Results 1 to 3 of 3
    Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad

Question 3 sorunum var lütfen yardim

Merhaba tüm oyuncular ve forum yetkilileri;

1. Sorum oyun drop hakkında;
    Maneste oynamaktayım. DC pre sahibiyim ve DC flash basılı günlerdir Uruk Blade slotunda MS kasmaya çalışıyorum ancak yaklasık 2 veya 2.5 genie yani ortalama (240 - 360 dk) arasında MS atması sizce normal mi ? Veya DC premium özelliğinimi yitirdi yoksa drop ratelerde düşürülmemi var bu server için.
    2. Sorunum ise
    Slota sürekli gelip videonu aldık CR' ye attık, seri atak yapıyorsun vs. saçmalığı.. Yetkililer lütfen inceleyebilirmi PC mi (Nick: Azucena) gerçekten bu ithamdan sıkılmış ve usanmış durumdayım. Genie ne kadar hızlı seri olabilir? MOB seçmedikçe daha seri attığını biliyorum. Ama yinede PC'm incelenebilir . İçim rahat ve tertemiz
    3. Sorunum ise
    Uruk tron slotunda genienin atak kesmesi. Sanırım her oyuncu yaşıyor. Daha önceleri mavi kutu için gelen diğer ırktan oyuncuların ordan geçtiğine yormuştum ama durum diğer serverlarda da aynı. Sanırım bir sorun var, ya genie de ya o slotta. Ama sadece o slotta olduğunu bilmenizi isterim.
    Saygılar iyi oyunlar.

Registered Users
    Selam,

-Drop ratelerde herhangi bir oynama yapılmadı. Bu konuda bize iletilen bir bilgi yok.
    -Bu noktada oyuncuların size ne söylediğini umursamayın. Oyun kurallarını ihlal etmiyorsanız (legalseniz) endişelenmenizi gerektirecek bir durum yok demektir.
    -Bahsettiğiniz bu durumu ekip arkadaşlarıma soracağım, gerek duyulduğu takdirde kontrolleri sağlamış olacağız.

P.S: Genie atak kesme sorunu Hata Listesi notlarımız arasında bulunuyor.
    Last edited by Perastis; 03-10-2017 at 09:31 AM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Perastis View Post
    Selam,

-Drop ratelerde herhangi bir oynama yapılmadı. Bu konuda bize iletilen bir bilgi yok.
    -Bu noktada oyuncuların size ne söylediğini umursamayın. Oyun kurallarını ihlal etmiyorsanız (legalseniz) endişelenmenizi gerektirecek bir durum yok demektir.
    -Bahsettiğiniz bu durumu ekip arkadaşlarıma soracağım, gerek duyulduğu takdirde kontrolleri sağlamış olacağız.

P.S: Genie atak kesme sorunu Hata Listesi notlarımız arasında bulunuyor.
    İlginize teşekkür ederim.