Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Pcde tw yada uzaktan bağlanti varsa öperler

Quote Originally Posted by JACKcOKE View Post
    geçmiş olsun soyulma sebebleriniziz sayacagım herzaman ntt game i suçlayarak bir eyere varamazsınız neyse geçelim sebeblere
    1 ip nizi ele geçirmiş olabilirler ( ip ele geçirilince nolu? cok basit iyi bir haker sa ip nize baglanarak pc nizi uzaktan kontrol ede bilir trade yoluyla itemleri kendin e aktara bilir ekranızı izleyerek id şifre kilit vb her türlü girişimlerden haberdan ola bilir ) peki napmalı oda basit uzaktan erişimleri sınırlandırmalı ve modeminizin haftada en az 1 2 defa resetlemeli oyun da aktiviteniz yokken offline olunmalı knight online suan dünyada en cok oynann oyunların başında oldugundan bazı bedava para kazanmak isteyen alçaklar tarafındn bu tür eylemler yapılıyor sonuçlarınıda ntt game yansıtıyorlar bukadar basit <
    internet sayfaralarına dikkat okadar aldatıcı siteler varki siz bile inanamazınız hakiki ntt game sitesi gibi görünür ama id şifre yazdıgınızda sizi orjinal siteye yönlendirerek yeniden idşifre ister buda bir tuzaktır

eski oyunculardanım login server değiştiğinden beri bu secenek ortadan kalktı kısaca şöyle anlatayım sen trade ben vardı önceden şimdi sen trade login server ben varım login server ipleri buldurmaz trade hack çok evveliyatlı bir hack çeşidi olup herkes yememiştir.yukardaki arkadaşlardan biriside yazmış itemde seri no olmalı bulunmalı diye databasenin içine girerseniz öyle bir sistemin mevcut olmadığını görebilirsiniz bunun önüne nasıl geçilir.LOGİN server üzerinde bulunan girişler ve "ebenezer" deki dosya sistemi sürekli kontrol edilirse hack işlemi geçersiz olabilir veya her chara rollback sistemini manuel atmak getirilebilir anvilde itemi basıp yakanları saymıyorum hemen birisi yazar anvilde adam +9 10 atana kadar rollback atar diye, +5 rof gördünüz mü bilmiyorum ama üzerindeki ibareyi yapabilirler trade ve + basımı yapılamaz.. her item kitleme sistemi önceden iyiydi saçma bir sistem getirip kilit açmayi pazarda satılan potla açıyorsun ne amacı kaldı güvenliğin

Junior Member
    Quote Originally Posted by Hindibagisiz View Post
    eski oyunculardanım login server değiştiğinden beri bu secenek ortadan kalktı kısaca şöyle anlatayım sen trade ben vardı önceden şimdi sen trade login server ben varım login server ipleri buldurmaz trade hack çok evveliyatlı bir hack çeşidi olup herkes yememiştir.yukardaki arkadaşlardan biriside yazmış itemde seri no olmalı bulunmalı diye databasenin içine girerseniz öyle bir sistemin mevcut olmadığını görebilirsiniz bunun önüne nasıl geçilir.LOGİN server üzerinde bulunan girişler ve "ebenezer" deki dosya sistemi sürekli kontrol edilirse hack işlemi geçersiz olabilir veya her chara rollback sistemini manuel atmak getirilebilir anvilde itemi basıp yakanları saymıyorum hemen birisi yazar anvilde adam +9 10 atana kadar rollback atar diye, +5 rof gördünüz mü bilmiyorum ama üzerindeki ibareyi yapabilirler trade ve + basımı yapılamaz.. her item kitleme sistemi önceden iyiydi saçma bir sistem getirip kilit açmayi pazarda satılan potla açıyorsun ne amacı kaldı güvenliğin
    dediğine katılıyorum güvenliğin bir amacı kalmıyor demek istediğin gibi ko soyuyor

Senior Member Deniz_SailinG's Avatar
    Nickname
    _SailinG_
    Clan
    illuminati
    Race
    Karus
    Hesap paylaşımı yaptınız mı ?

Junior Member
    uzak bağlantılı soyulmalarda bilgisayarınıza hiç dokunmadan siber suçlar birimine getirmeniz yeterlidir . benimde başıma geldi . siber suçlara gittim . chara giren şahıs . mecburi bir log bırakıyor İP si kalıyor bu ip ile . Bilgisayarınıza ne zaman ulaştığı saatte yer alıyor . Tarih ve saat elinizde olduğunda . Siber suçlar k2 den o güne dair logları istiyorlar peşine o gün hangi şehirden bilgisayarınıza bağlandığı tespit ediliyor . suçlu yakalanıyor . ben değildim o abi öğrenciyim ben sicilim bozulursa üniversitem yanar gibi acıtasyonlarla davayı geri çekmemi söyledi . bende zararımı karşılarsan şikayetimi geri çekerim dedim . 1 liralık karaktere 7 lira para aldım hesabıma davayı geri çektim . tabi bu parayı talep ederken önceden ince bir araştırma yaptım ve sonuç olarak bu şahısın face üzerinden item sattığını gördüm . neyseki fazla fazla parayı geri aldım. ben şikayetten vazgeçtim . ama bu bir kamu davası olarak devam etti ve sicili bozuldu . hızsızlara duyrulur . şimdide bu oyundaki 2 karakterin hiçbir bahanesi olmadan ban yemesi zerine tekrar şikayette bulundum . bakalım bundan ne çıkacak