Results 1 to 10 of 10
    Member
    Nickname
    TeryBogarD
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

yönetici arkadaşlar gm ler dikkatie tm oyuncuların dikkatine

ben manes de oynaan bir oyuncuyum kendi halimde takılan illagal hiç bir şey yapmayan sadece oyunu zevk almak için oynayan biriyim bazı oyunculara sizin yaptığınız saçma sapan şey yüzünden bişey diyemiyoruz ama bu benim için geçerli deil adamda 2 item var die bütün slotlar kendilerinin sanıyorlar deil ben slota gelip ks atan herkeze annesine bacısına hatta 7 sülesine küfür ediyorum etmeye de devam edicem kimse oyunu kimseye satmadı gelip bende artislik yaparak kesdiğim canavrı kesemeye bana exp item vs coins verdirmeyecekse slotta alabiliyorsan al derse vs vs derse bende onun anasına da bacısınada karısına da söverim eğer ki bunun için ban atacaksanız durmayın her keze diyorum adam ların sıkıtısı slota geliyor ks atıyor sonra küfürü yiyincede video 3 gün ban diyor bu kadar perasız bukadar şerefsizlik yok ben gene diyorum kim ks için geliyorsa anasını bacısnı ortaya koysun yada ks atarsa açık adresini yassın ki burda deil adresinde yapacaklarımı yapayım.............sadece ks ve artislik için slotlara gelen insanlara diyorum........

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bence sakin olmalısın çünkü küfür ettikçe banlanırsın ve bu işten zararlı sen çıkarsın.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Member
    Nickname
    TeryBogarD
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bence sakin olmalısın çünkü küfür ettikçe banlanırsın ve bu işten zararlı sen çıkarsın.
    hocam bana de ki gelecek artislik yapacak ks atacak benim emeğimi hiç edecek sonra kinayili kinayili konuşacak ve o deil ben ban yiyecem hadi etmedim küfür onların yaptığı yanına karmı o zaman ben derimki gücü olan oyunucuyu koruyorlar varmı başka yolu bunun ? eğer varsa söyle yoksa küfür için ban yersem 1 kere yerim 2 yemem pc den younu siler geçer pwp serv e atarım pk mı pm mi de kaparım eğer maksatları buysa bunuda yaparım...

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    KS atmak oyun kurallarına göre suç değildir, sizi küfür etmiyorsa bu da suç değildir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    http://i.hizliresim.com/j81MjG.jpg
    Bugün başıma böyle bir olay geldi arkadaş 1 haftadır bu slotta kastığı için slotu kendinin sanmış olacakki bana 1 haftadır bu slotta kasıyorum bellidir akara3 ün camplarında manticorun adamları seni Yen'i gördüm bu slotun adamıyız diyerek oyun ortamında dayılanıp mekan kapatıyor kardeşimiz düşün reel de karşılaşsam ne hale sokarım bu adamı. Olayın öncesinde slotta 2 saat ben vardım ortalıkta yoktu arkadaş düzgünce istese zaten müsade ederim oyunu 2-3 saatten fazla oynamışlığım yok zaten
    Last edited by manson123; 03-12-2017 at 10:08 PM.

Senior Member
    Bu arkadaşlar 70 Lvl karakterlerle gidip farm yapmaya çalışıyor , slotu mundar ediyorlar . Slotu hak eden slotu alır .

Senior Member
    farm savaşları devam ediyor :d al itemini git verme kimseye slotu.

Member
    Nickname
    TeryBogarD
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    ks in suçu yok o zaman ben ezk slotlara geçeyim ks tayım p kapayayım kimse ezik olanlara kastırmayayım sonra bir zamanlar bana yaptığın banı yapın bu oyunda ks attığım için ben banlandım gerekçede bu gösterildi diğer oyuncuların oyun puanını ekliediğiniz için şimde bize diyorsunuz ks nin yaptırımı yok biz yapınca ks diğerleri yapınca böyle bir uygulama yok........ ne güzel memleket

Member
    Nickname
    TeryBogarD
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    KS atmak oyun kurallarına göre suç değildir, sizi küfür etmiyorsa bu da suç değildir.
    valla gerçekten güzel benim sitemim sana deil kardeşim ben küfürü ediyorum hemde normalde edilmeyecek küfürleri ediyorum o gmler banlasın sıkıtı yok dediğim gibi pwp ye geçer keyfime bakarım

Senior Member ECMER's Avatar
    Bu vatandaş forumda böyle konuşacak ve hala sakin ol diyeceksiniz öyle mi? Bunun yarısı kadar konuşmamış kişilerin geçici ban ile forumdan uzaklaştırıldığını gördüm ben.