Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Lightbulb Sayın mod ve gm ler bir deneye varmısınız??

Yaklaşık bir süre önce hesabımın haksız yere 2.defa hapise atıldığına dair bu hesabımla bir başlık açmıştım..Allah var sayın gm ve mod arkadaslar konuyla cok iyi ilgilendiler diyeceğim ama ilgilenmediler...neyse konumuz bu değil...Ben senelerce bu oyunu oynamış birisi olarak oyunun gelişimi ilerlemesi ve en çokta oyuncuların sıkıntılarının giderilmesi açısından sayın mod ve gm lere bir deney teklifinde bulunacağım... Acaba bu deney fikri yüzünden banlanırmıyım bilemiyorum.. ama madem ki burada hakaret ve iftira olmadığı sürece fikir beyan etmek serbest bu yüzden yazıyorum.. Karar sizlerindir..Eğer bannlanacak olursam şimdiden hakkınızı helal edin....Ne yazıyorsam oyunda ki oyuncuların daha iyi bir oyun oynaması için keyif alabilmeleri için bunu yazıyorum...

Öncelikle bu deneyi sıkıntılı konular üzerinden yapmayı tavsiye ederim...Buna da ilk olarak Cr konuları ile başlamak isterim...

1)Cr Raporları...

Sayın Mod ve Gm arkadaşlar...biliyorsunuz ki birçok oyuncu arkadas oyun basına oturdugunda şikayetleri şu oluyor... Biz video açık oyun oynamak zorundamıyız? ya da cr a açtığımız konularla ilgilenilmiyor...ya da oyun da bir sürü koxper var neden ilgilenmiyorsunuz vb. durumlar

Şimdi benim önerim şu.Gelin bir başlık açalım..Bu da Cr takip adın da olsun... 1 Hafta boyunca oyuncular buraya cr a açtıkları konuların linklerini koysunlar ( içerik kapalı yani nick video vs. gözükmeyecek şekilde) Bu 1 hata sonun da "dürüst" bir şekil de cr raporlarından incelenen oyuncu sayıları ile gm lerin oyun içi kendi inceledikleri oyuncu sayısını bununla beraber cr raporları ile bannlanan oyuncu sayısını ve gm lerin oyun içi kendi çalışması ile bannladığı oyuncu sayısını yan yana yazalım... sadece rakamlar... Bakalım sayın gm lerimiz mi hilenin engellenmesi için daha fazla uğraşıyorlar yoksa oyuncular mı? ben bunu gayet adil bir teklif olarak düşünüyorum..umarım bunun için de kurallara aykırı birşey görülmez...

2)Bug bildirimi...

Oyunda birçok hatanın hala varolduğunu hepimiz biliyoruz...Bununla birlikte olmaya da devam edeceğini yine tahmin edebiliyoruz...Ben diyorum ki gelin bununla da ilgili bir başlık açılsın..Bu başlığın 1 ay süresi olsun.Bu 1 aylık süre içerisinde oyuncuların yeni (şimdiye kadar bildirilmemiş yeni ortaya çıkan) bug bildirimi sayısı ile sayın oyun yetkililerinin giderdiği bug bildirimi sayısını yazarak karşılaştıralım... bakalım 1 aylık süre de sayın oyun yöneticileri mi daha çok hata düzeltimi yapıyor yoksa oyuncular mı bug bildirimi yapıyor?

Açıkçası benim forumlar da gördüğüm en çok şikayet edilen 3 konudan ikisi bunlar... üçüncü konu hakkında çok fazla bir deney yapılabileceğini sanmıyorum... bu yüzden buraya eklemedim..o da şu... çok fazla hesabının haksız kapatıldığına dair başlık açılıyor.. ama bununla ilgili kim haklı kim haksız birşey diyemeyeceğimiz ve bazı kararlara karşı çıkmanın mantıksız ve gereksiz olduğunu düşündüğüm için bu konuya girmiyorum....

Ben bunları haksız yere hapise giren hesabıma rağmen oyuncuların oyundan daha fazla keyif alması açısından yazıyorum... Başka hiçbir amaç gütmeden...

Ha bu deney bize neyi gösterecek derseniz... Kimse kusura bakmasın bu söyleyeceğimin suç olduğunu kesinlikle düşünmüyorum...

"Sayın oyun yetkilileri mi oyunun düzelmesi açısından uğraşıyor emek veriyor yoksa oyuncu dostlar mı.. Ee peki bunlar yapılırken kime daha çok haksızlık yapılıyor bunu görmüş olalım..."

Herkese Saygılarımla

İyi Oyunlar

Banned
    gereksiz konu kilit zaten aktif herşey yolunda

Quote Originally Posted by HumanCenazeci57 View Post
    gereksiz konu kilit zaten aktif herşey yolunda
    ne aktik kardeş??? cr bölümü açılsın sikayet yapılsın demiyorum... bari okumadan yorum yapmayın dostum... önce oku bu bir..ikincisi kaldı ki burası fikir beyan yeri senin keyfine göre mi konular açılıp kapanıyor?? gm misin mod musun?? yönetici arkadaslar lütfen gerekli işlem uygulansın.. yetkili gibi davranmak kuralından!!!

Senior Member lZeronamel's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Sen Burada Deney Peşinde Degılsın kı Senin Amacın Başka Bir ALLAH'ın Kuluda Ben 3. PARTİ Kullandım Hapise Girdim Desin Şurada :P

Senior Member
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by lZeronamel View Post
    Sen Burada Deney Peşinde Degılsın kı Senin Amacın Başka Bir ALLAH'ın Kuluda Ben 3. PARTİ Kullandım Hapise Girdim Desin Şurada :P
    Ben söylemiştim geçenlerde la ama bıraktım artık temizim

Quote Originally Posted by lZeronamel View Post
    öncelikle kardeş yanlış anlaşılmalara mahal vermiyelim.. yazdığım yazının 3.parti ile ne alakası var?? zahmet etmişsin yazı yazmışsın çok sagol... ama dedıgım gıbı 3.parti ile ne alakası var... ben diyorum ki oyunda bu zaten var.. dedıgım acaba oyuncular mı bunu bitimek ıcın daha cok ugrasıyor yoksa yetkılıler mı? konunun özü bu... bunu nasıl anlayamadın anlamıyorum... bununla beraber demişsin ki "bir allahın kulu da ben 3.parti kullandım hapise girdim desin şurada" önce ki açtığım bir kaç konuya bakarsan ben bir yazı yazdım... geçenler de charım hapise atıldı.. bununla ılgılı yazdım... hapise atılmadan önce bir defa hapise girdim gerçekten de sadece "görevleri kolay yapabilmek" amaçlı evet program kullandım ama para verip hapisten cıkardıktan sonra 2. seferinde hicbirseye elımı surmedım dıye acıklama yaptım..ilk sefer hapise atıldıgım da 1 defa bıle ticket atmadım.. cunku haksızdım dıye yazdım... yazdıgım yazıyı okuyabılırsın.. hanı madem cok ıstıyorsan bır oyuncu bunu soylesın dıye oku yazıyı soyleyen varmıymıs yokmuymus gorebılırsın... fakat yazdıgın sey konusunda cıddı ısen gercekten konuyu trollemek amaclı geldıgını dusunecegım.. senın gıbı forumu aktıf kullanan bırısı ıcın bunu da yakıstıramıyorum kendımce.. saygılar..

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    şu diretenlere bayılıyorum 3 sayfa yazı yazıyorlar ama içi bomboş. Nerde o eski kapaklar @Eryudes;

Arkadaş neyi ıslatıyorsunuz anlamadım??? sayın @eryudes de konya dahıl olsun cidden... arkadas uzun bır yazı gordu mu okumadan yorum yapmaya bayılıyorsunuz... ya allah rızası ıcın bı okuyun ya!!! yazının neresınde "haksız bann attınız" "hesabım neden kapatıldı" gıbı bır yazı var!!! diyorum ki oyunda kı ıllegalıte bıtsın dıye oyuncular mı daha cok calısıyor yetkılıler mı daha cok calısıyor dıyorum adamın bırı gelmıs "nerede o eskı kapaklar" dıyor... cıdden nerede o eskı kapaklar... valla artık forumda kı 1-2 hesabın bot oldugunu ototmatık cevap yazdıgını dusunmeye baslayacagım... hayırdır forum da bot mu kullanılıyor

Senior Member
    boş işlerle ugraşmayın boşuna.

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by WakabayashiKun View Post
    Arkadaş neyi ıslatıyorsunuz anlamadım??? sayın @eryudes de konya dahıl olsun cidden... arkadas uzun bır yazı gordu mu okumadan yorum yapmaya bayılıyorsunuz... ya allah rızası ıcın bı okuyun ya!!! yazının neresınde "haksız bann attınız" "hesabım neden kapatıldı" gıbı bır yazı var!!! diyorum ki oyunda kı ıllegalıte bıtsın dıye oyuncular mı daha cok calısıyor yetkılıler mı daha cok calısıyor dıyorum adamın bırı gelmıs "nerede o eskı kapaklar" dıyor... cıdden nerede o eskı kapaklar... valla artık forumda kı 1-2 hesabın bot oldugunu ototmatık cevap yazdıgını dusunmeye baslayacagım... hayırdır forum da bot mu kullanılıyor
    güzel kardeşim, senin gibi banlanıp önce niye banlandım, sonra haksız banlandım, sonra sizi mahkemeye vereceğim, sonra sisteminiz bozuk, sonra .....
    gibi konuları peşisıra geliyor.
    Sen bunu yapan ilk kişi değilsin. O yüzden kendini fazla yıpratma. açtığın konular profilinde gözüküyor.
    Bu resime iyi bak oda senin gibi biri.Yaptıklarını kabul etmiyor en son mahekemeye vermişti. sonra biz yorum yapınca, bize hakaret edilmeye başlanıyor.
    Bunlar gibi büssürü var araştır bulursun. Bu resimler en uç örnekler olduğu için hep bunları paylaşırım

Tags for this Thread