Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by StarzDeje View Post
    ileriki zamankarda eklenebilir de dendi ama bu kadar seni sıkıntıya sokan ne ?
    Quote Originally Posted by F16SoloTurkF16 View Post
    moderatör olmaya adaysın elinde tam bilgi olmadan gelmeyecek demen biraz saçma olmuş canlı yayınları takip eden biri olarak olympia ya ileri zamanlarda geleceği söylendi birşeylerin tadını aldıktan sonra yenilik getirilmesi iyidir.
    Forumda biraz araştırma yaparsanız daha önce açılmış onlarca konu görebilir yetkili arkadaşların verdiği cevapları görebilirdiniz.

Olympia Serveri Bitmemeli

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Olympia sunucusu hakkında şuan için herhangi bir plan bulunmamaktadır.

Krowaz, UTC ve sunucu üzerinde olmayan özellikler getirilmeyecektir.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Forumda biraz araştırma yaparsanız daha önce açılmış onlarca konu görebilir yetkili arkadaşların verdiği cevapları görebilirdiniz.

Olympia Serveri Bitmemeli
    ya sen türkçeden yoksunsun Yada ben türkçeyi çok iyi biliyorum çözemedim GM ŞU İÇİN böyle bir çalışma bulunmamaktadır yazmış yani ileriki zamanlarda olabilir demiş bunu ilkokul öğrencilerine sor onlar bile anlar senin neden anlayamadığını ben çözemedim arkadaşım ayrıca çıkarını çok merak ediyorum nasıl bir kar elde ediyorsunda krowazı bu kadar istemiyorsun yani demem o ki bu olayın üzerine neden bu kadar düşüyor ve vakit harcıyorsun.

Junior Member
    bifrost gelsin lütfen mageler bitti klanımız hepsi başka yerlerde bif gelsin sadece

Junior Member
    bif açılırsa en az clanımızdan 15 kişi sw ye döner

Forgotten temple Etkinliğinde Black Kutu da Olsa Droplara eklenmeli en azından Girilen Bi yer Çünkü Dahada Düşerse Piyasa Oyun içinde iyice Oyuncu kalmıcak . Zaten Oyun Full Herkez 83 Level Hissedelim Biraz Şu İtemleri Bırakan 83 lerde Bidaha Denesinler Şanslarını ? Geri Gelsinler Bakalım Keyif Alalım az Biraz Bi Amaç olsun Serverda Artık . Yoksa Bırakmam Deyenleride Gördük Arkadaşlar . Eee Nerde Bu olmpia 4 serverken ve Birde Hiç birine Premiumsuz Girilmezken Kesinlikle Bırakmam Deyenler KAlmadı , Servera Dönenler Olur Geri 83 Playerle Oynamak Keyifli Olur Bi Amaç Olur Yani İyi Olur Yenilik Şart

Quote Originally Posted by pisipisilk View Post
    bifrost gelsin lütfen mageler bitti klanımız hepsi başka yerlerde bif gelsin sadece
    Hayır asla bifrost da gelmemeli mageler her zaman ezik kalmalı

Quote Originally Posted by F16SoloTurkF16 View Post
    moderatör olmaya adaysın elinde tam bilgi olmadan gelmeyecek demen biraz saçma olmuş canlı yayınları takip eden biri olarak olympia ya ileri zamanlarda geleceği söylendi birşeylerin tadını aldıktan sonra yenilik getirilmesi iyidir.
    Quote Originally Posted by StarzDeje View Post
    ileriki zamankarda eklenebilir de dendi ama bu kadar seni sıkıntıya sokan ne ?
    Siz hangi canlı yayınları izleyip takip ediyorsunuz acaba.
    Olympia'ya krowaz hiç bir zaman gelmeyecek dendi yetkili ağızlar tarafından. Israrla bu söylendi.
    Ya siz bu oyunu para kazanmak için oynuyorsunuz yada cz de sizi fena tekliyorlar belki böyle bir umut krowaz item yapabiliriz diye gün sayıyorssunuz.

Angry

paramız var harcıcaz kardeşim gelmeli Krowaz

OLmpia Bölümünün senesi Dolucak Tek Yenilik Gelmedi . Dahada Gelmesse herhangi yenilik bırakıcam bende olmpia yı

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Bekleyen arkadaşlara hayırlı olsun.

[Güncelleme] 13.07.2017 Sunucu Bakım Notları