Results 1 to 10 of 10

Thread: Bus bugu

Junior Member

Bus bugu

İyi akşamlar kolay gelsin.Akara sunucusunda oynamaktayım yaklaşık yarım saat önce bitmiş olan bus etkinliğinde faydalandım ve bus satın aldım 200 tanesini magic bage koydum 146 da üstümde kaldı.Bunları birleştirdim 2 tane bankaya koydum Envanterinde 198 tane ve 146 tane bus oldu fakat 146 tane olan buga girdi hareket ettiremedim pazara da koyamadım.Relog attım ve kayboldu giriş yaptığımda lütfen yardımcı olun kaç gblik param heba oldu
    Server:Akara
    Nick:MinorumlaSevBeni
    Saat:23:20

Junior Member
    benimde 526 adet magic bagde 240 k lık scrollarım vardı. Sonra bi baktım 200 tane olmuş.:S relog attım yine 200 tane .. 326 scrol boşa gitti hakkımızı kim verecek nasıl olacak bilmiyorum. dediğim olay 3-4 gün oldu
    çarın ismi : Mustafa01
    server akara

Senior Member lZeronamel's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Geçmiş Olsun Reis Bu Konudan cevap bekleyene kadar TİCKET AT derim yardımcı olurlar

Senior Member
    Nickname
    JacDaniels
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    huns
    Race
    Karus
    öncelikle merhaba bug olan item kaybolmaz yada silinmez bunun için 150 tane üstüne alıp relog ataman yeterlidir

Junior Member
    Öyle yaptım bende relog attım ama kayboldu bi daha girdiğimde 146 tane bus gelmedi inventorye

kardeişm öncelikle gecmiş olsun.Sana burda yardımcı olamazlar Bilet göndermen lazım ancak ordan yardımcı olabilirler.http://support.nttgame.com/ burdan girebilirsin yada Sağ üstte DESTEK kısmında bilet gönderebilirsin.
    Last edited by MelihTurgut43; 03-22-2017 at 01:12 PM.

Junior Member
    Teşekkür ederim kardeşim biletimi gönderdim olumlu sonuç gelirmi acaba?

İnşşallah mağduriyetini giderirler

Senior Member
    Nickname
    JacDaniels
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    huns
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by reyizov View Post
    Öyle yaptım bende relog attım ama kayboldu bi daha girdiğimde 146 tane bus gelmedi inventorye
    sonuç ne durumda ?

Senior Member
    Nickname
    JacDaniels
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    huns
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JACKcOKE View Post
    sonuç ne durumda ?
    bankaya hepsini koydun ve sonra 146 tane görünmeye başladı dogrumu nladım ? yapman gerekn 146 taneyi bankadan ustune alman gerekir bug sebebi 200 den fazla koydugunda bus ts vb bu tür bazi itemler sıkışır ve başka item görüntüsü alır yaman gereken hepsini tek tek deneyim relog atmandır mesala ilk sayfada raptor vardı ama suan baktıgında 2 tane var sen 146 busu alıp magic bag e koyarsın o raptoru üstüne alıp relog atarsın eyer bug lanma olayı raptora yansıdıysa raptorun oldugu bulumde 200 tane bus olur relogtan sonra umarım anlata bilmişimdir

Tags for this Thread