Page 102 of 108 FirstFirst ... 25292100101102103104 ... LastLast
Results 1,011 to 1,020 of 1079
    Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    rosetta / ares
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bence attıkları damage normal rosettada asasim var esit duzeydeki warriorlari çok rahat kesebiliyorum siz istiyorsunuz 2-3binlik charlarla 10-15binlik warriorlari kesmek kesemezsin kardeşim öyle bir dunya yok o warriorlar bana czde full parazitliyken 2 atiyor ben de onlari full parazitli yakalayinca 2 atiyorum bence adil magelere gelince mageler yeri geliyor 3 party dolaşıyor mage damageleri arttirilsa oyunda adim attirmazlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by Prouble View Post
    Domanico dediğin adamda 10 jamadar reb 17 shardddddd var yanlışım yoksa 7 holy set iron set 3 ful 3y yani atak takılarına kadar full + full char ares serverindekii hesaplar gibi hesabı var.adamin bırakta tek atsin yani bi zahmet

Kendisini akaradan tanırım imshadowtigere kesilmeye doymazdı eski akarada
    Ama iyi oynar
    Hocam işte ağladıkları warriorlar domeniconun atağından fazla atağı var adamda 5.5k-6k ap var 6 warrior yere vuruyor. mageler torment yediğinde 600 def ya kalıyor ya kalmıyor. Anitefsiz oynuyorlar sonra niye 6k canımız varken tek yiyoruz diyorlar.
    Yani bnm anlatmak istediğim ap si yüksek olan BP Rogue Warrior ne olursa olsun tormentli veya tormentsiz mage yakalarsa en kötü ihtimalle 2 atar. Eskiden ardreamda cüce karus mageye tek atmak için hadiiii koşşş aaaaaa..... koşşşşş deyip light feet e abanan bi sürü insan vardır Bu oyunun en başından beridir mageler mele den tek ya da 2 yiyor.
    Last edited by borisbaba; 09-03-2018 at 12:21 AM.

Junior Member
    NTTGAME den açıklama bekliyoruz..

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by cocojambocoo View Post
    2-3binlik charlarla 10-15binlik warriorlari kesmek kesemezsin kardeşim öyle bir dunya yok
    NTTGAME neoliberal politikalardan vazgeçin. Şuan oyunu getirdiğiniz yeri arkadaşın yukarıdaki yorumu çok net açıklıyor. Bu sadece dışa vuran biri.

Eski KO'yu tek bir nedenle özlüyorum. (k0xp, dupe her pislik vardı şimdi bitirdiniz/bitiriyorsunuz eyvallah) Joblar arası adalet vardı. Her jobtan sc'sini basıp solo pk'ya çıkan video çekecek kalitede adamlar vardı. Joblar arası adaleti bitirdiniz. Lütfen artık adalet.

Senior Member
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Manes de Domeniconun yayının izliyorum adam spike thrust 72 kör ile magelere tek atıyor . Domenico asas rogue.
    tormentli yakalasa cz deki magelerin yarısına Pierce ile bile tek atacak adam. Sizde izleyebilirsiniz yayınları. Şimdi ağladığınız warriorların çoğu Domeniconun asasından yüksek damagesi var. 5-6 warriorun ayna anda vurup size tek atması anormal olan mı yoksa asastan spike-thrust-72 kör ile tek yemniz mi anormal . Ya biraz dönüp kendinize bakın. Defans yok antidefans yok can 7-8k max sonra nie 6 warrior vurunda tek yiyoz . Edep yahu !
    bütün warriorlar fiyat yüksekliğinden oyunu bırakmış, malum mage gibi beleş char kullanmıyorlar,, 2 nova salla götür parayı,, bu oyunu maddi olarak kurtarıyors warriorlar kurtarıyor, bu konu tartışmaya bile açık olmamalı..

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Hala düzelmesi için ümitliyiz..

Banned
    Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    NTTGAME neoliberal politikalardan vazgeçin. Şuan oyunu getirdiğiniz yeri arkadaşın yukarıdaki yorumu çok net açıklıyor. Bu sadece dışa vuran biri.

Eski KO'yu tek bir nedenle özlüyorum. (k0xp, dupe her pislik vardı şimdi bitirdiniz/bitiriyorsunuz eyvallah) Joblar arası adalet vardı. Her jobtan sc'sini basıp solo pk'ya çıkan video çekecek kalitede adamlar vardı. Joblar arası adaleti bitirdiniz. Lütfen artık adalet.
    Katılıyorum.

Senior Member
    Şu mageler turnuvadan sonra nova çok vuruyor diye konu açar mı dersiniz?

magelere ölümmmm yaşasın berserker yaşasın yere vurmaaa

Banned
    Nickname
    Knight
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Knight
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad