Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27
    Senior Member lZeronamel's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by WakabayashiKun View Post
    bak farkettiysen ben yazdıgım yazıların hıcbırınde adam legal olabılır neden bann atıyorsunuz demedım... adam bence legal de degıldır... ama belırlenmıs bır standart varsa o uygulanır... yanı aynı forumda tpt x den dısıplın cezası alan bır oyuncu varken baska bır oyuncu tpt x den bann alıyorsa orada adalet yoktur... bır de bu acıdan bak olaya...
    senin konun bambaşka hocam örnek olarak bi kişi oto loot almış pet var makro ile cardinal kasıyor bu adam ile atıyorum andream koxp ile da 8 tane char acmıs tren party ile chaos stone kesen kişi eşit olabilir mi ?
    http://forum.nttgame.com/forum/showt...olitikas%C4%B1
    buradan bak gm insiyatifine kalmış bir olay

makro hapise atıyorlar koxp ban ama şu konuda haklısın 2 sinede ban atsalar temiz iş olur.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Bahsetmiş olduğunuz konuya verilen cevap size değil, konu sahibine.
    Ban Politikasında şöyle bir not var lütfen bu durumu iyi okuyun.

Not: GM’in inisiyatifine göre tüm kurallar değiştirilebilir. Her bir kural için cezalar arttırılabilir ya da düşürülebilir.

Konu sahibinin sorusuna detaylı bilgi verilerek konu kilitlendi. Bu durum konu sahibini ilgilendirecek bir durum. Çünkü bazı kullanıcılar konunun kapatılıp desteğe yönlendirildiğinde bile tekrar konu açarak ceza alan hesabı hakkında destekte bulunabiliyor. Umarım anlatmak istediğimi idrak edebilmişsinizdir.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Pvp'de hile, makro kullanıyordum Usko'da ban yedim. Söylemek istemiyordum ama söylemezsem olmaz, buna kargalar güler.

Gayet iyi idrak ettim ama hafta sonu çalışmayan .
    Şuanda da sitesine bile giremediğimiz destek sistemine yönlendiriyorsunuz.
    Şuan bir çözüm bulunamadı bana 2 günümü ve hakkımı yediniz . Ilıman bir şekilde her yoldan suan için bir destek talep ettim sizden ama siz tehdit dozajını yukselterek ve aşağılıyıcı bir dille cevap verdiniz.
    Bende hakkımı önce müşteri haklarından sonra da çözüm bulunmazsa hukuki yollardan arayacağım.
    Kolay Gelsin
    İyi çalışmalar.

Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Merhaba,

Bahsetmiş olduğunuz konuya verilen cevap size değil, konu sahibine.
    Ban Politikasında şöyle bir not var lütfen bu durumu iyi okuyun.

Not: GM’in inisiyatifine göre tüm kurallar değiştirilebilir. Her bir kural için cezalar arttırılabilir ya da düşürülebilir.

Konu sahibinin sorusuna detaylı bilgi verilerek konu kilitlendi. Bu durum konu sahibini ilgilendirecek bir durum. Çünkü bazı kullanıcılar konunun kapatılıp desteğe yönlendirildiğinde bile tekrar konu açarak ceza alan hesabı hakkında destekte bulunabiliyor. Umarım anlatmak istediğimi idrak edebilmişsinizdir.
    Peki sayın moderatör...ben sizin söylediklerinizi idrak ettim.. bakalım siz benim söylediklerimi idrak ve hazımedebilecekmisiniz... öncelikle şunu soruyorum... moderatörmüsünüz?? evet.. peki moderatörün görevlerin de neler vardır?? oyunculara kurallar ve imkanlar dahilinde yardımcı olmak...peki nedir bu kurallar ve imkanlar... açıklaması şöyledir... bizler oyuncularız... eğer biz oyuncuları siz moderatörler takmaz ve umursamazsanız zaten buranın da oyunun da çivisi çıkar... kaldı ki konuyla alakam yok... ama konuyla ilgili bazı bilgilere ışık tutmak için bazı sorular sormuşum... siz bir "Moderatör" Olarak benim orada sorduğum soruları hiç sallamadan hiç takmadan konuyu açana cevap yazıp konuyu kilitliyorsunuz... bu nedir biliyormusunuz??? oyuncuya saygısızlıktır... eğer sizle biz oyunculara saygısızlık yaparsanız bizlerden de saygı görmeyi beklemeye hakkınız yoktur... hayatta her insan gösterdiği kadar saygı görür... benim sorduğum sorulara gelince... benim sorduğum soruların destek sistemi üzerinden cevaplanacak bir durumu yok... kalkıp bu sorulara cevap almak için de ticket atın diyecek olursanız büyük saçmalık olur zaten... kaldı ki eğer bu konuda aynı düşüncedeysek bir görevli olarak cevap vermediğinize göre demek ki az önce söylediğim saygısızlık umursamazlık konusuna geliyoruz... kaldı ki konunun gm kararına bağlı olması da çok saçma... (bu şahsi fikrim) kalkıpta 3.parti program macro vs. yani oyunda ki adaleti bozacak program kullanan oyuncular arasında kimisine zindan kimisine bann atılması oyunda adaletsizlik yaratır... ben o başlıkta ki oyuncuya neden bann atıldı demiyorum kesinlikle... atılsın... ama o oyuncuya bann atılıp koxp değil de makro kullanıp kendisine avantaj sağlayan bir oyuncuya disiplin zindanı cezası verilirse oyuncuların gm ve mod ların ayrımcılık yaptığını düşünmesi de gayet normal olur... bunu kimse yadırgıyamaz.... saygılarımla...

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Farkında olamadım multi hesap kullandığınızı, hatırlattığınız için teşekkür ederim.
    Bizlerin görevi sadece forumla alakalı, yani forumun düzenini sağlamak ve sorunu olan oyunculara gerekli yardımı sağlamaktır. GM ile Moderator'leri bir tutmayın 2'sinin de farklı görevleri vardır.

Bahsetmiş olduğunuz sorunun cevabı incelediğiniz Ban Politikası içerisinde zaten yazıyor. Bu gibi durumlarda hesabın geçmişi de göz önünde tutulabiliyor. Sevgili Eryudes'in açtığı konuda belirtildiği gibi,
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Bu tür durumlara düşmemek adına lütfen bilgisayarınızda bulunan illegal yazılımları kaldırdığınızdan emin olun. Ceza alan oyuncularımızın bu durum hesap sicillerine işleyecek ve tekrarlamaları halinde hesapları süresiz olarak kapatılacaktır.
    Ayrıca, makro adı altında birden fazla 3. parti programı vardır. Yani sadece donanımsal değil yazılım olarak da bu tür programların kullanılması sadece zindan ile sınırlı değildir.

İnceleme olarak algıladığınız görmek istediğinize bakmak araştırmasını genişleterek genelini kontrol etmelisiniz.

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    @Eryudes diyor ki; açılın "Ben sınırsız banım" hasta hava alsın

Tags for this Thread