Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27

Exclamation JigglyPufff ve YaniyosunFuatabii Hakkında

Bir çogumuzun bildigi uzere bu arkadaşlar party dısı char ile tarama yapıp bossları kesmektedir . Bundan herkes şikayetçi olmasına ragmen hiç birşey yapılmamaktadır .

Jigglypufff un beraber takıldıgı arkadaşı ( ses kayıtları var 20 dk gerekirse yüklerim ) Yaniyosunfuatabii nickli kişinin 3 tane pc si oldugunu butun serverlarda koxper charı oldugunu söyledi . ve son olarak belli etmemek içinde kendisine 80 level bir mage alacagını söylemişti . ben 4-5 tane video atmama ragmen banlanmayan bu kişiler eger toplu şekilde cr ye atarsak bir işlem yapılacagını düşünmekteyim . elinde videosu olan varsa bu konu altında paylaşabilir ve beraber cr atabiliriz . iyi günler

lütfen konuyu kilitlemeyiniz elimizde o kadar delil olmasına ragmen cr ye atıyoruz ve konu siliniyor . bu konu altında toplanmak amacıyla actım konuyu .

Junior Member
    bu haklarında açılan kaçıncı konu bende attım cr ye ama hayırlısı bakalım.
    Last edited by ILus1nQ; 02-28-2017 at 10:26 AM.

Junior Member
    tarama charlarının isminin biri '' Jawa '' cr attım işlem yaptılar şimdiki tarama charıda '' KraLyCJE '' ama asıl charlara işlem yapılmıyor farklı pc ve ipden tarama yaptıkları için.

[IMG][/IMG]

Banned
    Quote Originally Posted by lAgaa View Post
    tarama charlarının isminin biri '' Jawa '' cr attım işlem yaptılar şimdiki tarama charıda '' KraLyCJE '' ama asıl charlara işlem yapılmıyor farklı pc ve ipden tarama yaptıkları için.

[IMG][/IMG]
    Başka pc ve başka ip ten tarama yaptırıyorlar
    Bu sebeple asıl charlara işlem yaptıracak kanıt alamazsınız
    Soğuk su içmeliyiz

Junior Member KoRci's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Kardeşim CR'ye attığında da yine 4 gün veya 5 gün sonra anca incelenebiliyorlar yoğunluktan dolayı.
    Benim anlamadığım XINGCODE nasıl oluyorda bu tarama vs. İllegal yazılımların çalışmasına mani olamıyor...
    Bu tür olaylar hemen hemen tüm sw lerde olmakta hepsini Cr ye bildirsek adamlar o sürede alacaklarını alıyorlar legal çalışan charlarda. Ve adamlar birden fazla banlanmayı göze alacak yan char açmışlardır.
    Yeni sw ler ile birlikte illegal oranı artmış ve legal oynayanlar artık resmen oynayamayacak hale gelmişlerdir.

beraber boss döndügü arkadaşı Magicboss bana herşeyini acıkladı ses kaydı banlanması için yeterli bir delil aslında fakat cr ekibinin banlayacagını sanmıyorum yoksa 20 dk lık ses kaydı elimde mevcut

ayrıca bu Jigglypufff dediginiz zihinsel engelli arkadaş Buket sever adında fake bir face açıp milletten kontor & para dolandırıyor bu derece bir para aç insanın bunu yapma oranı zaten %9999999999999

@Eryudes bütün server bu adamdan şikayetçi kac tane video atmalıyız daha ?
    Last edited by cbrcan1173; 03-02-2017 at 01:36 PM.

başka bir arkadaşla konuştum oda bana kraLycje ve wLuskinq nicklerini söyledi

Junior Member KoRci's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    K0xp Tam olarak engellenmediği sürece bu adamlara yapacak birşey yok adamlar hala kesiyor bossları elleri ile koymuş gibi buluyorlar

yetkili biri konuya gelecek mi !