Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Angry Olimpia Andream koxpır var

Olimpia Andream koxpır var ve Bunlarla İlgilenen Hiç bir Gm Yokmu Allah Askına Saat Lerce Beklıyoruz 1 Tane gm Gelıp Hıc bısey yapmıo Adamlar Elini Kolunu Sallaya Sallaya Gezıo
    Last edited by IBlackWicked; 02-17-2017 at 11:16 AM.

Junior Member
    uppppppppppppp

Quote Originally Posted by Selocan2707 View Post
    Olimpia Andream koxpır var ve Bunlarla İlgilenen Hiç bir Gm Yokmu Allah Askına Saat Lerce Beklıyoruz 1 Tane gm Gelıp Hıc bısey yapmıo Adamlar Elini Kolunu Sallaya Sallaya Gezıo
    Biz saatlerce ardreamde duruyoruz hakkımız olanı alamıyoruz emek harcıyoruz başkaları geliyor 2 dakıkada butun emeğimizi alıyor.Bu ardreamle hiç kimse ilgilenmıyor.3 aydır çatır çatır kxper gezior banlanmıyorlar.

Zaten King Dediğin Şey İsraf Yeri Bu Sorunları Bilerek Gidermiyorlar..
    Adamlar Koxp Satıyor Anlamına Geliyor..
    Süresi Bitince De banladık diyip ncs attırıyorlardir.
    başka bi ihtimal kalmıyor bu sorumsuzlugu açıklayacak..

MARADONDA GM ETKİN OLDUĞU Bİ SAATTE DAKİKALARCA YAZDIM ARDREAM HAKKINDA BİLGİLENDİRMEDE BULUNDUM ARDREAM VE RONARKLAND HARİCİNDE İNSANLARI OYUNA BAĞLAYAN PK ALANI YOK BURALARIN TEMİZ KALMASI İÇİN BİRAZDAHA ÖNEMSEMENİZİ TALEP EDİYORUZ HERZAMAN VİDEO CEKİLEMİYOR ADAMLAR YA DAĞIN İÇİNDE YADA UÇUYORLAR...NORMAL REPORT YAPMAYLA GEÇİYOR OYUN DÜZENİMİZ BUNUN YERİNE KONTROLLERİ SIKILAŞTIRIRSANIZ DAHA TEMİZ Bİ SW SUNMUŞ OLURSUNUZ...BleakMage (GooDNess Clan)

Junior Member
    Bu Dediğin 2 şahsın videosunu ben aldım gönderdim.

İşlem yapıldı mı bilgim yok. İşlem yapılıyor ise eğer report edene bir şekilde bildirseler aslında güzel olur.

Şimdi Baktım Attığım report daha açılmamış bile. Ayın 14ünde reportlamıştım.. Yoğunluk var diyorlardı.
    Last edited by IBlackWicked; 02-17-2017 at 11:16 AM.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Şikayetleriniz için Cheat Reports bölümünü kullanınız.
    Raporlarınızın sırası geldiğininde işleme alınacaktır.Lütfen çoklu konular açmayınız.

CR konularında kullandığınız kanıtları herkesin görebileceği bölümlerde paylaşmak forum kurallarına aykırıdır.

İyi forumlar!