Results 1 to 8 of 8

Adonis Continent Sorunu

Arkadaşlar bilmiyorum ne yaptım ama herhalde girilmemesi gereken geçilmemesi gereken bir yerden geçince başlıkta gördüğünüz yere atıldım. Şimdi herkes görevleri yapıcaksın diye yazar değil mi, ancak görevleri yapamıyorum, şimdi diyeceksiniz ki ikinci seçeneğe tıkla sana silah verecek hayır onu da vermiyor. Ne yapacağım bilmiyorum ticket at da demeyin NP puanım yok, premium yok. Lütfen yardımcı olun lütfen ne çaresi var bu işin. İllegal bişey yapmadım, zaten oyunda yeniyim anlamam o işlerden. Lütfen yardım..

30 ytl verip 1200 cash alıcaksın 999 cash ile wink+stick alıcaksın stick ile ordaki hayvanlardan gerekli sayıda kesip görevi teslim edeceksin.

Yanılmıyorsam bu şekilde.

Senior Member 1xgebzelix1's Avatar
    Nickname
    xgebzelix
    Class
    Warrior
    Clan
    Zion
    Server
    US->Athena
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ilkerertas94077 View Post
    Arkadaşlar bilmiyorum ne yaptım ama herhalde girilmemesi gereken geçilmemesi gereken bir yerden geçince başlıkta gördüğünüz yere atıldım. Şimdi herkes görevleri yapıcaksın diye yazar değil mi, ancak görevleri yapamıyorum, şimdi diyeceksiniz ki ikinci seçeneğe tıkla sana silah verecek hayır onu da vermiyor. Ne yapacağım bilmiyorum ticket at da demeyin NP puanım yok, premium yok. Lütfen yardımcı olun lütfen ne çaresi var bu işin. İllegal bişey yapmadım, zaten oyunda yeniyim anlamam o işlerden. Lütfen yardım..
    Banka hesabın olması gerekiyor yoksa bir arkadaşından rica edip banka hesabından para vererek ******* adlı siteden sana 1200 chas almasını istiyorsun. 1200 chas hesabına yüklendikten sonra Wings + stick ( 999 npoint) ( Chas ) olan itemi PUS den alıyorsun. Sonra görevciye gidiyor aldığın itemi açtırıyorsun sana sticki paketten çıkartacak onu eline alacaksın. Sana verilen görevleri sırasıyla yapmaya başlayacaksın. Potun yoksa . 1200 Npointten kalan 201 pointin yaklaşık 199 pointine 5000 lik mana potu alabilirsin.

Sana kolay gelsin umarım kısa sürede oradan karakterini çıkartırsın.
    İnadına ATATÜRK
    İşte Benim Bayrağım . İşte Benim Liderim
    Var mı Ötesi
    Alemlerin Nuru yüce Allahın sevgilisi iki cihan serveri Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v) ehlibeytine can-ı gönülden muhabbet besleyen ALEVİlerdeniz biz

tamam çok sağolun ama bir oyun için para verecek halim ok ayrıca benim hatam da yok hatam olsa anlarım bir oyun hatası mıdır nedir niye para vereyim ki..

ya arkadaş bu ne ya you must discipline diye bir şey çıktı şimdi de magem hacklendi şimdi de prieste girilmiyor, sanırım mage hack yediği için bu da haklendi ya benim hatam yok bu nedir ya

Member Denge Lee's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    US->Destan
    Race
    Karus
    Aynı iddeki diğer karakterlerine giriş yapabilmen için önce zindana düşen karakterini çıkarman gerekiyor veya yeni bir üyelik alıp sıfırdan başlaman gerekicek

nttgame personellerine sesleniyorum internet sorunu yaşıyorum bir kaç gündür lag giriyor ve lag geçtikten sonra duvara sıkışıyor karakter town atmak zorunda kalıyorum 5 6 kere başıma geldi bunun yüzünden çarım şuanda hapiste bunun düzeltilmesini istiyorum

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by NecronomicoS View Post
    nttgame personellerine sesleniyorum internet sorunu yaşıyorum bir kaç gündür lag giriyor ve lag geçtikten sonra duvara sıkışıyor karakter town atmak zorunda kalıyorum 5 6 kere başıma geldi bunun yüzünden çarım şuanda hapiste bunun düzeltilmesini istiyorum
    Eski konuları güncellemek yerine sorununuzla ilgili yeni bir konu oluşturabilirsiniz. Hesap desteği için müşteri hizmetleriyle iletişime geçmelisiniz.

https://support.nttgame.com/