Results 1 to 4 of 4

Game Master lar hala farkında değil galiba ?

Bakın benim derdim charım hapise düştü cash cekmek istemiyorum değil . İYİ VE GUZEL anlayın önce . Evet benım charımda hapise düştü ve bende gidip 999 cash alıp hapisten cıkardım charımı ama yan charlarım 30 saattir dc veriyor . 24 saat dediniz ama onu bile yapmayı beceremediniz . 2 GUNDUR EXP PRE BOŞA GİDİYOR , 999 CASH ALIN DEDİNİZ ONUDA ALDIK AMA PARAMIZLA REZİL OLDUK . Tekrar söylüyorum charım hapise düştü cash alıp cıkardım ama yan charlarım hala disconnected from server diyor ve 30 saatten beri bu böyle .

Gecin bu hikayeleri kardeşim gecin ... Haksız yere sıcılı temiz olan bır charın hapiste işi olmaz...! gecin bu ayakları gecin .

Senior Member 1xgebzelix1's Avatar
    Nickname
    xgebzelix
    Class
    Warrior
    Clan
    Zion
    Server
    US->Athena
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Thyateria View Post
    Gecin bu hikayeleri kardeşim gecin ... Haksız yere sıcılı temiz olan bır charın hapiste işi olmaz...! gecin bu ayakları gecin .

Arkadasım iyimisin sen. Adamın yazdığı yazıyı okudun mu. Saçmalamak için buralarda bulunmayın mümkünse.
    İnadına ATATÜRK
    İşte Benim Bayrağım . İşte Benim Liderim
    Var mı Ötesi
    Alemlerin Nuru yüce Allahın sevgilisi iki cihan serveri Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v) ehlibeytine can-ı gönülden muhabbet besleyen ALEVİlerdeniz biz

bak ben ne yazmışım önce anla ?? ben diyorum ki hapise düştü char hapisten cıkardım ama yan char hala dc veriyor diyorum sen bana ne diyorsun ? okuman yok mu senın ?