Page 6 of 8 FirstFirst ... 45678 LastLast
Results 51 to 60 of 76
    Junior Member PorfavoRRR's Avatar
    Nickname
    CaesaR
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Lütfen ilgilenin bu konuyla her MS 20 dakika sürüyor ne item olursa olsun.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    aynı sorun def. priler içinde geçerli. birisi çıkıp diyecek ki int pri kesiyor falan filan. 190 int vermiş hp basmış bi priest karakteri full int +3 int takılı pri ile kıyaslıyorlar. sadece ms için int takı almakta saçma birşey.

Senior Member
    mageler 10 dk fazla zaman harcıyormus vah vah. her türlü ftden kutuyu alıyorsunuz. her türlü jrde en iyi siz kesiyorsunuz. hatta her türlü bosu cz eslant fark etmeden takır takır kseiyorsunuz. ama msde 13dkda bitiriyoruz değişsin diyorsunuz. warrior aç oyna o zaman.

Senior Member
    Quote Originally Posted by aliriza1 View Post
    mageler 10 dk fazla zaman harcıyormus vah vah. her türlü ftden kutuyu alıyorsunuz. her türlü jrde en iyi siz kesiyorsunuz. hatta her türlü bosu cz eslant fark etmeden takır takır kseiyorsunuz. ama msde 13dkda bitiriyoruz değişsin diyorsunuz. warrior aç oyna o zaman.
    Yalan olmasın jr de mage gelmesın diye dua ediyorum kendim mage olduğum halde. Mage ekipce olmadıkca her yerde çöp. Ft de bile mavi kutu alamaz bilmeyen mageler. Öle kolay değil o iş yiğidim en azından des ol vur yere daha kolay gelıyor ^^

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Hemen bir göz gezdirdim konuya, 4000-5000 damageleri ile neyi 12-13 dakikada bitiriyorsunuz şakamısınaız yav

Ben Troll Set ile giriyorum (HP set işe yaramıyor)
    İçerde NPC nin sattığı %150 atak bufunu alıyorum. SV ve ++ac de dahil. 6-7 yaratıkta SW bitiyor. Buzlu odaya geçmeden.
    Tekill Skilleri ile 9000 civarı vuruyorum.
    56 ile 3800-4500 vuruyorum.
    20 dakikanın altına düşmüyor süre; Son 1 DK kala bitirdiğim de oldu. Sadece son bossu kesip çıktığımda oldu. Bende fazla item olmaması, İtemli kişilerin iyi kestiği anlamınada gelmez. +3 FR LKP ve +9 Staf ilede girmiştim eskiden. O char bile zorlanıyordu ve 17-18 dk larda çıkıyordum.
    İtemsiz mage ile full item mage arasında sadece 4-5 dakika oynar. +9 Fulitolle hemde.

Monster için temsili video (Oturan Mage) (Digeri Bandid Orc, yanındakide çabuk ölen Scooter miydi adı)

Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    MS'lere boss için giriyorum. Onun dışı vakit kaybı , warrior,bp,okcu,asas değiliz ki 5 dakika da tüm 'ms temizliyelim.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Arkadaşlar şuraya gelip de yok ftden şöyle drop alıyonuz jrde böyle yapıyorsunuz diye yorum yapıyorsunuz ya

SİZİ KINIYORUM

Monster stone verdiği expi hiç bir yer vermez iken çoğu mage direkt bosa gidiyor bazıları ise çöpe atıyor.

Birileri hell blood falan yazmış yaw ben quest +7 ile zorlanıyorum daral geliyor.

Tüm joblar en fazla 7 dk da bitirdiği halde mageler 15+ bitiriyor ve ne dizersen diz en fazla 3 dk farkeder.

Ama diğer jobların atağını yükselttikçe süre 15 dk dan 7 dkya düşüyor.

Magenin Game masterler cezasını vermiş daha ne olsun.(derler ya allah belanı vermiş benden bulma diye)
    Gasp edeni engellemezseniz, bir gün gasp edilirsiniz.
    hak arayanın hakkını verin baş kaldıranın başını kesin

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    NPC nin sattığı atak bufunu %150 den %300 civarına çıkartmaları gerekir.
    Warriorla/Asas la W+R yap güm güm indiriyor damageleri. Magede 72 zaten vurmuyor.
    Kıytırık skille kesiyorsun, İyi ki MP harcamıyor. Staf gibi MP içse HP yemi Yetişeceksin, MP yemi...

56 skili zaten çok ölü bir skil. Devam eden serisi +70 de yok. Bu yönlü bir skil de eklene bilir

Senior Member JomeyTheBattlePriest's Avatar
    Nickname
    Jomey
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Hemen bir göz gezdirdim konuya, 4000-5000 damageleri ile neyi 12-13 dakikada bitiriyorsunuz şakamısınaız yav

Ben Troll Set ile giriyorum (HP set işe yaramıyor)
    İçerde NPC nin sattığı %150 atak bufunu alıyorum. SV ve ++ac de dahil. 6-7 yaratıkta SW bitiyor. Buzlu odaya geçmeden.
    Tekill Skilleri ile 9000 civarı vuruyorum.
    56 ile 3800-4500 vuruyorum.
    20 dakikanın altına düşmüyor süre; Son 1 DK kala bitirdiğim de oldu. Sadece son bossu kesip çıktığımda oldu. Bende fazla item olmaması, İtemli kişilerin iyi kestiği anlamınada gelmez. +3 FR LKP ve +9 Staf ilede girmiştim eskiden. O char bile zorlanıyordu ve 17-18 dk larda çıkıyordum.
    İtemsiz mage ile full item mage arasında sadece 4-5 dakika oynar. +9 Fulitolle hemde.

Monster için temsili video (Oturan Mage) (Digeri Bandid Orc, yanındakide çabuk ölen Scooter miydi adı)

yaw sabah sabah ne kadar güldürdün beni şu video ile anlatamam ve üsütndeki benzetme de çok iyi olmuş. boş boş duran hirok scoute değil.
    Tanrım Kötü Kullarını Sen Affetsen Ben Affetmem

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by JomeyTheBattlePriest View Post
    yaw sabah sabah ne kadar güldürdün beni şu video ile anlatamam ve üsütndeki benzetme de çok iyi olmuş. boş boş duran hirok scoute değil.
    Bin yaşa, aynen öyleydi ismi...
    Al Pacino'nun Kadın Kokusu filmini anımsadım, Jack Daniels a farklı şekilde hitap ediyordu. Sorana ise; İlişkimiz o kadar büyük ki, diye cevap veriyordu. Saçma gördüklerine ise; Farklı isimler takıp; Çünkü doğru söylemeyi umursamıyorum. diyordu.
    Magede de aynı durum söz konusu; Monster, Mage için Saçma ve İlişiği yüksek bir yer. o kadar bunaltıcı ki, hafızada yer kapmamıyor.