Page 14 of 18 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast
Results 131 to 140 of 180
    benimde hesabım kapatıldı yemin edirim hiç bir illegal durum söz konusu değil hatta macro maus bıle almıyordum ban yerım die bu 2 oldu anlamadığım sekılde ban yedım lütfen benım hesabımı da kontrol edin

Selam ve saygılar ;
    Oyuna değer veren ve bir çok maddi harcamada bulunan oyunculara son bir kez de olsa şans tanıma politikanızın oluştuğunu sevinerek gözlemlemekteyim.
    TBL-Cr yüzünden 06 Nisan 2015 yılından bu yana blokeli olan ****** hesap ID' li Europa serverdeki oSkeRo0 karakter adına son bir kez işlem yapıp tekrar oyuna kazandırılabilir mi? Oyuna yeniden başlamak istiyorum. Saygılar.
    Last edited by MythAsSasSin; 03-19-2017 at 08:30 PM. Reason: ID

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by kez_eE5znSqZ View Post
    Selam ve saygılar ;
    Oyuna değer veren ve bir çok maddi harcamada bulunan oyunculara son bir kez de olsa şans tanıma politikanızın oluştuğunu sevinerek gözlemlemekteyim.
    TBL-Cr yüzünden 06 Nisan 2015 yılından bu yana blokeli olan ******** hesap ID' li Europa serverdeki oSkeRo0 karakter adına son bir kez işlem yapıp tekrar oyuna kazandırılabilir mi? Oyuna yeniden başlamak istiyorum. Saygılar.
    İtemleri satıp sırra kadem basmıcan mı yani Dostum üzgünüm lakin zaten o çar silindi. 2015 kasımdı yanılmıyorsam girilmeyen bütün hesaplar silindi..
    Last edited by MythAsSasSin; 03-19-2017 at 08:30 PM. Reason: ID

Junior Member
    Rhales bey hiç bir tbl illegal program kullanmadım. Mage playeriym hiç bir ihtiyacım yok bunları kullanmak için. Pcden başka accontlarada girdim. Gerçekten bir yanlışlık var. Benim hesabım halen aktif edilmedi. 2 premiumum var ve onlarında zamanı geçiyor. Lütfen benim hesabımıda kontrol ediniz. Macro maus olmasına rağmen macro programı bile indirmedim. Aktif olarak hergün oyun oynayan bir playerim. İlk defa başıma böyle bir olay geldi. Birsürü emeğim var karakterimde rica ediyorum hesabıma bakın. Charım full itemli full pus cz karakteriyim sürekli aktif np kasıyoruz böyle birşeyin olduğuna inanamıyorum. Hatayı düzelticeğinize eminim ama fazla vakit kaybetmek istemiyorum. Sizden haber beklemekten başka yapıcak birşeyim yok. Gereğinin yapılmasını sabırla bekliyorum.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    YIL OLMUS 2017 HALA TBL?
    20-08-2015
    Bu güncelleme sayesinde ARTIK oyun dosyaları üzerinde değişiklik yapılması gibi bir durum söz konusu değildir.
    [IMG][/IMG]http://http://forum.nttgame.com/foru...#axzz3jLHr0Yyr

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by REEEDJOHN View Post
    YIL OLMUS 2017 HALA TBL?
    20-08-2015
    Bu güncelleme sayesinde ARTIK oyun dosyaları üzerinde değişiklik yapılması gibi bir durum söz konusu değildir.
    [IMG][/IMG]http://http://forum.nttgame.com/foru...#axzz3jLHr0Yyr
    Biz böyle boş işlerle kafayı yoruyoruz. Tbl ile milleti kesiyim anama/bacıma küfür edilsin. Boşver ben tbl ile kesip zevk alıyorum. Macro açıyım. Milleti macro ile kesiyim. Sonrada aa nasıl kestim. Ezik diyim. Zevk alıyım. Dostum adamlar uzaya gidiyor sen daha kendi ülkende hakettiğin yere gelemiyorsun. Amcasını oğlu gelsin. Dayısı onun m.vekili. Amcasının kuzeninin bir akrabası belediye başkanı. Adama hakkettiği yeri vermezseniz millette böyle saçma/sapan şeylerle uğraşır. Linkteki kız arkadaş. Tubitaka sunduğu projesi dereceye alınmamış daha sonra uluslararası yarışmalarda 1. gelmiş şuan new york da yaşayan başarılı bir iş kadını. Bu arkasına bakmadan basmış gitmiş. Bazıları yapamıyor. Böyle boş işlerle ugraşıyor Yazık... https://www.facebook.com/ilayda.samilgil?fref=ts

Quote Originally Posted by Rhales View Post
    Herkese Merhaba,

Yakın süreçte tespit ettiğimiz 110 TBL kullanıcısının hesapları kapatılmıştır.

Yapılan son kontrollerin sonucunda 54 kullanıcının hesabı tekrar aktif edilmiş ve zindan bölgesine gönderilmiştir.

Bundan sonra ki süreçte de TBL kullanan oyuncular sıkıca takip edilecek ve gerekli cezai işlemler uygulanacaktır.

Keyifli Oyunlar.

NTTGame ll Knight Online Takımı
    ***JUSTICE****

Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum sayın Rhales.
    Inceleme yaptığınızda diğer banı açılan arkadaşlar gibi kriterlere uygun olduğumu göreceksiniz.
    Saygılarımla.

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by PartyPooperCreeD View Post
    Hocam maddi olarak 9.000 TL civarında.Ban yemem de vesile ile oldu.Benim payım yok denecek kadar az.
    hmmm partpooperrrler diezde misiniz hala eski ronark qwewqeqweqw
    "pro playerlar" wqewqeqw

Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Bu belediye bize neden bakmıyor ?

Ben buraya yazarak karakterimi haksız yere açtırmaya çalışmıyorum Sayın Rhales.