Results 1 to 4 of 4

KNIGHT ONLİNE ciddiyetten bu kadar uzak olmak neden?

GORDİON serverinde şöyle etrafıma alıcı gözle bakıyım dediğim zaman samimi söylüyorum kendime kızıyorum .Ne işin var oğlum böle bi oyunda diyorum,npt cisi bi yanda,kopsla para kasan diğer yanda,bot lar havada uçuşuyo,pedal makro bi çoğunda,yani sayacak olsak öle çok şey varki insan yazmaya eriniyo...Napıyosunuz arkadaşım siz oyunu yaşanır bi hale getirmek sizin asli göreviniz değilmi?Ömrümüz bu adamalrın ksc lerini almaklamı geçicek?Yazdığımız yazı yüzünden formda bizi banlayan adalet sistemi bu adamlara işlemiyormu?Diyeceksiniz ki biz o kişi yada kişileri cr verirseniz banlarız..yaaa çok saolun be ! Bende bunu istiyodum zaten..Kardeşim mesele o değil ki adamı banladın açıyo çarı gene devam ediyo,bi sistemiz yokki,yakalarsamla olmaz bu iş sistem lazım elini kolunu salLayan kops açıyo,bi de bizi alay konusu yaptırıyonuz adamlara.Bu adamlardan çar alan varmı çok merak ediyorum demek alan oluyoki bunlar bu işi yapıyo,yapana yazıklar olsun da alana 2 kere yazıklar olsun demek lazım,sizler oyun sahipleri oyunuza değer verip sahip çıkmazsanız,oyuncularınızın haklarını korumazsanız,bu tür illegal işlere yeterince ilgi göstermezseniz olacığı bu zaten,peki o zaman size ne demeli?Yapmayın kardeşim ! Yapmayın!Bu oyuna değer verip sadece sevdiği için milyarlarca lira masraf eden çok değerli insanlar var onlara saygınız olsun bari bizi geçtik hadi...ıvır zıvır işlerle günü kurtarmak yetmez,sözlerimiz ne ilk ne de son biliyorum boşa yazıyoruz da içimzdede kalmasın istedim...oyunu küçülte küçülte ne hale getirdiniz ,bari bundan sonrası için bişiler yapında herkez rahat etsin....

Saygılarımla

Takumi

Member _Mage79_'s Avatar
    Nickname
    TessaStepHanson
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IPandoRa
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Bu konuya tam destek veriyorum ve yapılması gerekenin şu olduğunu düşünüyorum gordion serverine özel olarak 3-5 gm atayacaksınız günlük düzenli olarak pk - savaş - c.s.w saatlerinde online olup tbl - makro - koxp ( Özellikle warrior karakterler ) kullanan kişileri yakalayıp KALICI bir c.z ile cezalandırılacakdır...

Bunların yanı sıra İLLEGAL +10 İtemlerin de takiplerinin sürdürülmesini ve gerekenin yapılmasını istiyoruz +10 item den geçilmiyor server
    pvpci birisi google ye +5 +10 pvp server yazsa GORDION çıkacak karşısına o kadar çok İLLEGAL item mevcut yeterince göz ardı ediyorsunuz bu serveri ne tadı kaldı ne tuzu kaldı çoğalan bitek şey var oda oyunu bırakan oyuncular lütfen artık bişeyler yapın...

Quote Originally Posted by _Mage79_ View Post
    Bu konuya tam destek veriyorum ve yapılması gerekenin şu olduğunu düşünüyorum gordion serverine özel olarak 3-5 gm atayacaksınız günlük düzenli olarak pk - savaş - c.s.w saatlerinde online olup tbl - makro - koxp ( Özellikle warrior karakterler ) kullanan kişileri yakalayıp KALICI bir c.z ile cezalandırılacakdır...

Bunların yanı sıra İLLEGAL +10 İtemlerin de takiplerinin sürdürülmesini ve gerekenin yapılmasını istiyoruz +10 item den geçilmiyor server
    pvpci birisi google ye +5 +10 pvp server yazsa GORDION çıkacak karşısına o kadar çok İLLEGAL item mevcut yeterince göz ardı ediyorsunuz bu serveri ne tadı kaldı ne tuzu kaldı çoğalan bitek şey var oda oyunu bırakan oyuncular lütfen artık bişeyler yapın...
    Aynen kardeşim sana katılıyorum.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)