Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 53
    Senior Member xErTuGRuLiNaNx's Avatar
    Nickname
    xErTuGRuLiNaNx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    DieOrThrowTown
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    -Es selamü kable’l kelam: Önce selam, sonra kelam.

Önce oyunu temizlesinler Her neyse.!

Haksız yere banlara bir dur desinler..!

Şimdi oyun kimsenin umrumda değil..!

Herkes TL kazanma peşinde Ticarete dökmüşler..!!

15 yaşından tut 50 yaşına kadar herkes paranın peşinde nasıl char soyarız nasıl keylogar yükleriz bunların peşinde toplumlar..

Bizim emeğimiz çalındı .. Ve kimse hop ne oluyor demedi.. Daha önceleri Clanlar duruyorsa Bu clanlarıda sileceklerini sanmıyorum np'li charı banlarlar .. bu kadar

Bunlar eski olaylar daha önceleride böyle birşey vardı bundan 5 sene önce yapıyorlardı gene bu olayları np'leri ..! Yani anlatmaya çalıştığım Sitenin açığıyla herkes soyuldu . En sonunda güvenlik sistemi getirdiler.!

şansı olanlar siteye girmedi soyulmadı yani .. Herkes emeklerinin peşinde ama ..! Kin Nefret Oyun hırsı para hırsı oyunu kirletmeye yetiyor..! Hırsızlık ve bunlar gibi herşey..!

Senior Member ThePerfectGame's Avatar
    Nickname
    PerfectGame
    Class
    Warrior
    Clan
    California
    Server
    Resurrection
    Race
    Karus
    ins bu tür ollaylarla adam gibi ilgilenilirde zevkimiz yerine gelir :S

Member
    Nickname
    pilav1
    Class
    Warrior
    Server
    US->Ares
    Race
    El-Morad
    Arkadaslar lafla peynir gemisi yurumez clanindaki nplerin helal oldugunu ispatlamak isteyen arkadaslar ss alip bagis yapanlari gosterebilirler tabi yerse zaten np siralamasi az cok belliydi ko listesinde oradan anlasilir hersey

Senior Member 1Purcu's Avatar
    Nickname
    1PURCU
    Class
    Warrior
    Clan
    _ErgenekoN_
    Server
    US->Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by jupiter View Post
    Ben INever2Die clanımdaki adamların ne kadar uzun süredir oyun oynadıklarını bildiginizi zannediyorum clanımdaki adamlar kendileri bende dahil np basarak 1. olduk hiçbir şekilde npt char yoktur clanda. bu tarz iftira atmadan önce elinizde bir kanıt olması gerekir.eğer kanıtınız yoksa boşuna çamur atıpta huzurumuzu kaçırmayın.kamparnali senin clanın PARADİSE nasıl delosu aldı herkez biliyor sen millete çamur atmadan önce kendi pisliklerini temizle.INever2Die
    umarım gerçekte npt yapıp clana basanlar ortaya çıkar ve sizde zan altında kalmaktan kurtulursunuz..benim belirttiğim clanlar alenen ortada olan clanlardır " islamicforce - Onlystars"
    Legend Of _ErgenekoN_

* 1PURCU & aRoG0rn ©

Nickname
    1PURCU
    Class
    Warrior
    Clan
    _ErgenekoN_
    Server
    US->Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Kamparnali View Post
    tabi öyledir kesin )) kimi kandırıyorsunuz siz herkes sizin clanın bir anda(!) nasıl kolluk yaktıgını biliyor dostum ) bırakın bu ayakları... şuan hem orc da hem humandaki ilk 5deki clanınların 2/3 hariç gerisi npt clanlari biraz oyundan zevk alın hile yaparak deil.
    şahsen _ErgenekoN_ clan başkanı olarak çok uzun dönemler ilk 5'te bulunduk kolluk yaktık söndü genel sıralamada 91.liğe düştükten sonra tekrar ilk 10'a geldik ve 1k npt bile yoktur.
    ve bunuda her şekilde ispat edebilirim...
    Legend Of _ErgenekoN_

* 1PURCU & aRoG0rn ©

Nickname
    1PURCU
    Class
    Warrior
    Clan
    _ErgenekoN_
    Server
    US->Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by KinqErtu View Post
    -Es selamü kable’l kelam: Önce selam, sonra kelam.

Önce oyunu temizlesinler Her neyse.!

Haksız yere banlara bir dur desinler..!

Şimdi oyun kimsenin umrumda değil..!

Herkes TL kazanma peşinde Ticarete dökmüşler..!!

15 yaşından tut 50 yaşına kadar herkes paranın peşinde nasıl char soyarız nasıl keylogar yükleriz bunların peşinde toplumlar..

Bizim emeğimiz çalındı .. Ve kimse hop ne oluyor demedi.. Daha önceleri Clanlar duruyorsa Bu clanlarıda sileceklerini sanmıyorum np'li charı banlarlar .. bu kadar

Bunlar eski olaylar daha önceleride böyle birşey vardı bundan 5 sene önce yapıyorlardı gene bu olayları np'leri ..! Yani anlatmaya çalıştığım Sitenin açığıyla herkes soyuldu . En sonunda güvenlik sistemi getirdiler.!

şansı olanlar siteye girmedi soyulmadı yani .. Herkes emeklerinin peşinde ama ..! Kin Nefret Oyun hırsı para hırsı oyunu kirletmeye yetiyor..! Hırsızlık ve bunlar gibi herşey..!
    Bu konular hakkında haklısın ama bunlar npt karakterleri clana basıp kolluk yakıp emeği ile np kasan arkadaşların hakkını yemek olmazmı ?
    Legend Of _ErgenekoN_

* 1PURCU & aRoG0rn ©

Junior Member
    adamın biri bana pm attı 10m npli char stlr die yuh artık yaa gm mi kim el koyacaksa buna artık yeter!!! 1purcu haklısın orclardaki onlystars/islamicforce hemen kolluk yaktı... ama humanlarda da oldugunu dusunuyorum...neyse insllah bir an once çözulur bu olaylar...

Junior Member PowerlifeS's Avatar
    Nickname
    PowerlifeS
    Class
    Priest
    Clan
    PowerTime
    Server
    US->Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 1Purcu View Post
    Npt karakterleri satın alıp np'lerini clana basarak kolluk yakma yarışı başlamıştır. daha 2 gün önce kurulan clanlar hemen royal olup hemende kolluk yakıyorlar.
    gerçekten hem bu işi yapan adamların egolarını hemde hala bu adamları banlamıyan Gm'leri anlamıyorum..
    Daha önce Maradonda birliktede gördük Karuslardaki NeverMind clanı IIIIIIIIII'lı çarlardan alıp clan başkanlığını birde ona vermişti. Acıyorum ben bu insanlara bizlerin emeklerini çalıyorlar. FullTimeSexy karakterli kardeşimin Humanda dragon'unu aldılar. Verilen emeklere yazık oldu. Geçen Emc Townda reklam yapıyordu Human Dragon Logolu Karakter bilmem şu kadar fiyat diye. Tam bir terbiyesizlik elimden geldiği kadar bende ticket atıyorum. Umarım gerekenler yapılır..

Nickname
    1PURCU
    Class
    Warrior
    Clan
    _ErgenekoN_
    Server
    US->Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by PowerlifeS View Post
    Daha önce Maradonda birliktede gördük Karuslardaki NeverMind clanı IIIIIIIIII'lı çarlardan alıp clan başkanlığını birde ona vermişti. Acıyorum ben bu insanlara bizlerin emeklerini çalıyorlar. FullTimeSexy karakterli kardeşimin Humanda dragon'unu aldılar. Verilen emeklere yazık oldu. Geçen Emc Townda reklam yapıyordu Human Dragon Logolu Karakter bilmem şu kadar fiyat diye. Tam bir terbiyesizlik elimden geldiği kadar bende ticket atıyorum. Umarım gerekenler yapılır..
    sadece npt yapıp satsalar bu kadar sinir bozucu olmaz ama bide pişkinliğe vuruyorlar o zaman insanın canı iyice sıkılıyor..
    Legend Of _ErgenekoN_

* 1PURCU & aRoG0rn ©

Junior Member 1KocaKARTAL's Avatar
    Nickname
    KocaKartall
    Class
    Warrior
    Clan
    _ErgenekoN_
    Server
    US->Ares
    Race
    El-Morad
    Npt Npt kxp kxp bunların peşine düşmek lazım ;
    illa bir kişinin ilgilenmesi yada bir yere şikayet edilmesi binlerce playeri olan usko daki ; secilen 3 / 5 kişi gelememekdedir , bu aşinadır, belirgindir .
    NttGame sahipleri ve yöneticilerinin bunu anlayarak vede dikkate alarak bir düzen bir oluşum getirmesi gereklidir.Eğerki onları bu konuda yönlendirirsek ki bu olur yapabiliriz .
    Şimdi Elini kolunu sallayarak şu zamanda npt yapılan ve clanlara satılan karakterlerin nasıl ne şekilde olursa olsun silinmesi basılan np lerin vede clanların yok edilmesi en caydırıcı unsur olması gerek duşuncesindeyim.
    Krallığım süresince peşinde olduğum 2 unsur npt ve kxp sanırım bir an heycana kapılıp , oh tamm dediğim gün banlanan 15 yada 20 kxper karakterin haricinde bir etkiye rastlamdık ve gidenlerin yerine yenilerinin geldiği belli.
    yukardaki yazılarda belirtildiği gibi sessiz kalmak kabullenmekdir . Rica ediyorum sessiz kalmayalım her türlü her şekilde bu emek hırsızlarını , zevk keyif kaçiran karaktersizleri beraber hep birlikde oyundan atmanın yollarını oluşturalım .
    Cüneyt / KocaKartall SAYGILARIMLA ...