Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Bu Dolandırıcıya Dikkat! Çok kişinin canı yanmış.

Arkadaşlar manes'de videoda ki destekbirimi2001 nickli şahıs dolandırıcıdır. Taktiği ise size pm atarak oyuna yeni başladığını abisinin ona item verdiğini satıp üstünü dizmesi için sizden ona yardımcı olmanızı istiyor. Bana ilk geldiğinde. Abi bende İron Belt var takas edelim mi senin iteminden istiyorum demişti. Tabi ben çaktım mevzuyu ama o zaman videoya almak aklıma gelmedi. Bir hafta sonra tekrar geldi unutmuş belli Bu sefer videoya aldım. Bu kişide cidden çok zor bulunan itemler var. Sırasıyla İron Belt +3 , Hell Breaker +7, Rol ve roclar +3 yani ben hiç ama hiç sanmıyorum bu kişinin bu itemlere doğal yoldan sahip olabileceğine. Dupe gibi bir mevzu olabilir. Her neyse özetle size ezik car mış gibi geliyor. Anlaşıyorsunuz tradelerde HB yerine İb+1 koyuyor. İron belt yerine crystal belt koyuyor. Tabi birbirine benzediği için adam direk trade basıp aldım sanabiliyor. Konuyu CH'ye açmadım. Çünki bir şey olacağını sanmıyorum. Bilgilendirme amaçlıdır.
    Last edited by IBlackWicked; 03-14-2017 at 01:41 AM.

Senior Member Deniz_SailinG's Avatar
    Nickname
    _SailinG_
    Clan
    illuminati
    Race
    Karus
    Merhaba kanıtlarınız ile cr kısmına açarsanız daha iyi sonuç alabilirsiniz.

Senior Member
    Nickname
    Furkan
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Manes'te +3 iron Belt ? +3 roL ? Anladım Hocam.
    Bu kişiye bende rastladım bir daha rastlarsam video alacağım ama bana normal iron belt gösterdi +0