Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Luring Cr 7 days Saçmalığı itiraz!!!

Karakter adı:Estarabim

Stone golem slotlarında 2 kişi elle dönerken. Hiç bir şekilde bir şey söylemeden gelip slotumuza çöktüler ve kesinlikle her hangi bir şey çekmedim slota sadece hakkım olanı isteyerek saatlerce slota ks attım. Haklı durumdayken bu ve bunun gibi densiz adamlara karşı hakkını aramak ne zamandan beridir 7 günlük bana eşit oldu. Adalet hak anlayışınız böylemi oluyor sizin!!! Yazıklar olsun yapacağınız cr sistemine. Haklının yanında yer alacağınıza hiç bir suçum günahım yokken 7 gün veriyorsunuz. Size helal olsun!

Moderator AlonsoPedroLopez's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Pekala, Eslant güvenli bölgesine çektiğiniz Quest Golem hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Junior Member
    Dark stone farm yapan herkes bu tip olayı yapmıyormu beyefendi ??? bundan dolayı kaç kişinin ban yemesi lazım forumda? Oyun bilgisi olan insanların Ds partileri yapılırken quest golemi eslant güvenli bölgesine çektiğini herkes bilmiyormu ? bir tek benmi yapıyorum bunu yoksa ?

Junior Member
    İyi niyetli insanların bu questi insanları yatırmak içinde farm için çektiğimi bilmesi gerekli değil mi Siz bu tip durumlarda helede 7 gün gibi bir ceza verebiliyorsanız eyvah eyvah oyunda kimse kalmasın. Elle DS dönen tüm mageler questi eslant güvenli bölgeye çekiyor sıra bendeydi ben çektim diye bu ceza yani Oyun yönetim anlayışınıza gerçekten hayranlık duymamak elde değil.

Moderator AlonsoPedroLopez's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Zgatakan16 View Post
    Dark stone farm yapan herkes bu tip olayı yapmıyormu beyefendi ???
    Siz farm yapacaksınız diye diğer oyuncuları neden zarara uğratıyorsunuz ? Town bölgesine çektiğiniz Golem ile bir çok oyuncu zarar görecek. Kusura bakmayın da böyle bir mantık yok.

Quote Originally Posted by Zgatakan16 View Post
    bundan dolayı kaç kişinin ban yemesi lazım forumda? Oyun bilgisi olan insanların Ds partileri yapılırken quest golemi eslant güvenli bölgesine çektiğini herkes bilmiyormu ? bir tek benmi yapıyorum bunu yoksa ?
    Varsa elinizde kanıt, CR bölümüne konu açarak bildirimde bulunabilirsiniz. Yaptığınız eylem oyun kurallarına aykırıdır, tespiti halinde gerekli cezai işlem uygulanır.

Adam towna quest çekiyor sonra geliyor burda herkes yapmıyor mu diyor herkes yapıyor herkes banlanıyor sonra haksız yere hapis başlıkları açılıyor towna çekilen tk lar questler yüzünden kaç kere öldüm az bir yemek yiyeyim film izleyeyim karakter otursun genie dolsun diyoruz azcık bir bakıyoruz ölmüşüz sayenizde 7 gün değil giden expim kadar gün ban yesinler... ıp hdd ban yesinler...

Junior Member
    karakter adı : PezeBerk
    benim yedim luring cezasının sebebini öğrenme şansım var mı acaba bu konuda yardımcı olabilecek kimse var mu support bölümünde gereken yardımcı alamadım sorunla karşılaştım.. teşekkürler