Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Member
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    KhaoS
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Kendi yaptığın pislikler gibi başkası yapamaz

Junior Member
    7 kişi aynı clandan arkadaş birbirine call atacak sen ayrı bi adam suçlu diğerleri he bu adamların hepsi arkadaş beraber tıklamışlar jr ye kimi inandırabileceğini sanıyorsun jr avcısı diye nam salmışsın herkes seni konuşuyor herkes mi iftira atıyor neyse

Junior Member
    Arkadaşlar fotoğrafta gözüküyor.Escape ve Call skili kullanılmamıştır.Küfürlerde cabası Lütfen tarafsız yorum yapın!!!

Junior Member
    Senin gibi 20 yaş altındaki çocukların bu oyunu oynamaması lazım milletin başına dert oluyorsunuz

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    kardeşim..Benden önceki durumlar beni bağlamaz. ringli aldığım karakteri size ispatlamam gerekmez. Ancak kullanılan skill ve küfürler ortada.
    ben jr çıkışı mail verin size resim atayım dedim. Maalesef vermediler. Call atıldı. Hiç sıkıntı yok. Ancak escape ve sonrasındaki küfürler ağır.
    birilerini inandırmak gibi niyetim yok. Çoğunluk doğru söyler diye bir kural yok.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Oyun içerisinde çekilmiş küfür içerikli mesajların yer aldığı ekran görüntülerini paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu tarz şikayetlerinizi hile şikayetleri bölümü aracılığıyla yapmanız gerekmektedir.
    Oyuncu şikayetlerini kanıtlarıyla birlikte Cheat Reports bölümüne yapmalısınız.
    -Cheat Reports Kullanımı Raporlamayla ilgili detaylara konudan ulaşabilirsiniz.
    İyi oyunlar.

Junior Member
    Her insanın kutsalına küfürü savunan insanlara bir şey anlatmaya gerek yok.En kısa zamanda Kıyıboyu clanında ki suçlu şahısların cezalandırılması gerekiyor kurallar gereği.Verdiğiniz cezalar hakkında bilgi bekliyorum. Oyun ve Forum yöneticileri.

Deniz_Sailing bende o partydeydim biz zaten jr de bu tür şeyleri yaşamamak icin clan userleri olarak hep birlikte basıyoruz ama işte bu sanjoseIelectra gibi hırsızlar arada geliyo ve son odada arkadaş gemini aldıktan sonra devada kutu alacagınıı hesap edecek ki cöp alarak sırayı ayarlamaya çalıştı gel velakin unuttuğu bişi var bizde mageyiz bizdede call var ve biz kendi aramızda anlaştık partyde olan oOoALPARSLANoOo disc premium var diye topluyu ona bıraktık ve o topladı kutuyu acacaktı ki bu arkadaş esc attı bide utanmadan sıkılmadan hala burda çarı satın aldım şöyle yaptım böyle yaptım diye masal anlatmakta bu arkadaşla ilgili daha önce video almıştım ancak leptopa format attığım icin hepsi silindi ve sadece biz değil bütün server bu adamdan şikayetci hergün aynı şeyi yapıyo ve deng geliyoruz inşş bir daha deng gelirde videosunu alırım atarım itina ile emek hırsızlarına hayır diyoruz topyekun

Junior Member
    Quote Originally Posted by ISiLiKoNLuCeVRiYe View Post
    Deniz_Sailing bende o partydeydim biz zaten jr de bu tür şeyleri yaşamamak icin clan userleri olarak hep birlikte basıyoruz ama işte bu sanjoseIelectra gibi hırsızlar arada geliyo ve son odada arkadaş gemini aldıktan sonra devada kutu alacagınıı hesap edecek ki cöp alarak sırayı ayarlamaya çalıştı gel velakin unuttuğu bişi var bizde mageyiz bizdede call var ve biz kendi aramızda anlaştık partyde olan oOoALPARSLANoOo disc premium var diye topluyu ona bıraktık ve o topladı kutuyu acacaktı ki bu arkadaş esc attı bide utanmadan sıkılmadan hala burda çarı satın aldım şöyle yaptım böyle yaptım diye masal anlatmakta bu arkadaşla ilgili daha önce video almıştım ancak leptopa format attığım icin hepsi silindi ve sadece biz değil bütün server bu adamdan şikayetci hergün aynı şeyi yapıyo ve deng geliyoruz inşş bir daha deng gelirde videosunu alırım atarım itina ile emek hırsızlarına hayır diyoruz topyekun
    Dün yaşandı ne ara pc formatladın sen yoksun ptde Yalan başkası yalan dünyada ölümden başkası yalan

Senior Member
    Infractions
    0/1 (7)
    sen ne yüzsüz adamsın hala yazıyon mu konu fixx modaratörler please