View Poll Results: Çöp slotları kaldırılsın mı?

Voters
114. You may not vote on this poll
  • Evet Kaldırılmalı

58 50.88%
  • Hayır Kaldırılmamalı

56 49.12%
Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 51

Thread: Çöp slotları

Kill Machine
    Nickname
    4RaiNingBlooD
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    NoBodyIsPerfect
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Genie , Monster summon staf ve Chaos stone kaldırılmalı .

Chaos ödülüde exp ve np olmalı kutu vermemeli
    4RaiNingBlooD

Bir Gün AşkLar Biter ..

gb nasıl kasıcaz ? dc premi çekip elle kasıyorum. çöp slotlarını kaldıracaklarına koxpu kaldırsınlar daha mantıklı değil mi seni aynştayn ?

Senior Member CadisEtramaDiRaizell's Avatar
    Nickname
    CadisEtramaDiRaizel
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    CheatReportTeam
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Yeni Server Alameti => Bynogame Manesteki GB alışı; Destan ile aynı seviyeye gelmesi

Senior Member Bekir076's Avatar
    Nickname
    TaMaFYa
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    KenDi HaLiNDe
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    çöp slotlarının kaldırılması gb fiyatlarının artması ve tüm kullanıcıların item veya gb almak için ne kadar yasak olsa da para ile yapması demektir. senin rahatsız oldugun konu çöp slotları değil makro, tbl veya illegal yazılımlar ile oynayan oyuncular. Bizim onların önüne gecilecek adımlar atılmasını istememiz lazım. illegaller yüzünden maden, mavi kutu, choas, utc vb güzel etkinliklerden biz legaller yetim kaldık ve kalıyoruz. isteyeceğimiz şeyler illegalleri bitirmek adına olsun legalleri değil

Quote Originally Posted by xRaiNingBlooD View Post
    Genie , Monster summon staf ve Chaos stone kaldırılmalı .

Chaos ödülüde exp ve np olmalı kutu vermemeli
    chaosa niye taktın ? ilk 4 e giremiyor musun yoksa kıyamam sana

Ben bu oyunu 2006 dan beri oynuyorum Bu güne kadar hep bu oyunun üvey evladıydık kısacası parayı veren düdüğü çalıyodu tabiki bizimde oyundan bir umudmuz olmadığı için cash v.b yüklemiyoduk ama bundan 1 ay önce youtubede farn videolarını görünce ben bıraktığım oyuna tekrar geri döndüm 11 yılda ilk defa knightta 300 tl ye cash çektim dc pre aldım peri aldım akşamları çöp slotta elle kasıyorum ve çok mutluyum ama çöp slotlar kalkarsa biz tekrar üvey evlat muamelesi görücez parayı veren düdüğü çalıcak neticede bizde oyunu bırakıcaz sizden ricam bi çöp slot zevkimiz var onuda bitirmeyin bu oyun sadece pk değil

Senior Member
    Neden illegallere bulduğunuz çözümler hep bir şeyleri kaldırmak veya değiştirmek? İllegalin çözümü illegalliği bitirmektir bu kadar basit. Koxp, tbl, macro her ne kullanıyorsa sınırsız ban yiyecek. Bu programların önüne geçilecek. Bu işin çözümü budur başka çözüm aramayın bulamazsınız.

Kill Machine
    Nickname
    4RaiNingBlooD
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    NoBodyIsPerfect
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by uzaktansincap View Post
    chaosa niye taktın ? ilk 4 e giremiyor musun yoksa kıyamam sana
    ilk 4 le alakalı birşey yazmamısım orda kutu ödülleri kalksın yaazıyor bunumu anladın bundan?
    4RaiNingBlooD

Bir Gün AşkLar Biter ..

Ama illaki farm slotları kalksın diyosanız Oyundan tüm canavarları kaldırın Sadece 2 tane map bırakın cz ve emc lfc artık bol bol pk atarsınız ama ben ve binlerce player olmayacak

Senior Member
    Quote Originally Posted by lord02 View Post
    Ama illaki farm slotları kalksın diyosanız Oyundan tüm canavarları kaldırın Sadece 2 tane map bırakın cz ve emc lfc artık bol bol pk atarsınız ama ben ve binlerce player olmayacak
    EYY lord02 bizim demek istediğimz şey sadece 1 camp dan günde servere en az 30gb nin girdiğidir. gb bu kadar değersiz ise dm ye eklensin. devaya silver bar yerine eklensin güzel olurmu? gb 1tl olsun artik bi hell breaker 7i 300gb ye alirsin şimdi anladinmi demek istediğimizi? bu hizla devam ederse manesde gb 10tl ye düşecek insanlar emek harciyor..