Page 12 of 18 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 111 to 120 of 180
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ne gibi bir ispat istiyorsunuz bilmiyorum ancak bu üslubu sürdürmeniz durumunda forum hesabınızda kapatılacaktır.
    sen sus köylü burdaki nazikliği oyunda yapsaydınız hiç kimse günahsız ban yemezdi adamlar dağlarda boss kesiyor boss taşları k0xperlerde geliyorsun burda caz yapıyorsun.

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Tbl kullanıp da banı açılan kişilere Çalışıyor demek bence biraz etik kalmamış. Çifte standart uygulanmış sistem diyoruz biz

O değil de Scorp, bir oyuncu olarak Sizleri TBL ile kesen kişileri Report edip banlattınız diyelim. Sonra Maradon da o kişinin banı açıldığı gün İtemlerini TL dönüştürüp sizinle dalga geçmesi nasıl his yaratır? Görevinizi yıllardır yapıyorsunuz köprü olmanız lazım bizler ile yönetim arasında ama bu '' Çalışıyor '' demeniz biraz köprüleri yıkmış :=)

Senior Member
    tbl cilere hesap kapaması yetmez , ip ban + numbercheck ban lazım

Banned
    Nickname
    FORZA WARRIOR
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    NeverMore
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by devi1 View Post
    tbl cilere hesap kapaması yetmez , ip ban + numbercheck ban lazım
    Kesinlikle katılıyorum. Birde çıkmış uyarı atışı diyorsunuz bari siz yapmayın Bu kaçıncı geçen tbl olayında özür videosu fln şamata madara ettiniz oyunu zaten. Bu kadar kolay mı illegal kullanmak ve o konuya gelelim kesinlikle ban çözüm değil IP ban gerekiyor. Hani GM leri yada CR yi amacı dışında kötüye kullananlara attığınız varya .. Ondan işte bunlarada atasanız ortada tbl fln kalmıcak emin olabilirsiniz . Bu kadar kolay bir çözümü variken bu sorunu çözmüyorsanız sizde buna göz yumuyorsunuz hatta istiyorsunuz demektir . Bilmem yanlış mı düşünüyorum ?

Senior Member Rhales's Avatar
    Quote Originally Posted by KingSedome View Post
    Kesinlikle katılıyorum. Birde çıkmış uyarı atışı diyorsunuz bari siz yapmayın Bu kaçıncı geçen tbl olayında özür videosu fln şamata madara ettiniz oyunu zaten. Bu kadar kolay mı illegal kullanmak ve o konuya gelelim kesinlikle ban çözüm değil IP ban gerekiyor. Hani GM leri yada CR yi amacı dışında kötüye kullananlara attığınız varya .. Ondan işte bunlarada atasanız ortada tbl fln kalmıcak emin olabilirsiniz . Bu kadar kolay bir çözümü variken bu sorunu çözmüyorsanız sizde buna göz yumuyorsunuz hatta istiyorsunuz demektir . Bilmem yanlış mı düşünüyorum ?
    Yanlış hatırlamıyorsam daha önce yapılan af sonrasında ya da hemen öncesinde TBL bir süre fixlenmişti. Konu ile ilgili çalışmalarımız devam etmekte olup, tekrar çözüm sağlanana kadar TBL kullanan oyuncu hesapları cezalandırılmaya devam edecektir.

Ancak bu cezanın hapis olması ihtimal bulunması gibi, süresiz de kapatılabilir.

Bilginize,

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by KingSedome View Post
    Yok canım sen yanlış düşünür müsün. Bizler hatalı bizler TBL kullananlar için dakikalarca süren TBL videolarını CR atarak GM arkadaşların ve lisanslı koruma olan xingcodenin yapmadığını yapıyoruz ama elamanların banları açılıyor eşyalarını satıyorlar.

Benim merak ettiğim asıl soru,

TBL den banlayıp, açtığınız kişilerin sattığı eşyalar ile Ülkemizin hangi güzel bölgesinde yaz tatilini yapacağı düşüncesi alıverdi...

Senior Member
    Çok oyuncu kaybedersiniz hapis cezası verirseniz tblden değil ama bırakanlardan dolayı yazık ediyorsunuz oyuna gerçekten kötü yönetiliyor

Aynı serverda oynadığım aynı jobu oynadığımız bir oyuncu bu aftan yararlanırken ben yararlanamadım.Dünden beri bütün yorumları okudum GM'ler tarafından ve MOD'lar tarafından yapılanlarıda.Bütün kriterlere uyduğum halde BAN'ım açılmadı.
    Bana neden bir şans tanınmıyor.Ben yukarda yazılanlar gibi oyunu bırakıp gitmedim ve hala aktif olarak oynuyorum.
    Saygılarımla.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by PartyPooperCreeD View Post
    Aynı serverda oynadığım aynı jobu oynadığımız bir oyuncu bu aftan yararlanırken ben yararlanamadım.Dünden beri bütün yorumları okudum GM'ler tarafından ve MOD'lar tarafından yapılanlarıda.Bütün kriterlere uyduğum halde BAN'ım açılmadı.
    Bana neden bir şans tanınmıyor.Ben yukarda yazılanlar gibi oyunu bırakıp gitmedim ve hala aktif olarak oynuyorum.
    Saygılarımla.
    Kardeş çok itemin yok muydu? Bi itemlerini sayar mısın

Quote Originally Posted by Met13 View Post
    Kardeş çok itemin yok muydu? Bi itemlerini sayar mısın
    Hocam maddi olarak 9.000 TL civarında.Ban yemem de vesile ile oldu.Benim payım yok denecek kadar az.
    Last edited by PartyPooperCreeD; 03-17-2017 at 01:22 PM.