Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: sebepsiz tpt ?

Junior Member

Angry sebepsiz tpt ?

Merhaba 2gün önce gece charı pazara bırakıp uyudum. Sabah kalktığımda char dc olmuş. Tekrar oyuna girmek istediğimde tpt ban yazıyor böyle saçmalık olamaz exp bile kasmıyorum sadece pazar yapıyorum. Pcde herhangi bir zararlı programda yok partydede değilim bu neyin nesi arkadaş oyun nttgameye geçtiğinden beri hep bir aksilik hep bir saçmalık yazıklar olsun ya banlanmadan dolayı biletde gönderemiyorum. Hesabımın incelenmesini talep ediyorum onca emeğim var.
    Nick: xPunisher Server : Manes
    Last edited by Meydey10; 02-09-2017 at 07:45 AM.

Junior Member
    reis bildiğim kadarıyla sadece tick et den cevap veriyorlar forum dan bakmıyorlar diye bılıyorum bekleme tick et at istersen

yan pc den premiumsuz hesapla oyuna girebilmek için vpn kullanıyorsan ve o kullandığın vpn deki ip ile şans eseri bi koxper girip ban yedi ise ip eşleşmesinden dolayı ban yiyebilirsin

Junior Member
    hocam ticket atamıyorum hesabım blocklandığından dolayı son çare buraya yazdım. Gerçekten böyle saçmalık olamaz ya char pazardayken nasıl tpt ban oluyor anlamış değilim.

Junior Member
    Quote Originally Posted by pegasus_3345 View Post
    yan pc den premiumsuz hesapla oyuna girebilmek için vpn kullanıyorsan ve o kullandığın vpn deki ip ile şans eseri bi koxper girip ban yedi ise ip eşleşmesinden dolayı ban yiyebilirsin
    yok artik :d

Junior Member
    Quote Originally Posted by meydey10 View Post
    hocam ticket atamıyorum hesabım blocklandığından dolayı son çare buraya yazdım. Gerçekten böyle saçmalık olamaz ya char pazardayken nasıl tpt ban oluyor anlamış değilim.
    bir hesap aç kardesim ordan tick et yolla eger koxp kullanmadiysan, kullandiysan boşa ugrasma zaten

Junior Member
    Hocam bir bilgisayarım var birtanede pazar charım başkada hiçbirşey yok yani. Zaten çalışıyorum oyundada pazar yapıyorum sadece. Hadi exp kasıyor olsam belki partyde koxp vardır diyeceğim ama expte kasmadımki hiç

Junior Member
    yeni hesap açıp bilen göndermeyi denedim onun içinde cash lazım. Cash yüklemeden olmuyor yani koxp felan kullanmadım

Junior Member
    Quote Originally Posted by Rndall View Post
    bir hesap aç kardesim ordan tick et yolla eger koxp kullanmadiysan, kullandiysan boşa ugrasma zaten
    yeni hesap açıp bilen göndermeyi denedim onun içinde cash lazım. Cash yüklemeden olmuyor yani koxp felan kullanmadım

Quote Originally Posted by Rndall View Post
    yok artik :d
    steamko da başıma gelmiş bişey olduğu için yazdım

Tags for this Thread