Page 15 of 18 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast
Results 141 to 150 of 180
    Karakterim de sizin tarafınızdan banlanmıştı ki koşulları durumları siz biliyorsunuz.Bu konuda yardımcı olabilecek en büyük unsur sizsiniz.
    Saygılarımla.

Sayın Rhales.

Junior Member
    Quote Originally Posted by PartyPooperCreeD View Post
    Sayın Rhales.
    bu arkadaşa neden cevap yok sayın gmler

Senior Member Rhales's Avatar
    Quote Originally Posted by theBlood01 View Post
    bu arkadaşa neden cevap yok sayın gmler
    Gerekli cevaplar daha öncesinde verildi. Tekrar tekrar aynı şeyleri yazmanın bir anlamı olduğunu düşünmüyorum.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Rhales View Post
    Gerekli cevaplar daha öncesinde verildi. Tekrar tekrar aynı şeyleri yazmanın bir anlamı olduğunu düşünmüyorum.
    Demek ki karşı taraf anlamamış sayın Rhales üstü kapalı açıklamalar yerine net şu şu sebeplerden kriterlere uymuyor şeklinde açıklama daha net bir cevap olur.

Saygılarımla

İnceleme yok bir şey yok herkes bildiğini okusun.
    Sadece 5 Dk'nı ayırırsan Rhales karakterim açılacaktır fakat sen bunu çok görüyorsun neden anlamış değilim.
    Last edited by PartyPooperCreeD; 03-21-2017 at 07:36 PM.

Partypoopercreed adlı arkadaş bu kadar iddalı acaba ortada başka olaylar mı dönüyor.

TBL fixlendiğine göre artık banım açılabilir gibi
    Hali hazırda karakterim TBL AF'fınada uyuyordu benim okuduğum ve anladığım kadarı ile dersimi aldım PK'ya çıkmak istiyorum

Senior Member Rhales's Avatar
    Quote Originally Posted by humanhelios39 View Post
    Partypoopercreed adlı arkadaş bu kadar iddalı acaba ortada başka olaylar mı dönüyor.
    Ne amaçla bu yorumda bulunduğunuzu anlayamadım. Sizin ile aynı klanda bulunan arkadaşınız için bu yorumu atarak, haklı mı çıkacağını sanıyordunuz?

Quote Originally Posted by bulan85200 View Post
    Bu arkadaşta CR Sonucu banlanan bir arkadaş ve oyunda neye göre inceleme yapıyorsunuz.
    JennyJasquesRousseau inceler misiniz lütfen
    Oyuncu CR üzerinden kapatılmamış. Emin olmadığınız bir konu hakkında lütfen yanlış yönlendirme yapmayınız.

Quote Originally Posted by PartyPooperCreeD View Post
    TBL fixlendiğine göre artık banım açılabilir gibi
    Hali hazırda karakterim TBL AF'fınada uyuyordu benim okuduğum ve anladığım kadarı ile dersimi aldım PK'ya çıkmak istiyorum
    Hangi hesapların açılacağı konusunda ki kararı siz vermişsiniz gibi emin konuşuyorsunuz.

Doğru bir savunma yöntemi olmadığınızı bilmeniz gerekir.

Bundan önceki yorumlarda tarafınıza ve diğer oyunculara net bir şekilde vermiş olduğum cevaplar. Sürekli olarak yorum atmanız sonucu değiştirmeyecektir.

Hesapların incelemesi tamamlandı ve şuan için tekrar açılması düşünülmemektedir.
    Oyun içi takip ya da oyun içi şikayet ile de karakteriniz incelemeye alınmış olabilir. Sadece CR ya da sistemsel inceleme yapılmıyor.
    Yakın süreçte yapılan operasyon sonucunda hesapların cezalarında değişiklik yapıldı. Ancak geçmişte kullananlar ya da CR üzerinden şikayet edilen oyuncu hesapları açılmamıştır. Açılan hesaplar sistemsel kontrollerde yakalanan oyuncular için geçerlidir.

Doğru bir savunma yöntemi olmadığınızı bilmeniz gerekir.

Bundan önceki yorumlarda tarafınıza ve diğer oyunculara net bir şekilde vermiş olduğum cevaplar. Sürekli olarak yorum atmanız sonucu değiştirmeyecektir.
    Öncelikle Sayın Rhales teşekkür ederim açılan hesaplarla ilgili bütün kriterleri tek bir postta toplayıp emek harcadığın için.
    Benim savunma yöntemim yanlış olabilir.Ama orada "anladığım kadarı ile" demişim ki bu bütün hükümü bana vermez sizlerin elinde olduğunu gösterir.Fakat dediğim gibi okuduklarımdan dolayı açılacağı kanısına vardığımı belirtmek isterim.

Şimdi ister beni iyi veya kötü olarak nitelendirin.Ben oyuna priest jobunda devam ediyorum ve CZ'de aktif olarak oynuyorum fakat o kadar emek harcanan bir karakteri bir daha yapmak açıkcası zor geliyor.Yaşananlardan ders aldığımı tarafınıza iletiyorum.
    Saygılarımla.