View Poll Results: OLYPYMPİA'ya KROWAZ GELMELİ Mİ?

Voters
61. You may not vote on this poll
  • EVET

16 26.23%
  • HAYIR

45 73.77%
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 39
    Yenilik Herzaman Oyuncuların Hoşuna gitmiştir Knight Online de Bekliyoruz

Senior Member
    Nickname
    MediumStrength
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Sen hayırdır Midgard demişsin benim için ben REBİRTH klan baskanı ASİLKANNNN sen kimsin? Bu serverde legal oynayanların hiç biri krowazı istemiyor sen nerenin farmcısı yada koxperisin Amacınız olympiayı öldürmekmi istemiyor kimse bunu o küçük beynine sok

Quote Originally Posted by FiRiXMiX View Post
    Yenilik Herzaman Oyuncuların Hoşuna gitmiştir Knight Online de Bekliyoruz
    Evet mesela krowaz gibi yenilikler sizin gibi oyundan elektrik faturasını ödeyenler için de iyi olmuştur.

Krowaz gelmesin, oyunu para kazanmak için oynayanlar banlansın.

Quote Originally Posted by dumanebubekir53 View Post
    Evet mesela krowaz gibi yenilikler sizin gibi oyundan elektrik faturasını ödeyenler için de iyi olmuştur.

Krowaz gelmesin, oyunu para kazanmak için oynayanlar banlansın.
    Gb bin 10 tl olduğu sever damı elektirik faturası ödeyecekler bay çok bilmiş

Krowaz isteyen her oyuncu koxper değildir destan cyper patos buralarda krowaz açık ve gb bin fiyatı olimpia severerine göre bir hayli pahalı olimpiada gerçek anlamda krowaz isteyenleri ezmeyiniz ve iftira atmayınız

StarzDeje Çok Teşekkür ederim Herşeyi Para Sanıyor bunlar . Kurmuşlar Eski Sistemde Kendilerine Düzen bikaç kişilik grup demagoji Yapıyor . Neymiş Biz Böyle İyiyiz . Siz iyisiniz arkadaşım tamam da biz değiliz . bikaç güne burda Gelmesin yazıpta bırakan siz oluyorsunuz . Zaten Oyun içi hergün görüyoruz. Gün İçinde 10 larca Kişi Üstünü Başını Atıyor Anvile .. Sonrası Alt f4 ve büfeden 2 bira.

ASILKAN Hiç Kimse İstemiyor demişsin. Sen istemiyo olabilirsin kendi adına konusman gerek. Sen istemiyorsun herkez Değil . Kimsede Zorla Kafasına Sokmak Zorunda Değil . Bizde Bir grup insan olarak istiyoruz , lakin sana zorla kafana sok demiyoruz değilmi canım Benim

Senior Member
    Nickname
    MediumStrength
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    bak yukarıya %kac istiyor bide olympianın kotu olmasını isteyenlerin oylarını da hesap et en kötü serverin %95 i istemiyor uzatmanın bi anlamı yok istenmıyor işte görünen köy klavuz istemez

bence krowaz utc gibi yenilikler renk getirecektir olmpia server ı gerçekten dediğiniz gibi aşırı oyuncu kaybetti. bi biz kaldık , bizde işte birgün krowaz Ondan Sonra Ne bilim , forgotten temple etkinliğine bi siyah kutu olur , ondan sonra ne biliyim bi old man npc si açılır başka utc olabilir , Açılması iyi olur kanımca gelecek diye ümit edip bekliyoruz , tartışmaya gerek yok arkadaşım Sakin Olmalısın ne bu telaş , Zamanla Zaten Olacağına varacak. Bu kadar tartışmaya gerek te yok bence Onun Dışında Rebirth Sistemi Bile Gelse Serverda Büyük Canlılık Olacağına inanıyorum Düşüncelerinizede Saygı Duyuyorum . Ama Seninde Duyman Gerekiyor zaten Benim Yorumuma Bakıp ta Kimsenin Bişi Ekleyeceğide Yok . %95 Demişsin Zaten Olay Bitmiş Kesin Gelmez Öle Dediysen Çok Çünkü %95

Birde Şöyle Bi durum var arkadaşlar Krowaz İsteyenler için Eski serverlara geçin orda Krowaz var demişsiniz Komik bence bu cümle , Çünkü Bi Server a SIFIRDAN GELMESİ APAYRI Birşey Herkezin Çabasını bi düşünsenize Krowaz vesaire İçin SIFIRDAN Nasıl Mücadele Edileceğini Server da İlk İtemler Bende Olmalı Diye Tamamen Hareketlenmesini Düşünmüyorsunuz da Tek düşündüğünüz Böyle iyi diyorsunuz tamam böyle iyi iyi iyi , Başka Bir Durum daha var Akara ve Maneste Jr Toparlandığında Olmpia ya Jr için bile pek giren Olmayacağı Belli Gibime Geliyor. zaten Şuan 300 e 300 Kişiye Kadar Düşmüş Durumda Akşam Jr leri Sabahları ise 50 ye 60 gibi rakamalar oluyor . Akara ve Manesin Jr si Toparlandığında Bu rakamların daha düşeceğini öngörüyorum.