığınız için tekrar alım listesinde Horn'u görememişsiniz.

Junior Member
    az önce bende yanlışlıkla itemimi sattım bu 20 sınırlaması çok saçma değilmi ? En azından itemlerin upgrade derecesine kadar değerine göre ilk 20 yapsa daha iyi olur bu konuda bir yama iyileştirmesi yapılmasını öneriyorum lütfen gerekli yere iletin adminler.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Merakımdan soruyorum; o son 20 itemin hepsini geri alsak, diğer sattığımız itemler gözükür mü yoksa hiç item gözükmez mi? İlerde lazım olur öğrenelim. Bilgisi olan yazsın lütfen.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Merakımdan soruyorum; o son 20 itemin hepsini geri alsak, diğer sattığımız itemler gözükür mü yoksa hiç item gözükmez mi? İlerde lazım olur öğrenelim. Bilgisi olan yazsın lütfen.
    Listede son 20 item çıktığı için alsan da çıkmaz isteseniz 20 eşya satın 1 tanesi geri alın tekrar baktığınızda 19 eşya gözükür.