Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 40 of 40
    Quote Originally Posted by kertfe21 View Post
    illegallerin ekmek kapısı uçarak kaçarak yapıyorlar illegal tamamen bitirilene kadar kaldırılsın bencede
    Kapatılması en iyisi, yoksa hilecilere engel olunacak gibi değil.

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    görev kalksın direk yerine bişey gelmesine gerek yok

Chaos'larda çok fazla koxp kullanan kullanıcı var Aynı şekilde gold premium alıp bonuslarını chitinleri trinalarını satıp chaosta koxp açıyorlar ban yese bile Trina ve 800 bonus'u satınca premium'da bedavaya geliyor, hiçbir zararı olmuyor. Eğer aynı gün ban yemezse Chitinlerden, Monster stone'lerden, casusluk görevinden Chaos'lardan 5 , 10 katı para kazanmış oluyor zaten. Chaos'unda kapanması lazım, Önlem alınamazsa veya Kapanmazsa koxp'un önüne geçilmez.

Senior Member ogungor261's Avatar
    Nickname
    Eleny
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Overdose
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    ++++++++++++++++++++

Mavi kutu yerine EXP gelsin görev çok zevkli

Exp görevi olsun daha iyi, Mavi kutu veren herşeyi kaldırsınlar koxpta biter kullanacak birşey kalmaz çünkü

Senior Member
    Kalkmasın on numara görev.Gayet yapılması zor ve zevkli,aksiyonlu.İtem yapmak için en zevkli farmlama şekli..Hile varsa hileyi kapatmak oyunun sorumluluğu.

Sizin mantığınızla Jr de kapatılmalı adaletsiz.Bugdan dolayı haksız kazanç var..Eslantdan bosslarda kaldırılmalı taramcılardan kesemiyoruz boss hiç...

Çözüm için premium lu yada premiuma bakılmaksızın Multi üyelik açılmasının, aynı ip den 1 den fazla girilmenin önüne bir şekilde geçilmeli...
    1 telefon numarasıyla sadece 1 üyelik açılma gibi bir çözüm veyahut başka bir çözüm tartışılmalı...
    Koxp satan sitelere dava açılmalı.Bu kadar basit.Oyuncu bu kadar kolay koxp bulabiliyorsa.Oyunu bize sağlayanlarda bunların hangi siteden tedarik ettiğini bilmeside çok zor olduğunu sanmıyorum...

Benim düşüncelerim bunlar...

Senior Member ThrBjrnssn's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Bu görev kaldırılmamalıdır. Bazı kişiler bu görevi illegal yöntemlerle yapıyor olabilir, evet bende bunu görüyorum ancak bu görev o kişilerin illegal yöntemlerine kurban edilmemelidir. Servera çok item giriyor diyen arkadaşlar olmuş. Servera giren itemlerin tüm sorumlusu bu görev mi şimdi? Siz cidden buna inanıyor musunuz yoksa inanmak için kendinizi mi zorluyorsunuz?

Siz işin kolayına kaçarak sorunun temel çıkış noktasına yönelmiyor, yolda gördüğünüz ve sizi rahatsız eden ayrıntılara takılıyorsunuz. Bu görev kalksa bile o illegal kişiler bir şekilde yine item toplar, yine istediği fiyattan piyasaya sürer. Olan ise bu görevi hakkıyla yapan ve bu görevden zevk alan oyunculara olur.

Bence ''kaldırılmalı'' derken biraz da bunları düşünün.

Senior Member
    Servere item lafı bahane..Örnek vererek açıklayabilirm.

Günde sadece bir akşam için soyluyorum bak sabahı saymıyorum bile.5000 kişi JR giriyor.Bunun 2500 ü kazanma olasılıgı %100. x2 silveryden 5000 tane silvery gem giriyor.5000 tane silvery gem sadece akşam...

Bu ornekden yola cıkarak jr yide kaldıralım.Herşeyi kaldıralım.Çünkü servere item giriyor

Quote Originally Posted by EmiliaClarke View Post
    Servere item lafı bahane..Örnek vererek açıklayabilirm.

Günde sadece bir akşam için soyluyorum bak sabahı saymıyorum bile.5000 kişi JR giriyor.Bunun 2500 ü kazanma olasılıgı %100. x2 silveryden 5000 tane silvery gem giriyor.5000 tane silvery gem sadece akşam...

Bu ornekden yola cıkarak jr yide kaldıralım.Herşeyi kaldıralım.Çünkü servere item giriyor
    Aynen haklısın ama jr de hile olunca şikayet edebiliyorsun görebiliyorsun fakat mavi kutu casusluk görevinde adamlar isimleri okunmayacak kadar hızlı yapıyorlar videoda bile zor görünüyorlar sadece 30 saniyelik videoda 3 5 kişi ışınlanarak görev yapıyor, 22gb boyutunda video çektım kim bilir kaç kişi var içinde z skill yapana kadar kayboluyorlar günde bir adam 70 kutu alıyorsa durum çok kötü acil ilgilenilmesi gerekli

Tags for this Thread