Results 1 to 10 of 10

Cr ye neden bakmiyorlar ?

adam 3 gündür eslantta 7/24 dagda boss kesiyor cr ye konu açıyoruz ban yemiyor en sonunda bende koxp acmaya başlayacam .
    WinnyWinS -TheHurricaneWarrio89 akara 4
    Last edited by cbrcan1173; 02-27-2017 at 08:22 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by cbrcan1173 View Post
    adam 3 gündür eslantta 7/24 dagda boss kesiyor cr ye konu açıyoruz ban yemiyor en sonunda bende koxp acmaya başlayacam .
    WinnyWinS -TheHurricaneWarrio89 akara 4
    Bazı cr deki konulara anlık bakılırken bazen 1-2 gün bazende 4-5 gün olabiliyor o konuya bakmaları. Önerim k0sp açma.. Tam açarsın yumruk yemişe dönersin. Ban

Senior Member Evapsie's Avatar
    Nickname
    Thyke-Evapsie-ThykeN
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    CR'de belki hafta sonu olduğu için konular birikmiş olabilir. Tek istediğim daha temiz bir oyun için ban politkasındaki CEZA'ların artmasıdır. Adam genie altı macro yapıyor yada geniesiz macro kullanıyor. 4. Sınırsız yiyor bu adam 3 kere yakalancakta(kastım hani player uğraşıp CR'ye atıcakta o adam anca 4. sınırsız yicek).

Ve bence CR'ye vakit ayırıpta haklı olanların cezaları en ağırından verilmesi taraftarıyım.

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!

Senior Member
    Birazdan yoğun çalışmalar başlar diye tahmin ediyorum

ya şu video ya bakın ya adam boss fln kestirmiyor ya daga cekiyor bakın artık şu cr ye 10 tane konu actım ya
    Last edited by MythAsSasSin; 02-27-2017 at 02:59 PM. Reason: küfürlü içerik / link

Senior Member
    Merhabalar, bildirimlerinizi cheat report bölümüne rapor oluşturarak yapabilirsiniz.
    Rapor sıranız geldiğinde bölüm yetkilileri tarafından incelenecektir. Kesin kanıtlar içeriyor ise kural ihlali yapan hesap veya hesaplar hakkında gerekli işlemler uygulanır.
    Ayrıca, oyun içi kontroller de kesintisiz olarak devam etmektedir.

Forumda küfür içeren videolarınızı paylaşmayınız.

İş birliğiniz için teşekkürler.
    Last edited by MythAsSasSin; 02-27-2017 at 03:06 PM.

1.200 tane konu var tabi sıra gelmez bakmıyorlar ki

Senior Member
    Slot kavgaları ve ks'ler yüzünden herkes ne yazık ki birbirini hileci diye rapor ediyorlar. Ben raporlayayım da belki banlanır diyerek rapor yapan yüzlerce oyuncu var.Eğer yaptığınız bildirimdeki kişiler hile kullanıyor ise mutlaka gerekli cezayı alacaklardır.
    Yapmış olduğunuz bildirimi takip edebilirsiniz elbette ancak forumda konuyu yinelediğiniz de hem siz hem konuyu okuyan diğer oyuncular huzursuz olacaklardır.

An itibariyle 891 konu var.
    Quote Originally Posted by cbrcan1173 View Post
    en sonunda bende koxp acmaya başlayacam .
    Böyle bir yola başvurmanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum.

koxpla işim olmaz lafın gelişi öyle yazdım .

Senior Member Pochette's Avatar
    Açmış olduğunuz çoğu konuya işlem yapılmış görünüyor. An itibari ile diğer kişilerin açmış oldukları konulara da hem cr ekibi tarafından işlem sırasına alınıyor hemde gm ekibi tarafından işlemler yapılıyor. Konu açılmasında yoğunluk olduğu için gecikmeler yaşanabilir. Sabırla bekleyiniz.