Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    car gundur aynı slotta 3gundur pc kapanmadı dokunulmadı demek ıstedıgım bu 3gun ıcerısınde oyun harıc hıc bır ınternet sıtesıne bıle gırılmedı efendım madem bunu gorebılıyorsunuz bakın eğer oyun harıc otp harıc bırseye gırılmısse sınırsız banımı talep edıyorum kendım sınırsız ban atılmasını ıstıyorum bana gırmedıgım yapmadıgım bırsey ıcın suan hapıse dusmem uzucu ve ıstemedıgım bırsey

Senior Member
    Quote Originally Posted by Loser34 View Post
    ve evet o yüzden de hala 2-3 gündür sabit koxperlar slotlarda devam ediyor para kasmalarına sizde sebepsiz yere bizi hapse atın
    Kuralları ihlal eden tüm oyunculara yaptırım uygulanıyor ve uygulanmaya da devam edecek. İtirazlarınızı bilet göndererek dile getirebilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by rea_ctFJ39Aw View Post
    car gundur aynı slotta 3gundur pc kapanmadı dokunulmadı demek ıstedıgım bu 3gun ıcerısınde oyun harıc hıc bır ınternet sıtesıne bıle gırılmedı efendım madem bunu gorebılıyorsunuz bakın eğer oyun harıc otp harıc bırseye gırılmısse sınırsız banımı talep edıyorum kendım sınırsız ban atılmasını ıstıyorum bana gırmedıgım yapmadıgım bırsey ıcın suan hapıse dusmem uzucu ve ıstemedıgım bırsey
    Sizin için de aynı durum geçerli; Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor, itirazlarınızı bilet göndererek dile getirmelisiniz.

Junior Member
    ve evet o yüzden de hala 2-3 gündür sabit koxperlar slotlarda devam ediyor para kasmalarına çünkü hapse girenler 800 cash alıp cıkıyor devam ediyor koxplarına sizde sebepsiz yere bizi hapse atın tabi ama siz de haklısınız kimlerden para kazanacaksınız değil mi madem bir iş yapıorsunuz tam yapın komple banlayın koxper charı hapse atmak ne dir ki zaten 800 cash parasını 1 gunde cıkarıyorlar katlarıyla verip cıkıyorlar devam ediyorlar
    bir de buradan bakın adalet sisteminiz parasına olana koymuyor hile devam ediyor bunada güvenlik sağlamak mı diyorsunuz ?

efendım anlamadıgım konuyu acan benım ama cevap atma gereksınımı duydugunuz munakaşaya acıklama gereksınımı duydugunuz ınsan mısafır konugumuz bn anlatmaya dırettıkce ona cevap vermıssınız ogrenmek ıstedıgım benım carım hapısten cıkarılacak mı

Senior Member
    bir de buradan bakın

Cevap verdim, ama ayrıntılı bir cevap daha vereyim; Oyunculara yaptırım uygulanırken bahsettiğiniz şekilde düşünülmüyor, gerek oyun içi ekipler gerek CR üzerinden yapılan işlemlerde de bu durum ortadadır. (Koxper oyunculara genellikle sınırsız olarak cezai işlem uygulanıyor) Hiçbir oyuncu sebepsiz yere hapise atılmamaktadır. Bu cezalarla ilgili açılan konuları da lütfen okuyun, hata durumuyla ilgili de açıklama mevcut.
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

15.02.2017 tarihi itibariyle zindana gönderilen oyuncu sayımız 601 olmuştur.

Bu tür durumlara düşmemek adına lütfen bilgisayarınızda bulunan illegal yazılımları kaldırdığınızdan emin olun. Ceza alan oyuncularımızın bu durum hesap sicillerine işleyecek ve tekrarlamaları halinde hesapları süresiz olarak kapatılacaktır.

Unutmayın, illegal program kullanan oyuncular hakkında cezai işlem uygulamaya devam edeceğiz.

Not: Dizin isteklerini oyun yöneticilerinin inisiyatifine bağlı olarak paylaşılabilir. Herhangi bir zorunluluk bulunmamaktadır.

Donanımsal olarak yapılan makrolar yasak mı?

-Evet, yasak. Oyun içerisinden yapılan kontrollerde eğer makro olduğunuz ortaya çıkarsa zindana gönderilirsiniz.

Peki donanımlarım Xigncode taramasında çıkıyor ve bu yüzden mi zindana gönderiliyorum?

-Hayır, Xigncode taramalarında donanımsal makrolara bir işlem yapılmıyor. Üçüncü parti program kullanan ve kayıt altına alınan oyunculara işlem uygulanmaktadır. Örneğin; Capslock, Actool ve diğer makro yazılımları.

Kullanmasam bile bilgisayarımda donanıma ait makro programı bulundursam zindana gönderilir miyim?

-Hayır, donanımsal yazılımlara herhangi bir işlem uygulanmamaktadır. (*Donanımsal program olsa bile oyunumuz üzerinde kullanırsanız ceza alabilirsiniz.)
    Üçüncü parti program (donanımlar harici) bilgisayarınızda bulunuyorsa silmeniz sizin için iyi olacaktır. Olası taramada ya da oyuna girişlerinizde Xigncode tarafından yakalanmanız mümkün.

Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

Teşekkürler,

NTT Game || Knight Online Takımı
    Last edited by Daeso; 02-15-2017 at 05:13 PM.

Senior Member
    efendım anlamadıgım konuyu acan benım ama cevap atma gereksınımı duydugunuz munakaşaya acıklama gereksınımı duydugunuz ınsan mısafır konugumuz bn anlatmaya dırettıkce ona cevap vermıssınız ogrenmek ıstedıgım benım carım hapısten cıkarılacak mı
    Aynı durum sizin için de geçerli diye belirtmiştim.
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

15.02.2017 tarihi itibariyle zindana gönderilen oyuncu sayımız 601 olmuştur.

Bu tür durumlara düşmemek adına lütfen bilgisayarınızda bulunan illegal yazılımları kaldırdığınızdan emin olun. Ceza alan oyuncularımızın bu durum hesap sicillerine işleyecek ve tekrarlamaları halinde hesapları süresiz olarak kapatılacaktır.

Unutmayın, illegal program kullanan oyuncular hakkında cezai işlem uygulamaya devam edeceğiz.

Not: Dizin isteklerini oyun yöneticilerinin inisiyatifine bağlı olarak paylaşılabilir. Herhangi bir zorunluluk bulunmamaktadır.

Donanımsal olarak yapılan makrolar yasak mı?

-Evet, yasak. Oyun içerisinden yapılan kontrollerde eğer makro olduğunuz ortaya çıkarsa zindana gönderilirsiniz.

Peki donanımlarım Xigncode taramasında çıkıyor ve bu yüzden mi zindana gönderiliyorum?

-Hayır, Xigncode taramalarında donanımsal makrolara bir işlem yapılmıyor. Üçüncü parti program kullanan ve kayıt altına alınan oyunculara işlem uygulanmaktadır. Örneğin; Capslock, Actool ve diğer makro yazılımları.

Kullanmasam bile bilgisayarımda donanıma ait makro programı bulundursam zindana gönderilir miyim?

-Hayır, donanımsal yazılımlara herhangi bir işlem uygulanmamaktadır. (*Donanımsal program olsa bile oyunumuz üzerinde kullanırsanız ceza alabilirsiniz.)
    Üçüncü parti program (donanımlar harici) bilgisayarınızda bulunuyorsa silmeniz sizin için iyi olacaktır. Olası taramada ya da oyuna girişlerinizde Xigncode tarafından yakalanmanız mümkün.

Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

Teşekkürler,

NTT Game || Knight Online Takımı

Senior Member
    Konuyla ilgili yeterince açıklama yapılmıştır. İşlemlerinizi biletleriniz üzerinden sürdürmelisiniz.