Results 1 to 5 of 5

Lightbulb Mod lar Veya bilgili arkadaşlar gm ler içeri

Şimdi ben oyunda bir arkadaş reportladım koxp görürken yakaladım veya kanıtlarıyla cr ye attım ama o arkadaş sadece o an kullandı sonraki girişlerde koxp kullanmamış veya kanıtım yok cr ye atamadım sadece oyun içi reportladım bu arkadaşın loglarından bulunuyor deniliyordu sadece 1 kere bile koxp la giriş yaptıysa bu arkadaş banlanırmı yoksa daha farklı bir ceza sistemi mi uygulanır veya 1 ay öncesine kadar loglar kayıt altındaysa bu kadar kişinin loglarını tutmak vs sunucu desteği bunlar zor işler diye biliyorum yani bunu nasıl yapabiliyorsunuz kısa bilgi verebilirmisiniz 1 hafta önce kullandığı koxpu nasıl farkedebiliyorsun loglarda temiz giriş yaptığı son 30 giriş var belki nasıl inceleniyor bunlar merak ediyorum ?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Zamanında günlük bildirim dahi yaptım , inceleme yaptılarsa tespit edemediler , yada yapmadılar .
    Umarım aynı durumu yaşamazsın

Quote Originally Posted by Tmyyyy View Post
    Zamanında günlük bildirim dahi yaptım , inceleme yaptılarsa tespit edemediler , yada yapmadılar .
    Umarım aynı durumu yaşamazsın
    hayır ben sadece merakımdan sordum kimseyi reportlamadım veya cr ye şikayet etmedim

Senior Member
    Nickname
    aQuaLoRd
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 0ejdeRr View Post
    hayır ben sadece merakımdan sordum kimseyi reportlamadım veya cr ye şikayet etmedim
    Elinde varsa ilk kullandığı zaman bi ksc, alıp CR yolla. Karakterden şüphe duyduğunu, incelenmesini istediğini talep et. Bu talep yerine getirilir. Eğer ki illegal bir durum varsa, gereken cezai işlem uygulanır.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    1 kere yada daha çok illagal konularında GM 0 tolerans gösteriyor.
    buldu mu banlıyor.
    sizde o arkadaşınız banlanırken onun pt sinde iseniz sizinde GM insiyatifine göre banlanma yada disiplin bölgesine gitme riskiniz mevcut kullanma kullandırtma.