Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Pus cash gelmedi yardimmm lütfen

http://hizliresim.com/37Bpj9

fotoğrafta bankamın bana email olarak attığı dökümanı görmektesiniz para çekilmesine rağmen cashim gelmedi yardım lütfennn

Senior Member
    Selamlar,
    Çerezleri temizleyip Npoint durumunu tekrar kontrol eder misiniz?

Junior Member
    çerezleri temizledim yine ayni gelmedi bişey yardim edin kafayi yicem dün geceden beri

Senior Member
    Durumunuz ile ilgili destek ekibine NTT Portal > Ödeme Sorunları kategorisinden bilet göndererek gerekli kontrollerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

İyi oyunlar.

Junior Member
    dün attığım ticketla ilgilenilmedi tekrar sizin dedğiniz bölüme ticket attım lütfen bi yardımcı olsunlar artık ya mağdur bırakmayın bizi

Senior Member
    Quote Originally Posted by Reis1963 View Post
    dün attığım ticketla ilgilenilmedi tekrar sizin dedğiniz bölüme ticket attım lütfen bi yardımcı olsunlar artık ya mağdur bırakmayın bizi
    Çoklu bilet göndermenize gerek yok, biletinizi gönderdiyseniz gereksiz güncellemelerden kaçınarak cevabı beklemelisiniz.

Junior Member
    tahmini cevap süresi nedir acaba daha kaç gün beklicem oyun oynama hevesi bırakmıyosunuz insanda ya

Junior Member
    daha ne kadar beklicez kardeşim kaç gün oldu yeter ya benim ne kdar seviyosnuz insanları mağdur bırakmayı

Bu konularda aşırı yavaşlar, ben bir aydır bekliyorum. Herhalde yeteri yetkileri yok ondan kaynaklı.