Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 76
    Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Mage ile bossu kesip çıkın kolay moblar var hirok bide onları keserseniz kesin gerisiyle uğraşmayın zaman kaybı biraz , orada uğraşacağına gidip bir slotta vakit harcamak daha mantıklı.

Junior Member
    Bu konuda warrior bi arkadaşım dalga geçiyordu ya nasıl yapamıyorsun ya çok ağladın fln Geç dedim oyna bitir 3 ms vardı ver dedi. İlk ms’yi 16 dk de bitirince diğerlerine girmedi ve yapma Allah aşkına ne drop düşecekse gel veriyim dedi Expi nasıl yapıcaz? Drobu aldık diyelim arkadaştan...

İtemler: 7 kro set, 7 hell blood, dual 2 flame ring, old ep, old sse. 83/2 char ve full mp karakter.

Yorum sizin...

Senior Member
    ben magede ms gelince direk çöpe atiyorum düşünmeden

Senior Member Mayans_'s Avatar
    Nickname
    Mayans
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TemplarKn1ghts
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by gurki View Post
    Mage ile bossu kesip çıkın kolay moblar var hirok bide onları keserseniz kesin gerisiyle uğraşmayın zaman kaybı biraz , orada uğraşacağına gidip bir slotta vakit harcamak daha mantıklı.
    Baktığın zaman guzel exp veriyor. Yeni serverler haricinde herkes exp maksatlı giriyor 80+ için maalesef onda da iskence oluyor.

Şu konuda neden en ufak iyileştirme yok? Yıllardır bu sorun devam ediyor ve açıklama bile yapılmıyor. Magelerin monster stonelari çöpe gidiyor.

Arkadaşlar şu yaptığınız tamamen boş muhabbet. Her jobun kendine has özelliği var. Genelde diyorsunuzki stone golemde şu kadar ms düşürdüm, ms ye girince kesemiyoruz. Bunu yazarken şunu düşünüyormusunuz, hangi job eslanttaki stonegolem-ds slotunun hepsini 30 saniyede kesebiliyor, hemde 3-4 karakterle? Niye 3-4 okçu yada warrior party kesemiyor? Yafa neden FT lerde mage partyler hep mavi kutu alıyor? Kaymak yerken iyi, zora gelince lololo. Görev itemli mage ve diğer job karşılaştırması yapmış bir arkadaş. Ben mageden hiç anlamam, zamanında leveljumptan 75 magem vardı. İnternetten bakıp skill-stadları verdim, goblin set ve eline maradonda ezik boslardan düşen isimsiz silahı aldım. 5 li SG slotunu rahat döndüm bilmez halimle, keza harpyide aynı şekilde. Hangi job bu ezik itemlerle bu kadar kolay kesebilir bu slotları mage hariç?

Konuyuda 2 ay sonra hortlattım gerçi ama Yanlış anlaşılma olmasın, magelere karşı bi önyargım yok. Ama dediğim gibi her jobun kendine has artı ve eksileri var. Bi warrıor, priest yada asasla stone golem denesen birsürü pot mana harcar misal 100 SG kesersin 5 ms düşer. Aynı sürede SG yi mage ile yapsan masrafsız ve seri kesip 300 SG keser 15 ms düşürürsün. (Rakamlar farazi, ms de şans işi o ayrı konu)

Sırf bu yüzden direkt boss a gidiyorum. Sadece son bosu kesmek bile zor

Son birşey daha. MS den gelecek expi zaten golem-ds yi seri keserek fazlasıyla alıyorsunuz, direk son moba gidip şansınızı debeyin yeter

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by oooBATUHANooo View Post
    Konuyuda 2 ay sonra hortlattım gerçi ama Yanlış anlaşılma olmasın, magelere karşı bi önyargım yok. Ama dediğim gibi her jobun kendine has artı ve eksileri var. Bi warrıor, priest yada asasla stone golem denesen birsürü pot mana harcar misal 100 SG kesersin 5 ms düşer. Aynı sürede SG yi mage ile yapsan masrafsız ve seri kesip 300 SG keser 15 ms düşürürsün. (Rakamlar farazi, ms de şans işi o ayrı konu)
    Mageler ms çıkmasın yerine pot çıksın ister bence

Kardeşime bırakıyorum msleri artık son bosa gidip kesiyor ona bile gına geldi
    Gasp edeni engellemezseniz, bir gün gasp edilirsiniz.
    hak arayanın hakkını verin baş kaldıranın başını kesin