Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 46
    Quote Originally Posted by eskotu78 View Post
    Cr.arklı yani orjinal olmayan yazılımları da algılar ve oyunu kapatır ve illegal yazılım hazrılamak için kullanılan programlar da ne amaçla kullanılırsa kullanılsın (iş/okul) X3 tarafından algılanabilir dahilinde belki de ceza almanıza da yol açabilir bunu da hem yetkililer hem diğer forum üyeleri ve ben de defalarca dile getirdim konuyu uzatmanız aleyhinize olacak o yüzden bence artık yazmayın.
    Sayın moderatör bu arkadaş moderatörmüdür?? gm midir?? bu nasıl bır tehdıttır?? konuyu uzatmak aleyhınıze olacak o yuzden bence artık yazmayın??? ne olacak beyfendı yazarsam... yazıyorum bakın hala ne olacak??? sayın moderatör bu arkadasın yaptıgı yetkılı gıbı cevap vermek suclarına gırmıyormu?? bu ılk konu....

ıkıncı konu ıse dedıgım gıbı ben suc ısleyıp cezasını odeyıp suc ıslemeden tekrar cezalandırlan bır oyuncuyum... yaptıgınız sıstem aynen su... bırısı sabıkalanırsa sabıkalıyı tekrar suclayıp ceza vermek... suc ısledıgı ıcın degıl... sabıkalı oldugu ıcın... bundan baska bırsey degıl yaptıgınız...

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    yinemi
    neyse..
    @Eryudes;

Senior Member
    xigncode autocadi yakalamıyor arkadaş yalan söylüyor

Senior Member
    xingcode bypass edilmediği sürece demekki iyi çalışıyor :d yazılım sonuçta düşünme yetisi yok :d tertemiz format at doğru düzgün oyununa bak :d zaman kaybetme boşuna.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Şimdi konuya kibarca yaklaştığım için çok açık yazmadım, elbette yıllarca bu işin içinde olan birisi olarak tablonun ne durumda olduğunu biliyorum. Hile kullanan oyuncular piyasada ne kadar 3. parti program varsa bilgisayarlarına indirip hepsini denerler. Çalışandı, çalışmayandı, farm içindi, şu içindi bu içindi hepsi pc'de durur. Tespit edildiğinizde hapse düşersiniz, ama ben hapis görevini yaptım neden yine hapse gönderdi, işte bu yüzden hapse gönderdi.

Hileciler bizim için oyuncu kategorisinde değildir, oyunu bırakmak istiyorsanız lütfen bırakmayın demeyeceğiz. Hileyi bırakıp bize geri dönüş yapan her oyucu bizim için her şeyden değerlidir. Seçim sizin.
    sayın @ScORp_LiON soyledıgınız de bıle su anda acık bır ıtham var... soyledıgınız cumle "hıleyı bırakıp bıze gerı donus yapan her oyuncu bızım ıcın herseyden degerlıdır" bakın ben ılk mesajda bazı seylerı acık acık ıfade ettım.. ve dedım kı bunun bedelını cashımı cekıp odedım... ondan sonra da kesınlıkle boyle bırsey yapmadım... bakın bakalım sızın ogrenme yetkınız var... ılk hapıse dustugum zaman tıcket atmısmıyım?? ya da forumda hapıse dusmemle ılgılı baslık acmısmıyım... ama dedıgım konuya da hıc cevap vermemıssınız... ben ıs ıcın kullandıgım programı bılgısayarıma yuklesem( su anda yok) xingcode bunu hıle olarak algılayacak emınım kı... bu durumda xıngcode un keyfı yuzunden ben oyun oynamak ıcın para mı verıp duracagım bosu bosuna??? afedersınız ayrıca sıze bır sey daha soyleyeyım... hapıse dusen hesap 68 lwl bır hesap... eger farm yapcak olsam 50-55 lwl yapıp bırakırdım charımı farma... eger cz desenız zaten cz ye gırmemısım... chos bdw? 1 defa bıle ft dahıl gırmıslıgı var mı hesabın bakın bakalım... ben bunları yazıyorum kı burada hesap destegı vermedıgınızı bılıyorum.. fakat farm yapmayan ft bdw chaos 1 defa bıle gırmemıs cz ye cıkmayan bır hesabın ne yapabılecegını bır dusunun dıye... bakın bakalım ne kadar quest ı yapılmıs ustunde kac tane quest varmıs dıye... altı ustu arkadasımla gece 3-5 tane quest yapıp cıkıyorum.. elınızı vıcdanınıza koyun bır dusunun...

Quote Originally Posted by ToruC View Post
    xigncode autocadi yakalamıyor arkadaş yalan söylüyor
    dostum konuyu sanırsam yanlıs anlamıssın... autocad ı yakaladı demedım zaten... autocad ı detaylı kullanırsam yakalayabılecegı bırcok sey var ıcınde dedım... (yakalanabılecegını belırttım sadece) bununla beraber grafık tasarım sektoru ıcınde kullanılan bır cok programın xıngcode da hata alma ıhtımalı var... sadece bılgılendırme..

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Şimdi konuya kibarca yaklaştığım için çok açık yazmadım, elbette yıllarca bu işin içinde olan birisi olarak tablonun ne durumda olduğunu biliyorum. Hile kullanan oyuncular piyasada ne kadar 3. parti program varsa bilgisayarlarına indirip hepsini denerler. Çalışandı, çalışmayandı, farm içindi, şu içindi bu içindi hepsi pc'de durur. Tespit edildiğinizde hapse düşersiniz, ama ben hapis görevini yaptım neden yine hapse gönderdi, işte bu yüzden hapse gönderdi.

Hileciler bizim için oyuncu kategorisinde değildir, oyunu bırakmak istiyorsanız lütfen bırakmayın demeyeceğiz. Hileyi bırakıp bize geri dönüş yapan her oyucu bizim için her şeyden değerlidir. Seçim sizin.
    ayrıca musade edersenız sızden sadece tek bır rıcam olacak... sadece tek 1 rıca... hanı kalkıp hesabı hapısten cıkartın bıle demıyorum... sadece tek bır rıca

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Biz burdan sabah kadar yazsak bunlar bizi hapisden çıkarmaz 2. kez hapise atılmamazı tamamiyle adaletsizliktir.

Quote Originally Posted by OAKF1ELD View Post
    Biz burdan sabah kadar yazsak bunlar bizi hapisden çıkarmaz 2. kez hapise atılmamazı tamamiyle adaletsizliktir.
    valla acıkcası benım derdım su anda hapısten cıkamk degıl zaten... ama bazı seyler cok adaletsız... ve bırılerı ısını yanlıs yapıyorsa nasıl kı oyunda hata yapan cezasını alıyor o da cezasını almalı....

Senior Member eskotu78's Avatar
    Nickname
    MakroHunTeR
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (13)
    Quote Originally Posted by WakabayashiKun View Post
    Sayın moderatör bu arkadaş moderatörmüdür?? gm midir?? bu nasıl bır tehdıttır?? konuyu uzatmak aleyhınıze olacak o yuzden bence artık yazmayın??? ne olacak beyfendı yazarsam... yazıyorum bakın hala ne olacak??? sayın moderatör bu arkadasın yaptıgı yetkılı gıbı cevap vermek suclarına gırmıyormu?? b
    Hile kullandığınız için içimden beter olun diyesim geliyor ama sadece içimden diyorum be arkadaşım sen nasıl bir insansın ben seni insanca bir forum üyesi olarak durumu izah ederek anlatmaya çalıştım ama o kadar gözün dönmüş ki bana bile saldırmaya kalktın ben gm veya moderatör değilim olmak gibi tövbe billah niyetim de yok seni arkadaşça uyaran herkese karşı böyle isen vay seninle arkadaş olan seni tanıyanların haline.

Tags for this Thread