Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Exclamation Cr Açılan Konumun Sonucunu Görmek İstiyorum Yetkili Birisi Sonucu Yazabilirmi.

Tbl kullanımından dolayı reportladıgım şahsın konusu silinmiş işlem gördümü eger gördüyse ne ceza aldı?

bunların cevabını bılmek ıstıyorum konuyu hemen silmişsiniz biz göremeden bunu görmemiz en dogal hakkımız.

Yetkili Bir Gm Arkadaştan Bu Hesabımdan cr ye actıgım konunun sonucunun ne oldugunu yazmasını rica ediyorum.

yada açtıgım konulara gelen cevapları gorebılme ımkanımız varsa yazında görelim

lütfen robot gibi kopyala yapıştırla cevap vermeyin biraz ilgi.
    Last edited by coopersmini; 02-17-2017 at 10:29 AM.

Junior Member
    hala olumlu bir cevap bekliyorum? inşallah konu kapatılmadan insan gibi cevap alabilcegiz.

Senior Member lGiNl's Avatar
    bende bi dladırıcıyı koydm 2 gündür hiç bakılmamış bile.:d

Senior Member
    Quote Originally Posted by coopersmini View Post
    hala olumlu bir cevap bekliyorum? inşallah konu kapatılmadan insan gibi cevap alabilcegiz.
    Raporunuzun altına gerekli bilgilendirme yapılmış, fakat CR'de bulunan yoğunluktan dolayı kısa sürelerle arşive taşıma işlemi yapılıyor göremediniz anladığım kadarıyla. Kanıtlarınızın üzerinde oynama yapmamanız gerekiyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by lGiNl View Post
    bende bi dladırıcıyı koydm 2 gündür hiç bakılmamış bile.:d
    En kısa sürede sizin raporunuz da kontrol edilir. CR bölümünde yoğunluk olduğunu belirtmiştik; Tekrar kontrol ettim 400 civarı konu kalmış, 14 Şubat tarihinden önce yapılmış ve sonuçlandırılmamış rapor yok.

evet bende konu açtım gerekli incelemeler yapılacaktır yazdılar ve 2 saat sonra konu kayboldu sonucu ne oldu merak ettim acıkcası .

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by cbrcan1173 View Post
    evet bende konu açtım gerekli incelemeler yapılacaktır yazdılar ve 2 saat sonra konu kayboldu sonucu ne oldu merak ettim acıkcası .
    O konu tam kanıt içermediği için öyle yazılıyor. Yani arkadaşın adını bir köşeye yazdılar. Artık 1 ay sonramı 1 hafta sonramı sırası gelince inceliyecekler..