Results 1 to 7 of 7

Thread: Otp sorun

Otp sorun

OTP verdiği kodu login olduktan sonra yazılan yere yazıyorum yanlış kod diyor giriş yapmıyor neden böyle oluyor bide active etme yerinde yapıyorum orası da aynı otp verdiği kod hatalı diyor

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    OTP Programı telefondaysa telefon saati ve oyuna girdiğiniz bilgisayarın saat'i aynı olmalıdır (örn 09.39 gibi ) sonrasında otp programından time sync'a bastığınız'da yeni kod verilecek uyumlu hale gelecektir

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    OTP Programı telefondaysa telefon saati ve oyuna girdiğiniz bilgisayarın saat'i aynı olmalıdır (örn 21.01 gibi ) sonrasında otp programından time sync'a bastığınız'da yeni kod verilecek uyumlu hale gelecektir
    OTP pc üzerinde kurulu ama verdiği kod eşleşmiyor yanlış diyor hep saat 09,34 şuan pc. OTP test bölümünde artık deniyorum orda da yanlış,aktiv etme yerinde yanlış kısaca verdiği şifreyi kabul etmiyor

defalarca indirip kurdum resetledim ama olmyuro her zaman verdiği kod yanlış uyuşmuyor diyor nasıl yapacam çözemedim gitti

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Selam,

OTP kod uyuşmazlığı genelde saat dilimine bağlı yaşanan bir sorun olabiliyor.
    AnyOTP Kod Uyuşmazlığı konusundaki yönergeleri uygulayarak tekrar deneyin. OTP'nin pc üzerinde kurulu olduğunu söylemişsiniz. PC güncellemeleri geldiğinde bu ayarları tekrardan uygulamak gerekebiliyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Luk_YxadGM9u View Post
    defalarca indirip kurdum resetledim ama olmyuro her zaman verdiği kod yanlış uyuşmuyor diyor nasıl yapacam çözemedim gitti
    otp programının ustundekı ayarlar sekmesıne gır ordan tıme sync.. bas sonra dene

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Yaşadığınız bu sorun kod uyuşmazlığından kaynaklanmaktadır. Lütfen AnyOTP Kod Uyuşmazlığı bölümünde anlatıldığı gibi uygulayıp tekrar deneyin.
    Bu adımları doğru bir şekilde yapmanız durumunda sorununuz çözülecektir.