Results 1 to 9 of 9
    Registered Users

[Bakım] 16 Şubat 2017

Phantomers Oyuncuları,

16 Şubat Perşembe günü saat 10:00 itibariyle Phantomers sunucuları bakıma alınacaktır.

Herhangi bir içeriğin eklenmeyeceği bakımda, oyun kalitesini geliştirmek amacıyla sunucular yeniden başlatılacak ve gelecek hafta eklenecek yeni çalışmaların ön hazırlıkları yapılacak.

İlgi ve anlayışınız için teşekkürler.

Phantomers Ekibi
    Last edited by Khaliz; 02-14-2017 at 08:15 AM.

Senior Member IFatal's Avatar
    Nickname
    IFatal
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Infernal
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Yaz yaklaşıyor ve hala büyük sorunlar çözülmedi. En son makro kaldırılıyordu. Gelişme varmı ? Ve şunu da hatırlatın, yaz yaklaşıyor. Sorunlar çözülüp tam sürüm gelmez , sorunlu bir oyunda turnuva düzenlenirse son turnuvaları olur. Oyunu bırakmayan veya bırakıp forumda aktif olan oyuncuların durmalarının tek sebebi umut. Bu da harcanırsa son haklarını kullanırlar. Gönderdiğiniz maillere bunu da ekleyin.

Senior Member TankTesla's Avatar
    Nickname
    TeslaTank
    Kesinlikle şuna bir çare başkanım.
    Т Ξ S Ł Λ Т Λ Л К

Member
    Nickname
    ILegend
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Infernal
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Gerçekten artık sıkılmaya başladık şu belli başlı bir kaç sorunu çözüp tam sürüm ne zaman turnuvalar ne zaman diye beklemekten sıkıldık. Oyuna içerikler eklenmesi gerçekten güzel fakat içerik sorunusuz bir oyuna eklenir. Gta 5 oynamıyoruz bu fps düşüklüklerinin sebebi nedir anlayamıyorum bunun dışında bu kadar makro kullanıcısı çok olan bir oyun görmedim kaç haftadır üzerinde çalışıyoruz diyorsunuz ama henüz bir şey yok sabırla bekliyoruz şu ping sistemi değişmeli tüm oyuncular sayı sistemi gelmeli derken ping göstergesini çevirmek bu kadar zor olmamalı neden değişmiyor bir anlam veremiyorum ve ben kesinlikle ping göstergesinin yanlış olduğu taraftarıyım sayı şeklinde gösterilirse daha sağlıklı olur özetlersek
    1) Makroların en aza indirgenmesi veya tamamen engellenmesi
    2) Fps sabitlemesi oyunda bana göre en önemli sorun
    3) Laglar
    Bu 3 sorun çözüldükten sonra içerik eklenmesi daha sağlıklı olacaktır.
    Infernal
    PHANTOM
    ERS

Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Arkadaşlar selamlar,

Fikirlerinizi belirttiğiniz için teşekkür ederim. Genel olarak sizlerle aynı fikirlere sahibiz. Oyuna içerik eklenmesinden ziyade belli başlı sorunların çözümleri üzerine daha da fazla odaklanılması taraftarıyız. Bu düşüncemizi de sonuncusu geçen hafta Cuma günü olmak üzere defalarca kendilerine aktardık. Geçen haftaki mailimize gelen cevap "kaygılarınızı anlıyoruz, teknik ekibimiz sorunlar üzerinde çalışmasını zaten sürdürüyor. Üstünde çalıştığımız sorunları en hızlı şekilde sonuca ulaştırmak için çaba sarfediyoruz" şeklindeydi. Bakalım, biz de bekliyoruz sizler gibi.

Biz gerekli baskıları uyguluyoruz, şüpheniz olmasın.

Senior Member IFatal's Avatar
    Nickname
    IFatal
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Infernal
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Hayırlısı bakalım .

Junior Member
    Quote Originally Posted by Khaliz View Post
    Arkadaşlar selamlar,

Fikirlerinizi belirttiğiniz için teşekkür ederim. Genel olarak sizlerle aynı fikirlere sahibiz. Oyuna içerik eklenmesinden ziyade belli başlı sorunların çözümleri üzerine daha da fazla odaklanılması taraftarıyız. Bu düşüncemizi de sonuncusu geçen hafta Cuma günü olmak üzere defalarca kendilerine aktardık. Geçen haftaki mailimize gelen cevap "kaygılarınızı anlıyoruz, teknik ekibimiz sorunlar üzerinde çalışmasını zaten sürdürüyor. Üstünde çalıştığımız sorunları en hızlı şekilde sonuca ulaştırmak için çaba sarfediyoruz" şeklindeydi. Bakalım, biz de bekliyoruz sizler gibi.

2 seneye yakın zamandır görünürde yaptığınız tek şey Ctrl+C ve Ctrl+V ye basmak. Ben başka bir ilerleme görmedim gören varsa söylesin.

Senior Member NaTaJa's Avatar
    Nickname
    JqutierreZ
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    HysteriA
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Khaliz View Post
    Tarayıcı bombalarıda bir hatırlatın lütfen, kaldırsınlar artık şu şaçmalıgı çok sıkmaya başladı gerćekten

Senior Member
    Nickname
    Claudio
    Clan
    Royal Society
    Oyundaki ciddi sorunlar sadece bunlarla sınırlı değil.Oyundaki gecikme sorunu insanı çileden çıkartıyor.Ekran farklılıklarıda bunun cabası.