Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 66
    Quote Originally Posted by PartyExtreme View Post
    TOWNNNN kardeşim benim kxper olduğumu iddia ediyosunuz istediğiniz gibi video + ss alabilirsiniz beni tanıyanlar bilir kxper olsam siz kafanızı çıkartamazsınız o towndan
    rapor ettim sslerini sıkıntı etme sen

Quote Originally Posted by Zuhre19 View Post
    Burada arkadaşlar iyi güzel yazmışlar da söyledikleri ne kadar gerçekçi o ayrı mesele,
    1. Çok övülen TOWNN adı tip, kxper var diye partye girmedi gitti full kxper orcların partysine girdi exp bug yaptı, birde yaptıgıı savundu, yasalmış E her işin başı ilim tabii yoksa hocanın hesabı 'bizim hanım haram yemez hamamda bohça çalar' olur böyle Ksc ler lazımsa yüklerim.
    2. Corci, bnce o da kxper ama en azından ape de kasılan biri hayır etmez. ksc yukarda var sevgili kxper avcısı polyclinicten.
    3. Zaten corci ve orcwizrd her gece 3-4 adet hem heal atan hem şıkır şıkır harmandalı oynayan kxper prili partylerle geliyorlar karsımıza, hangi corci hngi orwizrd bu ya dedim okuyunca, yenileri tipleri tanımıyorum da.
    4 Kolorosa arkdsmzı takdir ediyorum kxper varsa hmn çıkıyor, bn yenileri hiç tanımıyorum, kim kxper kim değil, iyi güzel de karsısı banko 3-4 kxper pri, 1-2 kper okçu iken birde bizim prtyler bölünüyor, biz adam kesiyoz onlar gidip monu alıyorlr fırsttn istifade, ks de pek sportmence değil, di mi.
    Kxp asla hoşgörülesi bişey değil ama bn 7 yıldır oynuyorum bu eski yazılımlı oyunda herşeyi denediler, ve kxp engellenemedi, engellenemeycek te, BDW de Juraid'de adam seçme gibi 1 sansın yok, hadi atakeri alma ama pri kxper geldi, e ne yapacaksın bufsız healsiz full kxper orclara yem mi olacaksın?

önce PM ne senin onu bi de hele! tahminim IShow olmandır! oysan senide raparo ettim! sıkıntı yapma kendine!
    ben yaptığımıda sizin gibi inkar etmem! ve yaptığımda ne kadar güzelmişki sen bile anlatabiliyorsun bak KOSP PARTİYE GİRMEMİŞİM

yaptığıma gelince! o durum uzun zamandır var ve birçok defa rapor edildiğini düşünüyorum! ve bu durumun oyunun bir açığı değil bilinçli olarak yapıldığını düşünüyor ve mantıklıda buluyorum

neden mantıklı!
    1- bdw girdiğinde bir adamı dışlarsan oda karşı tarafın ajanı olabilir !
    2- herkesle iyi geçinmek bu oyundaki en güzel başarıdır eğer başaramamışsan ve o oyunu sana zehir etmek istiyorsa buda bir yoldur!(yani herkesle ii geçiniceksin)
    3- karşıda yada burda k0sp varsa ki vardı pt girince iletişim sağlayabiliyorsun iş işden geçmeden durum değerlendirmesi yapabilirsin!

şimdi sen burda k0sp pt girdiğini tiriaf ettin! ayrıca ben 3. bi program kullanmadım! IShow Gibi Değilim Yani

bide kolorosa hemen çıkıyo demişsin kosplarla aynı pt giriyorusun ve bunu açık açık burda anlatarak birilerine üstünlük sağlamaya çalışıyorsun ilginç

Quote Originally Posted by OrcWizard View Post
    Zuhre arkadaşım çok yalnış düşünüyor. Bizde artık humanlar kxperları partylerine almadıkları için almıyoruz kxperları ptlerimize.

Ama hala kxper ptye girenler mevcut;

Bknz:

Kxper user: "V1ctorIAIIllllIllIII"

Video: http://www.youtube.com/watch?v=K1AYAmsJ79E

Kxper user:"IkerCasillass"

Video: http://www.youtube.com/watch?v=Q4gueWwuYtM

KSC: http://oi41.tinypic.com/35am8mw.jpg

----------------------------------------------------------

Kxper User's:

Anqer0f | Video: http://www.youtube.com/watch?v=d-WRnZWV-yU

KSC: oi39.tinypic.com/2zylz5w.jpg

Velhasıl kelam siz bize laf söylerken kendiniz koxperları aranıza alıyor yada onların partylerine giriyorsunuz.

Ve birisine koxper derken kanıtlarla paylaşırsanız iftira atmamış olursunuz. Ben koxper gördüğüm taktirde çıkarım partyden. 500k'lık kutu için emek verdiğim karekterimin banlanmasına göz yumamam.
    kanka! onları yüzünden kazanamyoz zaten bdw yi! ikisi girdimi bizde 2 açık 1 kişi daha k0sp çıksa kaldık 5 kişi! e birisi en az pri 4 ataker olsa 2 ezik olsa tmm işte pt bitti hakkımızı yiyosunuz dediğimde ne hakkı diyorlar! al işte sana hak! ya varya vurabilsem stafımı kafalarında parçalıcam! ama olmuyo! gerçi staf emanet kırmim

bi victoria bilmemne bide ilkercasillias banlansın!!!!! zaten girdilermi ikisi pt oluyo! almıoz! sıkıntı çıkıyo banlayında rahatca oynayalım!

Quote Originally Posted by Zuhre19 View Post
    Bazı şeyler değiştiyse guzel, ben bildim bileli her serverda illegaller orc olur, hatta o kdr ki Kronos'ta ve civarı serverlarda şerif yapılacak oyuncu bulunamaz

Neyse OLY ye dönelim, ban mı vardı, pardon?

Eger varsa, şu rezalet listesinden başlayabilirler, KSC ye videoya fln gerek yok ellerindeki loglara bakacaklar sadece, treni-mreni butun aşırı-NPT yapmış charlar orada satılık durup duruyor

http://www.knightonlineworld.com/war...#axzz2a2TL2x2x

Güzel kardeşim ben Orc olduğum için yada pm de Orc Yazdığı için bende kxper mıyım?
    Kronos felan hikaye biz bulunduğumuz ortamda birşeyler yapmaya çalışalım.

Dediğin gibi ban felan yok ben emeklerime acıyorum her bdwyi kayıt et, koxperın olduğu görüntüyü kes, editle, renderla, youtube a yükle, cheat report bölümüne ingilizce şekilde report et. Sonuç hüsran banlanmıyorlar.

Ben sadece siz karuslar koxperları partyilerine alıyorlar biz almıyoruz yada ben girmiyorum dediğin için bu resimleri yükledim.

Rank listesini biliyorum ve rank da olan clanlar ve sıralamada ki userlerin %90ı npt ile yapılmış.

Malesef ki bunun için elimden bişi gelmiyor gelse nttgame ekibinden çok daha ilgili olacak binlerce kişi var zaten.

Quote Originally Posted by beykozdelisi View Post
    kanka! onları yüzünden kazanamyoz zaten bdw yi! ikisi girdimi bizde 2 açık 1 kişi daha k0sp çıksa kaldık 5 kişi! e birisi en az pri 4 ataker olsa 2 ezik olsa tmm işte pt bitti hakkımızı yiyosunuz dediğimde ne hakkı diyorlar! al işte sana hak! ya varya vurabilsem stafımı kafalarında parçalıcam! ama olmuyo! gerçi staf emanet kırmim

bi victoria bilmemne bide ilkercasillias banlansın!!!!! zaten girdilermi ikisi pt oluyo! almıoz! sıkıntı çıkıyo banlayında rahatca oynayalım!
    Şunu da unutmamak lazım koxperları partye almayınca onlar atak yapmıyor değil, tam tersine dahada uçup kaçarak atak yapıyor. Mesela biz legallerle sıcak temas yaşadığımızda bir bakıyorum koxperlar ortaya fırlıyor bizim priest devre dışı. İster istemez yatıyoruz bizde.

katılıyorum kardeşime

Junior Member
    Nickname
    IYaVuZSuLTanSeLiMI
    Class
    Warrior
    Clan
    BdwArmy
    Server
    US->Olympia
    Race
    Karus
    katılıyorum kardeşime
    bende katılıyorum

al kanka prtyextreme nin kosp olmadığını söyleyenlere bu resmi göster !

Junior Member
    al kanka prtyextreme nin kosp olmadığını söyleyenlere bu resmi göster !

o konuşmanın tamamını göstericek cesaretin yokmu ? neyse hiç umrumda değil istediğiniz gibi reportlayın ben legal olduğumu biliyorum beni bilende bilir isteyen kxper diyebilir IIIIFeNeRBaHceMIIII sende ikiyüzlülüğünü göstermiş oldun helal olsun dicek bişey bulamıyorum konuşmanın öncesinde '' kxperim oto atack açık sh wh açık ama oto cc açmıyorum ? aahaahah '' yazılı tabi arkadaş keserek gösterdiği için ... Neyse dediğim gibi istediğiniz kadar report edin bana güvenen arkadaşlara teşekkür ediyorum

Junior Member
    Bu arada kinaye ne demek bilmeyen arkadaşlar için ilkokul kitaplarına bakmalarını öneririm. Kendi ağzıyla kendine kxper dicek adam tanıyosanız gösterin bana konuşmaları kesmekle adam olunmuyo

Junior Member
    http://www.youtube.com/watch?v=LP4i6...ture=autoshare

http://www.youtube.com/watch?v=gu3N8...ture=autoshare

Buyrun izleyin elimle bunları yapabiliyorken kxp açıcak kadar aciz bir insanım ben tabi!!!!!