Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 40
    Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by depremetkisi View Post
    Mavi kutu görevi , çitin görevleri ve hali hazırda gelen quest silahlar kaldırılmalı.

Legal oynayacak adam ne bu hazırda gelen silaha ihtiyaç duyar nede çitinlere nede mavi kutuya.Bu yukarıda saydıklarım illegallerin ceplerini doldurmasından başka bir işe yaramıyor.

Çitinmi istiyor gidecek dellosa gem kasacak..
    Kutumu istiyor girecek ftlere , bordere , chaosa alacak.
    Bordere girer afk olurlar ftlerede adam olmaz özellikle -60 ft sine girmez ama çitin kaldırılsın kutu görevleri kaldırılsın desen karşına dikilir.Bu zihniyetleri oyundan temizlemedikçe oyun oynayamazsınız.

Silahmı istiyor siteye gb satacağına kırdıdır kutularını alır basar bu iş bu kadar basit.

Benim değinmek istediğim nokta bu düzeni kuranlar tarafından açıkça illegalizm destekleniyor ticari çıkarlar için.
    +++

id başı 5 usd güzel para. birde banlarsın oh nefis

Bence de kaldırılsın bu görev. Bir kere CZ'de karşı townda expe yattım bir daha da yapmadım bu görevi, şimdiye kadar da bizim townda 15-20 kişinin görünmezliğini bozmuşumdur

Senior Member ogungor261's Avatar
    Nickname
    Eleny
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Overdose
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Oyuna bu kadar çok item girmesinden yana değilim. Bu yüzden kaldırılmasını desteklerim. Öyle +75 yapsın günde 1 kez yapsın falan değil. Tamamen kaldırılsın.
    Hatta @depremetkisi arkadaşın da dediği gibi bdw chaos -60 +60 ft'lerinin anlamı olsun. Delos'daki yaratıkların anlamı olsun.
    Chitin görevleri ve silah görevleri de kaldırılsın ki Chitinler bow'lar md'ler para etsin.
    İtem farkı olabilsin.
    Serverın ilk günü o zaman +8 +9 itemleri görürmüyüz bak.
    Eskiden böyleydi işte. İnsanlar bunu özlüyorlar.
    İllegalliğin önünü bu tarz item görevlerini kaldırarak kapatırsınız..

Banned
    kaldırılsın çok gereksiz bir görev koxperlardan başka kimsenin işine yaramıyorrrrrrr

Senior Member CmaN's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    illegallerin ekmek kapısı uçarak kaçarak yapıyorlar illegal tamamen bitirilene kadar kaldırılsın bencede

Senior Member ThrBjrnssn's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Kaldırılmasın, illegal işlere girişenlere engel olunsun. Kaldırılsın demek çok kolay, tek kelime. Biraz da zor olanı seçin. Biraz da şu saçma genellemelerden vazgeçin. Gordionda bu görevi yapmaktan zevk alıyorum. İllegal işlere girişmeden yapabiliyorum.

Senior Member ogungor261's Avatar
    Nickname
    Eleny
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Overdose
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ThrBjrnssn View Post
    Kaldırılmasın, illegal işlere girişenlere engel olunsun. Kaldırılsın demek çok kolay, tek kelime. Biraz da zor olanı seçin. Biraz da şu saçma genellemelerden vazgeçin. Gordionda bu görevi yapmaktan zevk alıyorum. İllegal işlere girişmeden yapabiliyorum.
    ben illegalliğe engel olunamıyorsa kaldırılsın demiyorum, kaldırılsın oyuna bu kadar çok item girmesin diyorum. chitin görevleri de kaldırılsın diyorum mesela.

Quote Originally Posted by depremetkisi View Post
    Mavi kutu görevi , çitin görevleri ve hali hazırda gelen quest silahlar kaldırılmalı.

Legal oynayacak adam ne bu hazırda gelen silaha ihtiyaç duyar nede çitinlere nede mavi kutuya.Bu yukarıda saydıklarım illegallerin ceplerini doldurmasından başka bir işe yaramıyor.

Çitinmi istiyor gidecek dellosa gem kasacak..
    Kutumu istiyor girecek ftlere , bordere , chaosa alacak.
    Bordere girer afk olurlar ftlerede adam olmaz özellikle -60 ft sine girmez ama çitin kaldırılsın kutu görevleri kaldırılsın desen karşına dikilir.Bu zihniyetleri oyundan temizlemedikçe oyun oynayamazsınız.

Silahmı istiyor siteye gb satacağına kırdıdır kutularını alır basar bu iş bu kadar basit.

Benim değinmek istediğim nokta bu düzeni kuranlar tarafından açıkça illegalizm destekleniyor ticari çıkarlar için.
    Kesinlikle katılıyorum, Quest silahların armorların kaldırılması itemlerin değerini arttıracaktır. görev bıçağı veya bow 'u +7 bıçak ve bow ile aynı atağa sahip. Eskiden Abys gem'den chitin düşürünce çok sevinirdik, Apostta Deru da sıra beklerdik, Golemlerde saatlerce kasmaya çalışırdık şimdi 46 levelde görevler +5 set'ini veriyor. Şuan bu Casusluk görevi sayesinde özellikle yeni serverların pazarlarına dikkat ederseniz, iron impact'tan çok Hell breaker vardı, Shard'tan çok dark vane vardı bunları birileri topluyor sürekli. +8 iron impacttan önce +8 Hell Breaker basmaya başladılar. Yakından takip eden birisi olarak bunları gözlemledim şuan Hell breaker 9 deniyorlar, sadece 1 adam günde 5 tane +8 Hell breaker yakıyor. bukadar item girişi olmasa bu durum yaşanmaz

istediniğiz kadar yazın kxperlar önerdiğiniz şeylerede birşeyler bulurlar onuda mahfederler
    bu gece 5 kere ışınlandım ya yeter dedim artık 1 kutu için

Görevin tamamen kapatılması iyi olur, Chaos'taki hileli kullanıcılara bir çare bulunması lazım. duvarın içine girip çevredeki herkese atak yapıyorlar. Video almaktan oyun oynayamıyorum. Bari direk bize kutu verin biz koxpları yakalayıp video arşivi hazırlayalım. yada oyundan mavi kutuları kaldırın, chaostada hileciler alıyor görevdede hileciler alıyor mavi kutuları.

Tags for this Thread